رضا صادقی، بابک جهانبخش را از روی سن پائين كشيد
گزارشی از کنسرت بابک جهانبخش در برج میلاد تهران؛
رضا صادقی، بابک جهانبخش را از روی سن پائين كشيد
موسیقی ما - بهمن بابازاده: جمعه شب همه آنهايي كه در سالن همايش‌هاي برج ميلاد حضور داشتند، شب با شكوهي را تجربه كردند. بابك جهانبخش در كنسرت شلوغش باز هم توانايي‌هاي خود را در اجراي زنده به تمام حاضران در سالن نشان داد. اين برنامه كه به دليل حضور غير‌مترقبه سردار قاليباف، شهردار تهران در مجموعه اين برج و ناهماهنگي‌هايي كه ظاهرا پيش آمده بود، با يك ساعت تاخير در هر دو سانس شروع شد، اتفاقات و حاشيه‌هاي رنگارنگي را روي سن و پشت صحنه برنامه داشت كه در اين گزارش سعي شده بيشتر به اتفاقات حاشيه‌اي پرداخته شود.

يكي از غافلگيري‌هاي قبل ازشروع كنسرت، حضور مدير‌برنامه‌هاي سابق محسن يگانه بود كه پس از مدت‌ها دوري از صحنه برنامه‌گذاري كنسرت و كلا موسيقي، به اين عرصه بازگشته بود. او در مواجهه با خبرنگاران تحت هيچ شرايطي حاضر به گفت‌وگو درباره محسن يگانه نبود و ترجيح مي‌داد فقط درباره اين برنامه و بابك جهانبخش صحبت كند.

 • در بك استيج چه خبر است؟
طبق معمول انبوهي از مهمانان و دور و بري‌هاي گروه در سالن پشت صحنه حضور داشتند كه شايد شاخص‌ترين آنها كسي نبود جز رضا صادقي. اين خواننده به همراه محمد اسديان (يكي از مشاوران كاري‌اش) و پرستو صالحي و سعيد مدرس دور يك ميز نشسته بودند. كري خواني‌هاي صادقي با پرستو صالحي با محوريت تيم‌هاي محبوب قرمز و آبي پايتخت، همه نگاهها را به خود جلب كرده بود و هيچ كس نمي‌توانست در مواجهه با اين كري خواني‌ها، جلوي لبخندش را بگيرد.

سعيد مدرس و اعضاي گروه «سون» هم از ديگر مهمانان برنامه بودند كه در پشت صحنه حاضر بودند. بر خلاف هميشه اين بار پذيرايي و امكانات در حد عالي و خوب بود و هيچكس از اين بابت ناراحتي‌اي را از خود نشان نداد.

 • روحيه بالاي بابك
بابك به محض خروج از اتاق گريم به تك‌تك مهمانان خوش‌آمد گفت و با رويي باز از همه استقبال كرد. او در اين طور مواقع به شدت مبادي آداب است و از كوچك و بزرگ بابت حضور در اين برنامه تشكر كرد. لحظه مواجهه بابك و رضا صادقي از جمله بخش هاي وي‍ژه بود كه همه نگاهها را سمت خود چرخاند. رضا براي بابك آرزوي بهترين اجرا را كرد و بهترين لحظه برنامه را قطعه «دوستت دارم» دانست. بابك هم با همان اخلاق مثبت هميشگي، از او بابت حضورش تشكر كرد.

 • فلاش دوربين ها قطع نمي شد
عكاسان و نماينده هاي رسانه ها بالاخره با وساطت خود جهانبخش توانستند به انجام وظيفه بپردازند و مشكلات آنها براي تهيه عكس و خبر تا حدودي حل شده بود. بازار عكس و گزارش داغ داغ بود و عكس دو نفره صادقي و جهانبخش بيشترين طرفدار را داشت كه فلاش دوربين‌ها يك لحظه هم قطع نمي‌شد.

 • شاخه گلي براي بابك !
رضا صادقي دقيقا لحظه‌اي كه بابك مي‌خواست روي سن برود، در ورودي پشت صحنه، شاخه گلي را به بابك تقديم كرد و براي انرژي دادن به اين خواننده، او را در آغوش گرفت و گفت: «تو هميشه بهترين بودي و هستي. روي استيج سعي كن خودت باشي. مردم همه چيز را مي‌فهمند و شعور بالايي در درك متقابل دارند. آنها دوستت دارند و تو قطعا بهتريني...»

رضا با اين جمله‌ها به بهترين شكل ممكن به بابك انرژي داد تا او با انرژي تمام روي صحنه حاضر شود.

 • سالن به هم ريخت
قبل از شروع برنامه و زماني كه صادقي وارد سالن شد، حاضران به طرز قابل توجهي از اين خواننده استقبال كردند و به ابراز احساسات به او پرداختند. صادقي در رديف جلو نشست و به ابراز احساسات مردم پاسخ داد.

 • باور كن
بابك در ميان هياهوي جمعيت حاضر در سالن روي سن آمد و «باور كن» نخستين قطعه‌اي بود كه اجرا كرد. او و كل اركستر با پوشيدن لباس‌هايي يك فرم، نشان دادند كه چقدر براي بحث پوشش هماهنگ وقت و سليقه صرف كرده اند. «بيخودي»، «چي شده»، «افسانه»، «دوست دارم» و «تازگيا» جزو پرطرفدارترين قطعاتي بود كه جهانبخش به اجرا در آورد و با استقبال حاضران در سالن توام شد.

 • هذيون، هذيون
در تمام بخش‌هايي كه برنامه در حال اجرا بود، قطعه «هذيون» بيشترين درخواست اجرا را داشت. اين قطعه كه از كارهاي جديد اين خواننده محسوب مي شود، در آلبوم «زندگي من» براي اولين بار منتشر شده بود كه ظاهرا طرفداران فراواني پيدا كرده است. بيشترين همخواني از سوي حضارهم در قطعه «دوست دارم» بود كه مثل هميشه پرطرفدار‌ترين قطعه اين خواننده بود.

 • وقتي صادقي گريه كرد
در اواخر برنامه رضا صادقي در برگه‌ اي چيزي نوشت و دور و بري‌هاي اين خواننده آن را به جهانبخش رساندند. بابك با خواندن آن با لبخندي به صادقي اشاره كرد و پس از اتمام ترانه‌اش رو به جمعيت گفت: «مگر مي‌شود رضا صادقي چيزي بخواهد و ما آن را اجرا نكنيم. يك بار ديگر قطعه «دوست دارم» را به احترام رضاي عزيز مي‌خوانم و آن را تقديم مي‌كنم به همه دوستداران خودم كه همه چيزم را مديون آنها هستم».

با شروع اين قطعه كه آخرين قطعه كنسرت هم بود، صادقي عليرغم مشكلات جسمي‌اش، ايستاد و با چشماني گريان، تماشاگر اجراي با احساس جهانبخش شد. بابك هم با ديدن اين صحنه طاقت نياورد و در حالي كه غرق در خواندن ترانه‌اش بود، از روي سن پائين پريد و رضا را در آغوش گرفت تا سالن ميلاد منفجر شود و همه حاضران به صورت ايستاده به ابراز احساسات بپردازند.

اين صحنه جزو معدود صحنه‌هايي بود كه خواننده از روي سن پائين مي‌آمد و كسي را در آغوش مي‌گرفت. اين كنسرت بدون شك يكي از بهترين اجراهاي زنده امسال در سالن برج ميلاد بود كه جهانبخش با اقتدار و توانايي فراوان آن را به پايان رساند و طرفدارانش را راضي به خانه فرستاد.
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : شنبه 9 مهر 1390 - 00:00

دیدگاه‌ها

آرش
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

سلطان احساس ایران اول از همه رضا صادقی هست
البته بعد از اون عزیزانی مثل بابک جهانبخش و مازیار فلاحی هم با احساسند

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

اهنگ زیبای دوست دارم اقای جهانبخش رو تقدیم میکنم به آقای صادقی عزیز
خیلی وقته دلم می خواد بگم دوست دارم بگم دوست دارم بگم دوست دارم
از تو ی چشمای من بخون که من تو رو دارم فقط تو رو دارم بی تو کم میارم
نبینم غم و اشک رو تو چشمات نبینم داره میلرزه دستات نبینم ترس رو توی نفسهات
ببین دوست دارم
منم مثل تو با خودم تنهام منم خسته از تموم دنیام منم سخت میگذره همه شبهام
ببین دوست دارم
ببین دوست دارم
دوست دارم وقتی که چشمات رو میبندی با من به دردای این دنیا میخندی
آروم میشم بگی از غمات دل کندی بیا به هم بگیم دوست دارم
دوست دارم من اون چشمهای قشنگت رو دارم واست میخونم این آهنگت و
هر چی می خوای بگو از دل تنگت و بیا به هم بگیم دوست دارم
دوست دارم
همانطور که در گزارش نوشته شده در کنسرت آقای بابک جهانبخش آقای صادقی عزیز حضور داشتند با اینکه من در کنسرت نبودم ولی به من گفتند حضور گرم آقای رضا صادقی عزیز دراین کنسرت زیبایی خاصی به این کنسرت داد و سالن و جمعیت از حضور این عزیز به وجد آمد . اقای صادقی از اهنگ دوست دارم اقای جهانبخش لذت برد و بخاطرش از جاشون بلند شدند . آقای بابک هم از استیج پایین امدند و اقای صادقی و بغل کردند چه صحنه زیبایی بوده سالن منفجر شده من نبودم ولی وقتی اینارو شنیدم ارزو کردم کاش اون لحظه ی زیبا اونجا بودم ….
آقای صادقی عزیز هر کجا که هستی دلم پیشت …
هواداران و دوستداران آقای صادقی عکس دستخط زیبای آقای ضادقی عکس قشنگیه واسه یادگاری همگی دانلودش کنید .
ممنون آقای بابک جهانبخش به خاطر برگزاری این کنسرت فوق العاده شما صدای بسیار زیبایی دارید..
ممنون آقای سعید عبداللهی عزیز بخاطر این عکسهای زیبا و دیدنیتون که ما رو با دیدن این عکسهای زیبا بسیار خوشحال میکنید . فوق العاده ای .
ممنون آقای بابازاده از گزارش خوبتون و ممنون موسیقی ما

atefeh
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

salam be behtarine jahan babak man vaghan ahangato doost daram va ba hamashoon rabeteye ghalbi daram vaghan dooset daram va to har sharayeti azat hemayat mikonam to behtarin ba ehsas tarin va.....................to donyayei.. vaghan salighat khoobe ..taze sedat ke dige hamaro az khod bi khod mikone khahesh mikonam k ye conserte dige ham bezar chon tooye hich kodoom az concert hat be dalayeli natoonestam biam...man dar hadi nistam k bekham shomaro nasihat konam vali ta jaei ke mitoonid saye konid toodar bashid ino be onvane ye doost behetoon goftam omidvaram ke manzooram ro fahmide bashin.....trafdare vaghei va hamishegie to atefeh dooooooooooooooooooseeeeeeeeeeeeeeeet daram omidvaram zendegit har rooz behtar az dirooz bashe..

m.g
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

ای کاش ماهم تهر ان بودیم ...

heaven
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

واقعا حسرت میخورم که تو کنسرت نبودم . بازم میگم بدون شک بابک جان بهترین اجرای زنده رو تو ایران دارن . مخصوصا وقتی که آهنگ دوست دارم رو میخونه آدم دیوونه میشه . از رضا صادقی عزیز هم به خاطر احساس قشنگش نسبت به بابک و آهنگ دوست دارم تشکر میکنم .
بابک جان به خدا یه دونه ای ، به خاطر احساس قشنگت یه دنیا ممنونتم .

نگین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

کنسرت بی نظیر بود... اقا بابک از این که طرفدارتم به خودم میبالم.

سیما
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

رضااااااااااااااااااا یه دونه ای با این نامه ت !:x:X:X:x
آهنگ دوستت دارم هم که آخرشه:x

آرزو
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

تو بی نظیری پسر....

علیرضا
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

سلطان احساس ؟!!!!!
دست بردارید از این کارا
موزیک ما خیلی افت کردید
اصلا برای من این سایت با سایتی که گذشته دوست داشتم فرق کرده
شده سایت خواننده های مثه بابک جهانبخش رضا صادقی و ...
همش از این دونفر مطلب و مصاحبه و غلو و اغراق
امیدوارم منتشر کنید پیاممو جواب بدید بهش

هستی
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

سلطان احساس بهترین کلمه ای است که میشه برای رضا صادقی به کار برد.
کنسرت دیشب با حضور رضاصادقی یکی از بهترین کنسرتهای چندوقت اخیر بوده حتما،خوش به حال اونایی که رفته بودند واین صحنه هارو از نزذیک دیدند واقعا خوش به حالتون کاشکی منم اونجا بودم!!!
منتظر کنسرت رضاصادقی توتهران هستیم(هرچه زودتر تورو خدا یه خبر بدین)

رضا صادقی
عاششششششششششششقتم

مریم
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

بازم عکسهای آقای عبدالهی از همه سریعتر اومد
واقعاً بهترین کنسرتی بود که رفته بودم . من همه کنسرتهای بابک رفتم این بهترین بود مخصوصاً ریمکس های جدیدی که تنظیم شده بود عالی بود فقط نمیدونم چرا بابک استرس داشت ...

شیرین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

من از زمانی که بابک تو اریکه ایرانیان اجرا داشت تا زمانی که تو برج میلاد رفت برای اجرا تو همه کنسرت هاش حضور داشتم و به جرات میتونم بگم اجرای 8 مهر واقعا از هر لحاضی که فکرش رو کنید عالی بود نه بقدری با اجراهای قبلیش تفاوت داشت که اگر تا آخر عمرم 1000 بار هم که اجرا داشته باشه باز هم میرم چون من از زمان اولین آلبوم بابک (باغ بلور) عاشقش بودم و آهنگ هاش رو گوش می کردم و ساز دهنی زدن رو با آهنگ های باباک یاد گرفتم و واقعا افتخار می کنم به خودمون که خواننده مثل بابک تو مملکتمون داریم چون فوق العاده با احساس و از همه مهمتر دروغ نمی خونه . وتا حالا نشده من سر کنسرتاش با تک تک آهنگ هاش گریه نکنم . بابک جان دوست داریم

محمد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

حتما خیلی صحنه احساسی شده بابک هم که سلطان احساس .فقط حیف که ما نبودیم که این صحنه ای سلطان مشکی و سلطان احساس شکل دادن رو ببینیم

فرزانه
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

وااااااااااااای مرسی موسیقی ما
فوق العاده بود..فوق العاده..خوش به حال افرادی که این صحنه ها رو از نزدیک دیدن
آقا بابک و آقا رضا هر دو بی نظیرن..
ایشالا این دو ستاره همیشه تو آسمون موسیقی پاپ بدرخشن
خییییییییییییییلی دوسشون داریم

آرزو
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

وای چه هیجانی،کاش منم می تونستم توی این کنسرت باشم.
دوست دارم بابک جون و برات آرزوی موفقیت روز افزون دارم.
موسیقی ما،بابت عکسا و گزارش ممنون.

milad
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

واقعا مرسی بابت این گزارش بی نظیر و این عکسای زیبا
وقتی گزارشو خوندم بدجوری ناراحت شدم که چرا نرفتم ولی اشکال نداره ایشالا دفعه بعد
معلومه که بازم بابک مثله کنسرت 31تیر و 27 اسفند ترکونده
به رضا صادقی میگن یه هنرمند واقعی . باریکلا به رضا که ابقدر خاکیه و باریکلا به بابک که انقدر با شئوره
عکس نامه رضا صادقی هم خیلی جالب بود
بازم تشکر می کنم بابت این گزارش زیبا

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

رضا صادقی دوست دارم تو هم مثل من عاشقی می دونم چقد سخته
بابک جهانبخش هم خیلی دوس دارم واقعا کارش بینظیره

لطفن یک مصاحبه جدید با رضا صادقی بکنید در باره فیلمش تراک دو صدایی با خشایار اعتمادی و احسان خواجه امیری
و کلیپی ک قولشو داده و البوم جدید

اقای بهمن زاده واقای عبدالهی سوالات منو از از اقا رضا پرسیدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehrdad
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

از کی بابک جهانبخش شده سلطان احساس ؟
موزیک ما شده همش بابک جهانبخش و رضا صادقی همش خبرنگار و عکاستون از اینا عکس و مصاحبه میگیرن
یه خبر از حمید عسکری نمیذارید بعد

tiktak
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

یه شب بی نظیر بود واقعا . مرسی گزارش خیلی قشنگ بود

علی
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

بابک واسه این شبه زیبا ازت ممنونیم

نیوشا
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

واییی خیلی خوب وبود مرسیییییییییییی

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

جهانبخش کی شد سلطان احساس ما نفهمیدیم‏!‏،داشتم نیم ساعت میخندیدم وقتی تیترو خوندم‏=‏‏)‏‏)‏
سلطان احساس فقط و فقط محسن چاوشی

آرش
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

زنده باااااااااااااااااد سلطاااااااااااااااااااان
عاشقتیم به خدا
اشک تو چشمام جمع شد از این همه پاکی و صمیمیتو و فروتنی سلطااان
آخه یه آدم چقدر خاکی و دوست داشتنی!
کاشکی اونجا بودم
واسه ی بابک عزیز هم آرزوی موفقیت میکنم

رها
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

عالی بوددددددددددددد
ممنون آقای جهانبخش

farnaz
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

agha babak ma hamishe behtarin bode o khahad bod

ba tashakor az musicema bekhatere gozareshe zibash

soltan ehsas faghat babak jahanbakhsh

babak doooooooooooset darim yeeee dooooonyaaaaaaaaa

مسعودض
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

والا ما سانس اول بودیم
اولا که آهنگ افسانه رو نخوند
مهمون ویژه اش هم به قول بابک غول برره بود!
همش هم می گفت سرما خوردم

فکر کنم سانس دومش بهتر بوده

Hesam
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

فقط مشکیییییییییییییییییییییییییییییییی
عاشقتممممممممممممممممممم
سرباز مشکی:،فقط مشکی
یا علی...

زینب
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

به خدا بی نظیری بابک عزیز...کنسرتت مثل همیشه عااااااااااااالی بود.حمایتت می کنیم تو هر شرایطی...موفق باشی،دوست داریم.

hadi
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

soltane ghamo ehsas va soltane bi raghibe musice pop reza sadeghi

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

ما هم سانس اول بودیم، به نظر من اجرای 31 تیر فوق العاده بهتر بود،
45 دقیقه تاخیر و کم شدن زمان کنسرت !
خوندن ترانه ها با سرعت!

عاشق صدای بابک جهانبخشم ولی می تونست این سانس خیلیییی بهتر باشه.........

اشکان
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

من که سانس اول بودم.....و مثل همیشه شاهد یه کنسرت فوق العاده از سلطان احساس بابک جهانیخش بودم...

مروارید
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

کنسرت بی نظیر بود واقعا فوق العاده بود سانس اول خیلی خوب بود ولی کاشکی منم سانس دوم بودم آخه سانس اول بابک خیلی از دستمون ناراحت شد ولی بابک عزیز اینو بدون که اگه سرماخورده باشی اگه هذیونو باورکنو نخونی بازم ما عاشقتیمو هیچ وقت باهات قهر نمی کنیمو همیشه ازت حمایت میکنیم همه آهنگات قشنگنو حالا اگه هذیونو نخوندی به جاش آهنگهای قشنگ دیگه ای خوندی که همه خاطره هامو دوباره زنده کرد ممنون از این همه احساس قشنگت همیشه طرفدارت میمونمو از این بابت به خودم میبالم

میلاد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

ایول آقا بابک سلطان احساس بازم مثل همیشه درخشید ممنونم بابک جان

fatemeh0111
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

رضا تو تمام مسائل بینظیره عاشقتتتتتتم رضا

محمد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

من طرفدار چاوشیم اما واقعا بعد از چاوشی شخصیت بابک جهانبخش و رضا صادقی رو دوس دارم مردمی هستن و خاکی

zhila
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

در اواخر برنامه رضا صادقی در برگه‌ ای چیزی نوشت و دور و بری‌های این خواننده آن را به جهانبخش رساندند. بابک با خواندن آن با لبخندی به صادقی اشاره کرد و پس از اتمام ترانه‌اش رو به جمعیت گفت: «مگر می‌شود رضا صادقی چیزی بخواهد و ما آن را اجرا نکنیم. یک بار دیگر قطعه «دوست دارم» را به احترام رضای عزیز می‌خوانم و آن را تقدیم می‌کنم به همه دوستداران خودم که همه چیزم را مدیون آنها هستم».

با شروع این قطعه که آخرین قطعه کنسرت هم بود، صادقی علیرغم مشکلات جسمی‌اش، ایستاد و با چشمانی گریان، تماشاگر اجرای با احساس جهانبخش شد. بابک هم با دیدن این صحنه طاقت نیاورد و در حالی که غرق در خواندن ترانه‌اش بود، از روی سن پائین پرید و رضا را در آغوش گرفت تا سالن میلاد منفجر شود و همه حاضران به صورت ایستاده به ابراز احساسات بپردازند.

این صحنه جزو معدود صحنه‌هایی بود که خواننده از روی سن پائین می‌آمد و کسی را در آغوش می‌گرفت. این کنسرت بدون شک یکی از بهترین اجراهای زنده امسال در سالن برج میلاد بود که جهانبخش با اقتدار و توانایی فراوان آن را به پایان رساند و طرفدارانش را راضی به خانه فرستاد.

یه دونه ای...دردونه ای......تکی بخدا.......

مختار
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

یک مورد هست راجع به دکتر چراغعلی

دوستا چرا وقتی از قضیه ای که خبر ندارید اظهار فصل میکنید؟!؟!؟
میدونید محسن یگانه تو این قضیه چه کار کرده و واقعا چقدر مقصره؟!؟!؟
همه ما میدونیم مجوز گرفتن واسه کنسرت و آلبوم تو ایران چقدر مشکله.
وقتی که محسن یگانه هلند بود کی کاراشو کرد که برگرده ایران و مجوز بگیره.
حیف که خیلی از مسائل رو نمیشه گفت ...

دکترم میومد مصاحبه میکرد میتونست خیلی چیزا بگه
ولی این کارار بچه بازی.

غزال
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

بابک جهانبخش از اول که اهنگ چی شده رو خوند.سلطان احساس بود.

سلطان هست...

سلطان احساس خواهد ماند...

علیرضا
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

بابک بی نظیره و با این نظرات تخریبیه الکی هم چیزی عوض نمیشه سلطان احساس یکیه وبابکه و سلطان مشکی هم رضا صادقی

reza_7
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

من به عنوان هوادار علی اصحابی به این خواننده خوب و پر طرفدار کشورمون تبریک میگم ....

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

binazir bud babak hamishe behtarin bude va hast va khahad bude faghat babak jahanbakhsh

hasti
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

یکی از بهترین شبای عمرم بود بابک جان ممنونتیم با اینکه حالت خوب نبود ولی بهترین اجرا رو داشتی

AmirHossein
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

قربون احساس قشنگت بابک جان...

ای جونم چه نامه ی خوشگلی نوشته رضا صادقیه گل...

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

تا حالا خواننده ای به سادگی و فروتنی و خاکی تر از سلطان مشکی دیده بودید؟

fsaneh@
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

عکسها گویای همه چیز هستن...
این که بابک عزیز داره از ته قلبش میخونه....
مثل همیشه...
یه دونس بابک جهانبخش....

انسیه
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

قربون مرامت بابک جونم!از رضای عزیز هم خیلی ممنونیم!!!!
آقای علیرضا قربون دهنت !خودتونم میگین خواننده!!!واقعا جای تحسین داره که اقلا موسیقی ما درباره خواننده هایی مثه بابک و رضا مطلب میزارن چون الگو هستن.مردم هم که خواننده نما نمیخوان.
و آقای مهرداد پس حمید عسگری شده سلطان احساس؟البته توهین نشه آقای عسگری هم خواننده فوق العاده خوبیه و دوسش داریم.حتما از حمید خبری نیس که بزارن.تورو خدا این قدر باریک بین نباشین.
قبول کنین بابک ما بی نظیره،استثناییه،محشره،فوق العاده ست و صد البته دوست داشتنی!
این پست هم فقط مخصوص بابک و رضا و کنسرت8 مهره!

milad
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50
آرش
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

سلطان انسانیت و فروتنی و تواضع رضا صادقی
همین...

میلاد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

منم موافقم . حمید عسکری و محسن چاووشی فوق العاده خواننده های خوبی هستن ولی تو صداشون احساس کم هست ولی صدای بابک سرشار از احساسه بنابرین میشه به بابک جهانخش لقب با احساس ترین یا یکی از با احساس ترین خواننده های ایران رو داد

mahshad
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

دیوونتم صادقی نظیر نداری .عشق فقط با تو عزیزم

mahshad
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

فقط صادقی بی نظیره

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

ای کاش می شد ما طرفدارهای بابک جهان بخش رو در رو تو چشماش زل بزنمیم بگیم که ( ما هم خیلی وقته که دلمون می خواد بگیم دوست داریم )

بهروز
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

میمیرم واسه وقتی که محسن کنسرت بزاره ،مطمعنا تو تاریخ کنسرت های ایران ثبت میشه ، یادتون باشه ...

fatemeH
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

سلام .لطفا اگه کنسرت بعدی قرار شد اجرا بشه یه منم خبر بدیییییییییییید!مرسی

حمید
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

سلام من از صدای بابک جهانبخش خیلی خوشم میاد ولی حالا دیگه بیشتر از مرامش و منشش و دل بزرگش بیشتر خوشم میاد من همیشه با صدای رد استوارت و جان بون جویی و برایان ادامز و گانز و فیل کالینز و تو این مایه ها حال میکردم ولی نمیدونم چرا به صدای بابک جهانبخش علاقمند شدم شاید چون خودشو دوست دارم اخه همیشه رخ رخسار گواهی دهد از سر درون .البته صدا هم که عالی انشالا همیشه دلت پر مهر باشه

atefeh
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

babak to behtarini az har nazar ke bekhay fekr koni behtarini az chehrat gerefteh ta sedat....... vaghan ke harf nadari man barat arezooye bahtarin haro daram omidvaram ke zendegi barat har rooz behtar az dirooz bashe man hamishe va too har sharayeti poshtet hastam va azat hemayat mikonam tarafdare parpa ghorse hamishegie to atefeh..................

hossein
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

chera tarafdaraye chavoushi hame ja khodeshono tahmil mikonan asan harfi azashon nis miyan be zor began khanandeye mahbobe mam hast baba zeshte be khoda

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

بچه ها عجله کنید ...

برای استفاده از مزایای کنسرت ها و اطلاع از آخرین اخبار بابک

نام شهرتون و برای ما به شماره ی ۳۰۰۰۳۲۰۶ پیامک کنید

البته اون دوستانی که عدد ۵ رو برای ما ارسال کردن شمارشون

تو سامانه ی پیامکی ما ثبت شده .

مزیت اینکه اسم شهرتون و واسمون ارسال کنید اینه که از هر شهری

که بیشتر پیامک داشته باشیم الویت برگزاری کنسرت تو اون شهره

پس عجله کنید ......
www.babak---jahanbakhsh.blogfa.com

محمدباقر
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:50

خدا رو شکر من این موسیقی رو نشنیدم و تا وقتی هم که مطمئن نشم از نظر دینم حرام نیست نخواهم شنید من کلا به موسیقی هر جوری باشه اشکم در نمیاد فقط به "عمه سادات" حاج محموده که شرشر اشک میریزم هر موسیقی ای ارزش اشک ندارد

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

 • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
 • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.