با قدرت كنسرت می دهم
محسن چاوشي از روزهاي بي خبري، آلبوم «دلصدا» ،خرمشهر، خاطرات دور و نزديك اش از جنگ ، سنتوري و آلبوم جديدش مي گويد:
با قدرت كنسرت می دهم
موسیقی ما - بهمن بابازاده: صداي موزيك خيلي بلند است و بعضي حرفهايش را متوجه نمي شوم.معلوم است كه براي انرژي گرفتن هميشه سراغ موسيقي مي رود و انصافا هم هميشه نتيجه گرفته است. برايش لقب هاي جورواجوري از طرف هوادارانش انتخاب شده. «سلطان» و «آقاي خاص» تنها نمونه هايي از اين القاب است ولي او نه رفتارهاي خاصي دارد و نه مثل اغلب سلاطين خودش را مي گيرد. خيلي «راحت تر» از آن چيزي ست كه همه فكر مي كنند. موقع حرف زدن شمرده و آرام حرف مي زند و لزومي ندارد براي گرفتن جوابي «سر و صدا دار» اصرار داشته باشي. سكوت مي كند و نگاهش را از چشم هايت مي گيرد و لبخند محوي مي زند .

دوسال پيش هم كه براي اولين بار رو به رويش نشسته بودم ، همين رفتارها را داشت. ولي آن روزها هنوز تا اين حد از دسترس خارج نشده بود. هنوز تا اين حد از رسانه ها نااميد نبود و بعضي اوقات بروي جلد مجله ها آفتابي مي شد. يادش بود و مي گفت : « آن سالها هنوز به نظرم رسانه ها تا اين حد گستردگي نداشتند». ظاهرا دل خوشي از آنها ندارد و زياد وارد بحث هاي رسانه اي اش نمي شود. ولي همين كه قانع اش مي كنم كه هنوز هم هستند كساني كه براي طرف مصاحبه شونده احترام قائل اند، آن لبخند محو ديگر در صورتش ديده نمي شود براي من كافي است.

اين مصاحبه محتاج يك ليد بلند بالا و طولاني است كه در آن همه مراحل عملي شدن اش را از لحظه شروع رايزني ها براي گفتگو و اتمام پروژه است، مو به مو عنوان شود. هفت خوان مخوفي كه شايد خيلي ها نتوانند حتي فكرش را بكنند. ولي حالا كه همه آن ماجراها تمام شده و شما در حال خواندن اين سطرها هستيد، دليلي نمي بينم مصيبت نامه اي بلند بالا بنويسم و به همين چند خط بسنده مي كنم. ناهمگوني بخشي از سوالات اين گفتگو را بگذاريد به حساب اينكه يكي از شروط محسن چاوشي ضبط نشدن صدايش در اين گفتگو بود و هيچ فايل صوتي اي از اين گفتگو وجود ندارد. پس طبيعي است كه بخشهايي از صحبت هاي استاد از دستم خارج شود و همين باعث بالا پائين شدن موضوعي و مفهومي بخش هايي از آن شده است. صداي بلند موسيقي هم دليل ديگري بود كه مزيد بر علت شد و محصول هميني شد كه مي بينيد. همه اين كاستي ها را بگذاريد به حساب آن روز باراني لعنتي كه ماشين تازه از كارواش برگشته چاوشي را به گند كشيده بود و حالش گرفته شده بود!

 • هميشه پر حرف وحديث ترين ماجرا در مورد تو اين است كه گفته مي شود روحيات خاصي داري و معمولا نمي شود واكنش ات را در قبال مسائل مختلف پيش بيني كرد. ولي در يك مورد تقريبا اين قانون نقض شده و آن هم زماني است كه صحبت جنگ و خرمشهر مي شود. آن وقت است كه لحن تو عوض مي شود و به هم مي ريزي. دليل اين حساسيت ات به خرمشهر و جنگ چيست؟
هر کسي شهرش را دوست دارد و عرق خاصي به زادگاهش دارد. من هم همان حسي را دارم که همه مردم ايران به خرمشهر و جنگ دارند. اين که چيز عجيبي نيست.

 • نوايي بوده که با شنيدن ان هميشه ياد خرمشهر و جنگ بيفتي و آن تصوير ها اذيت ات کنند؟
صداي سنج و دمام را که مي شنوم ، به حال و هواي آن زمان مي روم.

 • بدترين و تلخ ترين خاطره تو از آن زمان و جنگ، که هميشه از آن فراري بوده اي چيست؟
من يک تراک ساخته ام به نام «پرچم سفيد » که تمام اتفاقات و احساسات ام را در آن قطعه در مورد جنگ بيان کرده ام. با انتشار آن خود به خود اين سوال پاسخ داده خواهد شد. بگذار موضوع اش همين طور سكرت باقي بماند.

 • پيشنهاد حضور تو در البوم « دلصدا» چطور و از طريق چه کسي شد؟
از موسسه «بشارت » با من تماس گرفتند و موضوع آلبوم را با من مطرح کردند و من هم پذيرفتم. به همين راحتي!

 • ده سال بعد وقتي دلصدا را گوش مي کني چه حسي به تو دست مي دهد؟ دوست دارم آن حس لحظه تولد اين اثر را بدانم.
مطمئنا اين حس، حس پشيماني نخواهد بود.

 •  اين آلبوم را مي شود نوعي اداي دين اهالي پاپ به جنگ و هشت سال دفاع مقدس دانست؟
جنگ يک موضوع اجتماعي است که همه مردم ايران با آن درگير بوده اند. دوست داشتم هرچند تلخ ولي با انجام اين کار و خواندن اش خاطره اي از آنرا برايشان تداعي کرده باشم و سهم كوچكي داشته باشم. حالا اسم‌اش را اگر تو دوست داري بگذاري اداي دين، من مشكلي ندارم.

 • مي دانم كه هيچوقت در مورد بقيه همكارانت صحبت نكرده و نمي كني ولي اين پروژه چون محتوايي مفهومي دارد، مي خواهم در مورد بقيه خواننده هايي که در اين آلبوم حضور دارند ، نظرت را بدانم.
همه زحمت کشيدند و خوشحالم که دوستاني دارم که به ارزش ها اهميت مي دهند.

 • برخلاف صحبت هايي كه هميشه در مورد تو در رسانه ها شده ، من به خوبي مي دانم كه تو آدم انتقاد پذيري هستي و بخاطر همين مي خواهم از تو انتقادي کنم. علت اينکه معمولا در همه آلبوم هاي گروهي حضور داري ولي آلبوم شخصي خودت دير به دير در بازار منتشر مي شود چيست؟
من کار گروهي را دوست دارم و هميشه از آن استقبال مي کنم. معمولا کارهاي گروهي تک تراک است و سفارشي. ولي آلبوم خودم نياز به تمرکز و وقت بيشتري دارد. همين باعث قبول کردن اين پيشنهاد ها مي شود. تو مشكلي با اين مسئله داري؟

 • نه ولي به نظرم همين حضور هاي مقطعي و كوتاه آلبوم هايت را به تاخير مي اندازد.
آلبومم در مراحل آخر ساخت و توليد است.

 • در مورد آلبوم ات «پرچم سفيد» اطلاعات كمي به بيرون درز كرده. ولي مي خواهم از زبان خودت بشنوم كه اين آلبوم به جنگ و آن دوران و لحظات و تجربه هاي شخصي تو ربطي دارد؟ کمي در مورد جزئيات اش صحبت مي کني؟
بله. به شدت مشغول توليد آلبوم جديدم هستم و اسمش را هم «پرچم سفيد » گذاشته ام. شعر پرچم سفيد از حسين صفا است و تنظيم آنرا نيز خودم انجام داده ام. جزئيات بيشتر هم به وقت اش منتشر مي شود!

 • برسيم به يكي از اصلي ترين مباحثي كه در مورد تو اين روزها مطرح است. ماجراي کنسرت ندادن تو بحث روز خيلي از محافل خبري است. خواننده اي هم که کنسرت ندهد، هزاران حرف و حديث پشت سرش گفته مي شود. اعم از اينکه صدايش ساختگي است و افکت دارد و...قرار نيست بالاخره اين طلسم شکسته شود؟
نمي دانم که چرا براي ديگران مسائل خصوصي من مهم است. من هيچوقت به حرف و حديث ها و حتي حاشيه ها اهميت نداده ام و سعي مي کنم کار خودم را انجام بدهم. اين حرف را بخاطر هوادارانم مي زنم نه به خاطر حرف و حديث هايي که وجود دارد و تو در مورد آنها صحبت مي كني. هر وقت شرايطي که در ذهن من است مهيا شود با قدرت تمام کنسرت هم خواهم گذاشت. آن وقت همه آنهايي كه پشت سر من حرف مي زنند مي فهمند كه چه اشتباهي كرده اند.

 • تک تراک هاي پر هيجان و قوي اي از قبيل «ديوار بي در» و «نخل هاي بي سر» را منتشر کرده اي که به شدت مورد توجه قرار گرفته اند. دوست دارم بدانم اين روزهاي محسن چاوشي بيش از همه شبيه کدام يک از قطعاتش است؟
همه قطعات حال و روز اين روزهاي من اند. من کار مي سازم که مخاطبان ام گوش کنند و مورد توجه شان قرار بگيرد. در ضمن من نبايد نظر بدهم و اين مردم هستند که بايد هنرمند مورد علاقه شان را انتخاب کنند.

 • جواب سوالم را ندادي و مي دانم دليل جواب ندادن ات هم چيست. بگذريم! گفته مي شود براي پروژه هاي کاري ، محسن چاوشي قيمت هاي نجومي و کلان را دريافت مي کند. در قبال اين صحبت ها چه جوابي داري؟
دليلش را بايد از تهيه کننده هاي بپرسيد نه از من !

 • دليلش احيانا اين نيست که تو کنسرت نمي دهي و دير به دير هم آلبوم منتشر مي کني و براي گذران زندگي ات هميشه قيمت بالا مي دهي؟
اين سوال خيلي سوال شخصي اي است. مگر من از تو مي پرسم که خرج زندگي ات را از کجا مي آوري؟! اينکه خدا روزي رسان است ، فقط يک حرف نيست....

 • هيچوقت از تجربه حضور در فيلم «سنتوري» صحبت نکردي. دليل اش همان روحيات خاص تو نيست که دوست نداري در مورد ديگران اظهار نظر کني؟
قبل تر ها در مورد سنتوري صحبت کرده ام. اما اگر مثل هميشه دنبال اين هستي که آيا من با کسي مشکل دارم يا نه ، بايد بگويم که مطمئن باش که تا به حال با هيچ کدام از دوستان آن مجموعه هيچ مشکلي نداشته ام.
منبع: 
تاریخ انتشار : یکشنبه 6 آذر 1390 - 00:00

برچسب ها:

دیدگاه‌ها

Wolfman
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51
andalib
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

بادرود.بنده چندسالی است که در کار موسیقی هستم تاکنون چنین مصاحبه ای بالحن خصمانه نگوییم بهتر است "بلکه صریح ندیده ام...

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

ایمان قیاسی - بدون مقدمه میخواهم بگویم که قلم در دست گرفتن و نوشتن ، کار هر کسی نیست و جسارت خاصی می خواهد که قطعا کار من یکی نیست ولی من این نوشته را صرفا ادای دینی می دانم به یک دوست . وقتی دوستان مطبوعاتی ام در « تماشا » از من خواستند در مورد محسن چاوشی بنویسم ، قبل از اینکه در مورد هنر ، صدا و شخصیتش بنویسم ، دوست دارم خاطره تلخ و مشترکی را برایتان بازگو کنم. حدود یکسال و نیم پیش بود که دست روزگار مادرم را از من گرفت . فقط کسانی که به صورت نزدیک با این موقعیت رو به رو شده اند میدانند در ان لحظه ها چه شرایطی سراغ ادم می اید . نیازی به گفتن ندارد و من هم دوست ندارم این یادداشت را شخصی کنم . میخواهم از نقش دوست هنرمندم در ان لحظه ها بگویم . فکرم به قدری درگیر اتفاقات بود که به سختی میتوانستم تشخیص بدهم که دور و برم چه خبر است . یادم می اید که یک دوست مثل سایه در کنارم بود . دقیقا از لحظه خاکسپاری تا مراسم شب هفت ، زمان به سختی جلو میرفت و این هفت روز برای من به اندازه هفتاد روز طولانی بود . با تمام تنهایی ، به هیچ وجه احساس تنهایی نمیکردم چون درد دل ها و همدردی هایی که ان دوست به من می داد ، بسیار برایم تاثیر گذار بود .زمان گذشت و من ارام تر شدم . بعد ها که به ان روزها فکر میکردم، میدیدم که چقدر معصومانه و دلسوزانه در حق من رافت کرده . چقدر بی ادعا. چقدر پاک . نمیدانستم که چطور باید جبران کنم و وقتی میدیدم که هیچ ادعایی نسبت به بزرگی ای که در حق من کرده ندارد ، بیشتر با خودم درگیر میشدم.
ان دوست « محسن چاوشی » بود ; کسی که بدون در نظر گرفتن جایگاهش در موسیقی ، تمام تلاشش را کرد که در ان شرایط کنارم باشد و با ارزش ترین چیزی را که میتوانست به من بدهد ، در اختیارم گذاشته بود . خودش و همه احساس همدردی وجودش را ...
صمیمیت ما بعد از ان اتفاق بیشتر و بیشتر شد و من احساس عجیبی نسبت به دوست و رفیقم پیدا کردم.دل نگرانی هایش را در تمام مراحل کاری و زندگی خصوصی ام می دیدم.مثل یک برادر بزرگتر و نه صرفا یک دوست ، برایم در هر موردی وقت میگذاشت و کنارم بود . همه این اتفاقات را با تمام حرف و حدیث هایی که در عالم موسیقی درباره او دیده و شنیده بودم ، پیوند دادم.دوست داشتم فریاد بزنم و به گوش همه برسانم که محسن چاوشی کیست و چطور شخصیتی دارد. ولی نمیشد .خیلی سخت بود.اهالی موسیی از ارتباط نزدیک من با او خبر داشتند و همین باعث میشد بیشتر حواسم در مواجه شدن با سوالات در مورد او جمع باشد : « چرا محسن این کار را نمیکند ؟ چرا محسن این کار را میکند ؟ چرا محسن کنسرت نمی دهد ؟ و هزاران چرای دیگر ... »

حواب همه این سوال ها را داشتم ولی هیچ وقت نمیتوانستم انطور که حق مطلب است ، به ان ها جواب بدهم.اما در این یادداشت کوتاه میخواهم به برخی سوالات جواب بدهم و فکر میکنم مهم ترین سوالات در مورد محسن در دو سوال همیشگی خلاصه میشود . اینکه : « این صدا ، صدای خود محسن است ؟ » و « او چه زمانی قرار است کنسرت برگزار کند ؟ »
قبل از اینکه به سوالات جواب بدهم باید این واقعیت بزرگ را عنوان کنم که محسن چاوشی بدون کنسرت و اجرای زنده ، « محسن چاوشی » شده و این بزرگترین فاکتور موفقیت دوست هنرمند من است . او همیشه در حال کار کردن است و کار به جایی میرسد که من از دستش عصبی میشوم و میگویم : « تو رو خدا بیا 10 دقیقه به غیر از کار فکر کنیم ! »

تفکرات محسن نسبت به خیلی از دوستان هنرمندم متفاوت است و عقاید خاص خودش را دارد و به اصولی که دارد ، پایبند است . از حاشیه و حرف های در گوشی فراری است و به هوادارانش عشق می ورزد و فقط به عشق ان ها کار میکند.این ها فقط بخشی از دلایلی است که محسن چاوشی بدون دعوا محبوب و ماندگار شود.یادم هست وقتی از « داریوش مهرجویی بزرگ »پرسیدند چرا برای کارت از این خواننده استفاده کردی گفت : « مردم اگر نان شب هم نداشته باشند ، حتما یک سیدی محسن چاوشی در خانه هایشان هست . »
محسن بارها در حضور من و دیگر دوستان به صورت زنده اجرا کرده و واقعا اجرای زنده اش خاص ، گیرا و تاثیر گذار است ، همانی است که شما در البوم هایش میشنوید. درباره کنسرت هم باید بگویم که اگر همه ان شرایطی را که برنامه ریزی کرده ایم ، محقق شود ، قطعا کنسرت هم به زودی برگزار خواهد شد و شک نکنید که شاهکاری بزرگ و تکان دهنده اتفاق خواهد افتاد.
محسن فقط به دنبال یک موقعیت درست و بجاست .ولی مطمئن باشید که به زودی روی صحنه هم خواهد رفت.
خسته تان کردم،شرکنده
به امید موفقیت همه هنرمندان پاک سرزینم
دوست نزدیک محسن چاوشی

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

چرا فک می کنین محسن بد و عصبی حرف زده؟؟ معلومه وقتی دارن یه جوری بهش توهین می کنن .و مساله کنسرت نذاشتنو اینجوری مطرح میکنن طبیعیه عصبانی میشه..آخه یعنی چی "ممکنه صدات ساختگی باشه"؟؟؟چند بار توی چن تا از مصاحبه ها اینو بهش گفتین ...خوب معلومه ناراحت میشه..محسن یه مرد زودرنج و حساسه ....شاید اگه به کس دیگه ای اینو بگین ناراحت نشه یا لااقل نشون نده اما چاوشی فرق داره.. همیشه با همه فرق داره!!!!

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

وای کنسرت‏!‏‏!‏‏!‏
به قول یکی از دوستام تو کنسرت چاووشی باید شمع بگیری دستت؛ یه پیپ هم تو دهنت؛ و محسن سنگ صبورو بخونه؛ وای خدای من چه حالی میده

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

وقتی تیتر رو دیدم خیلی خوشحال شدم.دارم می رم سر کار و خیلی هم دیرم شده اما ارزششو داره که بمونم و بخونمش.
فوقش اخراج می شم دیگه.

بیشتر از همیشه بهت افتخار می کنیم محسن جان چه با کنسرت چه بی کنسرت.مهم اینه که روز وشب درایم نفس به نفس باهات زندگی می کنیم.

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

دم سلطان گرم ؛ خیلی دوستت داریم محسن

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

چه کنسرت بذاری چه نذاری ما عاشقتیم؛ به امید کنسرت تو ورزشگاه ازادی

mohammad
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

محسن جان به خدا تکی !
کی میشه کنسرت بزاری روز اول همه بلیطا فروخته شه !؟
و چشم اونایی که چش ندارن ببیننت در بیاد ! :دی !
کارت درستههههههههههه

هـــــــــــــی سر به راه تر ! هــــــــــــــــی سز به زیر تـــــز ! ...

علی
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

محسن چاوشی یکی از بزرگان موسیقی ایران هستش کسی که با 248360 رای محبوب ترین خواننده پاپ میشه ملت ایران باید بهش افتخار کنه.

هنوزم شهر من زیباست ولی مث من افسردست

faranak
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

محسن چاووشی از حرفه ای ترینان است

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

عالی بودو بی صبرانه منتظریم
کنسرت و البوم توراهه خیلی خوشحالم

رضا havariyon
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

منتظر کنسرتت هستیم محسن جان....

تو ورزشگاه ازادی......

میلاد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

محسن اگه کنسرت بذاره استادیوم آزادی واسش کافی نیست.
درود بر محسن چاووشی

mohammad
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

بی صبرانه منتظریم برای کنسرت محسن جان .

sf
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

ممنون چاووشی واقعا کاراش زیبا نه عالیـــــــــــــــــــــــه.....

حسن
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

وای به موسیقی ما که چاوشی توش بشه استاد!کسی که هنوز یه فایل صوتی هم ازش منتشر نشده.اخه چی می شه گفت؟حتما شرایط کنسرت هم زمانی مهیا می شه که بشه تو کنسرت ها هم از افکت استفاده کرد.شما رسانه معتبری هستید با مخاطبین حرفه ای حتی کسی که فقط چند سالی هم باشه تو کاره موزیکه چندتا البوم از این اقا گوش بده می فهمی چه افکت هایی روی صداش هست.دلیل این حمایت هاتون و نمی دونم!

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

قسمتی از مصاحبه یاس با روزنامه تماشا

پنجشنبه 24 آذرماه

در همه این سالها در بازار موسیقی کشور کاری بوده تو را شگفت زده کرده باشد ؟ که تو را مجبور کند لحظه به لحظه و با دقت بنشینی رویش زوم کنی ؟

برای همه کسانی که در ایران کار میکنند احترام قائلم و هنرشان را در این شرایط تحسین میکنم . ولی کاری بود از اقای اصفهانی با نام مرو ای دوست که واقعا روح و روان مرا به فنا داد . یا یکی از ترانه های محسن چاوشی که جدیدا برای خرمشهر خواند

نخل های بی سر ؟

بله نخلهای بی سر ، با ان خستگی خاصی که در صدای محسن بود واقعا چیز عالی ای از آب درامده بود یا قطعه کاش محسن یگانه واقعا شعر و ملودی قابل توجهی داشت .

نکته ای که هست همه به این موضوع اذعان کرده اند که صدای تو ومحسن چاوشی صدایی خسته و عصیانگر است قطعه ای دو صدائه با حضور تو و محسن چاوشی قطعا خیلی میتواند دستپخت جالبی شود .

محسن دوست خیلی خوب من است و خیلی با هم بوده ایم و دیدار داشته ایم ، به هر حال او یک خواننده مجاز است و هنوز من چنین عنوانی ندارم ولی تابحال در مورد کار صحبتی نکرده ایم خدا را چه دیده اید شاید هم در آینده این اتفاق افتاد

مجید
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

واااااااای ...
تصور اینکه محسن یه روزی کنسرت بزاره به آدم لذت میده.
خیلی دوس دارم برم کنسرتش.
خدا کنه بشه.

ن
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

سکوت

سید
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

محسن چاوشی فقط اون سه تا آلبوم اولش لنگه کفش ، خودکشی ممنوع و کفتر چاهی که با رضا فوادیان کار کرده بود بقیه اش خیلی ضعیف تر از این آلبوم های قدیمیه

فرید
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

چرا نظر منو تائید نمی کنید؟‏!‏؟‏!‏
این مصاحبه رو از روی همشهری جوان برداشتین البته نصف اولش؛ نصف دومشم تحریف خودتونه خواستین چاووشی رو خراب کنید... واقعا متاسفم بازم تایید نکنید

m
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

عجبببببب

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

محسن جان... سلطان... استاد... بزرگ... سرور... آقا... رئیس...

عاشقتم من! می فهمی؟ عشق! عشق در معنای واقعی کلمه!
عشق یعنی اینکه چند سال روزی دو ساعت صدای یکی رو بشنوی ولی ذره ای واست تکراری نشه!

اصلا کنسرت نذار اگه دوست نداری.
توی جمع نیا اگه دوست نداری.
تنها بشین توی اتاق کارت اگه دوست داری.
حس و حال تو همونیه که با صدای پر از غمت میخونی.
همین صداقت باعث میشه همه باور کننش.

محسن جان. عزیزم. ممنونم ازت. بخدا بدون صدات میمیرم. تو یکی از دلایل بودنمی. زنده باشی همیشه که از دلایل زنده بودن ما هستی.

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

خرابتم من ای محبوب ترین خواننده موسیقی پاپ ایران...

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

این کنسرت هم که جور بشه که میشه، نمی دونم حسودا دیگه چی دارن که بگن!

ای محبوب ترین خواننده ایران!

یه سوال!

اگه مثل بعضی ها همش توی صدا و سیما بودی، و خیلی از مردم که ارتباطی جز تلوزیون ندارن با دنیای بیرونشون میشناختنت، اونوقت محبوبیتت چند درصد می شد؟

به امید خوشحالی خودت و عاشقانت و با آرزوی تغییر منش حسودانت!

محمد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

اعصاب نداره ها بیا بزن مارو!!

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

محسن عزیز شعر و ملودی و تنظیماتو دوست دارم و به جز آلبوم پاکت بقیه رو چند صد بار گوش دادم به عنوان یه هوادار 7 سالت کاملا منطقیم و با حرف بقیه راجب صدای افکتی موافقم و تنها دلیل کنسرت نذاشتنت میدونم
یه سوال:
واقعا یه خواننده چرا نباید کنسرت بذاره آخه مگه پخش کردن 2سال 1آلبوم چقدر پول واسه یه خواننده میسازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در آخر خواننده رو به 2چیز میسنجن:
1.اجرا تو استدیو
2.اجرا تو کنسرت
برات آرزوی بهترین هارو دارم.

حسین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

محسن جان مثل همیشه، هنوزم عوض نشدی، خیلی خوبه.

mohammadreza
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

عشق فقط هست و نیست ما محسن چاوشی ________ !

omid
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

به امید کنسرت محسن چاوشی عزیز و با احساس

mehran
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

این قسمت رو خوب اومدی
..."پس طبیعی است که بخشهایی از صحبت های استاد از دستم خارج شود"

امید
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

]چقدر چاووشی با لحن بدی حرف زده
1-دلیلش را باید از تهیه کننده های بپرسید نه از من !
2-تو مشکلی با این مسئله داری؟!

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

آلبوم جدید محسن چاوشی پرچم سفید نام دارد که این اسم برگرفته از نام یک ترک این آلبوم می باشد و این اثر یاد آور تلخ ترین خاطره ی محسن چاوشی در دوران جنگ است، ترانه ی آن را همدم تنهایی های محسن چاوشی یعنی حسین صفا سروده و خود محسن آن را تنظیم کرده که به گفته وی تمام احساسش در این اثر گنجانده شده و این خبر در زمانی از سوی سایت رسمی پخش شد که همگی منتظر آلبوم جاودانه ی من خود آن سیزدهم بودیم و در ابتدا گمان می رفت که این اثر جایگزین سیزده شود ولی با توجه به شرایط چنین نشد و آلبوم من خود آن سیزدهم بعد از ایام عزا داری و در بهمن یا اسفند ماه وارد بازار خواهد شد که باز هم قطعی قطعی نست و هر وقت خبر از تیزر یا دمو آلبوم شد دیگر شکی در آن نیست که امسال طلسم چهار ساله ی سیزده شکسته می شود و می توانیم با آن عشق بازی کنیم.

اما محسن چاوشی در این آلبوم کاملا متفاوت ظاهر خواهد شد و تنظیم کننده ی جوانی که اولین تجربه ی حضور حرفه ای خود را در بازار موسیقی با محسن چاوشی تجربه خواهد کرد نام آن AMIROX خواهد بود و تنظیم های بسیار جذاب و متفاوتی را انجام داده که به زودی در مورد آن کاملا بحث خواهیم کرد و اما تنظیم کننده دیگر آلبوم نامِ آشنایی همچون استاد موسیقی الکترونیک و شخص بین المللی این عرصه از موسیقی یعنی کوشان حداد خواهد بود که حرف های جدیدی را در سبک هاوس برای گفتن خواهد داشت و جالب اینجاست که بیشتر تنظیم ها را خود محسن چاوشی انجام داده که باعث نگرانی نیز هست و نه البته از بایت اینکه تنظیم هایی خوبی را شاهد نباشیم از بابت این که در حد جهانی نتوانیم حرفی با این تنظیم ها داشته باشیم زیرا در این آلبوم از سبک های تخصصی تری استفاده شده و اما پس از آن که تنظیم کنندگان آلبوم همین سه نفر اعلام شدند و جای خالی یک شخص احساس میشد ،خبر رسید که شهاب اکبری هم در این آلبوم حضور دارد و تنظیم کنندگان آلبوم به چهار نفر افزایش یافت و یک نوازنده ی جدید گیتار هم به نام شاهرخ پور میامی به جمع گروه آلبوم اضافه شد.

در بحث ترانه هم بیشتر بار سنگین ترانه بر دوش حسین صفا خواهد بود ، اسلام ولی محمدی و حمید رزاقی نیز هر کدام یک ترانه را در آلبوم خواهند داشت و خبری از امیر ارجینی در این آلبوم تا به این لحظه نیست،منتظر اسم دیگری در این مبحث باشید این پایان کار ترانه نخواهد بود.

سبک کلی آلبوم هم راک-بلوز -هاوس خواهد بود که یک قطعه ی فولک(محلی) نیز در آلبوم وجود دارد که ارتباطی هم با بازار خرمشهر ندارد و یکی از برگ برنده های آلبوم خواهد بود که احتمالا در سبک فولک-بلوز اجرا شده ،سبک ها بیشتر از این هم خواهد بود

milad
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

شما تعریفت از استاد چیه دوسته عزیز؟؟؟

حسن
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

چاووشی استاد ه؟؟؟؟؟ تورو خدا نکنین .چاپلوسی قشنگ نیس .
مردونه نظرمو بذارین

hossein
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

man tarafdare reza sadeghiam hichvaghtam be khanandeyee ya havadarash tohin nemikonam chon tohin be shoro tarafeyne vali age chavoushi ostade pas
marhoom babake bayat
mohammadreza shajarian
ya dor narim nasere abdolahi
????????pas ina kian o chian

shima
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

چه چیزیو میخوای ثابت کنی مصاحبه نمیکنی کنسرت نمیذاری 2 ساله هی میگیکنسرتو میذارم از خودت در میری؟؟؟؟؟

saman
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

میخوای اورست فتح کنی با قدرت سلطان یگانه تو یه سال نزدیکه 60 تا اجرا گذاشت .هر روزم بهتره واسه 1700 نفر تو میلاد میخوای بخونی دیگه.

رضا
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

khodayee fekr kardi monjie akhare zamane popi ke vasadi akhare donya ejra bezari aghaye chavushi

narges
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

musicema vaghean chera tabyeez chera vase bala raftane mokhatabat in akro mikoni chavooshi ostad baghie hichi
base dige darim mibinim be khoda tabyeezo
lotf kon nazaramo bezarin age tabyeez nist

مجتبی
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

احتمالا اینو از جای دیگه ای برنداشتین
بگذریم ....
به امبد روزهای خوش ( منظورم کنسرت برای ماست )
درود بر محسن چاوشی

rasoul
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

ترانه هاش قشنگه
ولی چه بداخلاقه
کسی که با مردم سروکار داره باید بهترین اخلاقو داشته باشه
مثل اصفهانی
مثل صادقی

babakshabro
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

چند بار مصاحبه رو خوندم...اینجوری به نظر میاد که آقای بابازاده و همکاراش به زور دره خونه چاوشی و باز کردن و یا الله رفتن تو.....

به نظرم خیلی بهتر بود این مصاحبه یا نشه یا به روز دیگه ای موکول شه... من نمیدونم جملات و لحنی که ازشون استنباط میشه واقعا همینجوری بوده و با همین لحن از طرف چاوشی گفته شده یا نه،، به اشتباه و نحوه درک کسی که مصاحبه رو به نوشته تبدیل کرده مربوط میشه...

به هر حال کلا دعوا و شکایت و بی میلی از جواب های چاوشی میریزه..بازم میگم دلیلش نمیدونم چیه که از طرف خود چاوشی بوده(خود اینم دلایل زیادی داره زندگی هست و مشکلات زیادش پیش میاد آدم حال خودشم نداشته باشه چه برسه به خبرنگار مصاحبه و این حرفها...) یا نحوه نگاشتن صحبتهای محسن چاوشی توسط نویسنده این مصاحبه...

من شخصا از چند نفر دیگه هم پرسیدم که ببینم اونا هم همین حس رو دارن یا برداشت من اشتباه بوده که اونا هم گفته من رو تایید کردن...

به هر حال چاوشی طرفدارای زیادی داره اگر میخواد مصاحبه نکنه که یه نظر کاملا شخصی و محترمه و حتی به طرفداراش هم ربطی نمیتونه داشته باشه ولی وقتی حاضر میشه مصاحبه کنه دیگه این بی میلی ها،سرسری جواب دادن ها و ... یه جور توهینه به خوانندگان این مصاحبه...و به نظرم این مصاحبه اصلا نباید صورت میگرفت اگر چاوشی میلی به اون نداشت و این رو باید کسایی که این مصاحبه رو ترتیب داده بودن درک میکردن...

در کل حتی اگر چاوشی خودش و حتی از روی عمد اینجوری مصاحبه کرده باشه(که دلیلش فقط یه چیز هست راضی و آماده نبودن چاوشی برای مصاحبه و اصرار بیجا و بی مورد کسایی که این مصاحبه رو ترتیب دادن و در نهایت میشه همین جواب های سرد و بی میل و خشن از طرف چاوشی)به نظر من باز هم تقصیر کسی هست که درون حالت مصاحبه رو انجام داده و منتشرش کرده...

و اگر اینجوری که نوشتید چاوشی خیلی آروم و مهربون بود(که از جواب ها اصلا اینطور به نظر نمیاد)حتما مشکل از نگاشتن شماست پس سریعا دوباره از نو این مصاحبه رو بنویسید با همون لحن و وضعیتی که محسن چاوشی اون لحظه درش بود،بنویسید تا تو ذهن خوانندگان این مصاحبه شبهه ای پیش نیاد...

ممنونم

مانی
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

فقط کم مونده هفته ای یه دونه آلبوم بده اون وقت میگی چرا دیر به دیر آلبوم میدی حریص،پرچم سفید و احتمالا 13 هنوز 1 سال نگذشته

amin
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

با "بانوی من" اولین عاشقانه های نوجوانیم شکل گرفت، "عشق دوحرفی" با غم اون روزام گره خورد"ابرای پاییزی و کم تحمل و سنگ صبور و زخم زبون و عصا و قله خوشبختی و.."همه و همه گره خورده در خاطرات و احساساتمه... چاووشی دوست دارم چون شریک بهترین و بدترین لحظاتم بوده
مثه یه برادر!

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

زنده باد محسن چاوشی در عین محبوبیت و بزرگی متواضع و محجوب

نتایج نظرسنجی محبوب ترین خواننده پاپ ایران اعلام شد

شبکه ماهواره ای ایرانیان طی نظرسنجی گسترده‌ای اقدام به انتخاب محبوب ترین خواننده موسیقی پاپ ایران کرد . در این نظرسنجی که بزرگترین نظرسنجی رسانه ای موسیقی تاکنون بوده است و دو هفته به طول انجامید یک میلیون نفر شرکت کردند و خواننده منتخب خود را برگزیدند . در پایان این نظرسنجی « محسن چاوشی » خواننده محبوب پاپ - راک ایران با کسب 25 درصد کل آرا به عنوان محبوب ترین خواننده موسیقی پاپ ایران شناخته شد . گفتنیست شبکه ایرانیان از سوی وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران مجوز موقت شش ماه دریافت کرده است. برنامه « شب شما بخیر » هر شب با اجرای « رضا رشیدپور » مجری مطرح صدا و سیمای ایران روی انتن این شبکه می رود .

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

محسن چاوشی با کسب بالاترین آراء در نظرسنجی شبکه ایرانیان به عنوان محبوبترین خواننده موسیقی پاپ انتخاب شد

http://www.mohsenchavoshi.net/upload/natayeje%20nahaii.wmv

احسان
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

زندگی منی محسن عزیز............

علی
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51
ایمان
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

ممنون.

به موقغ و خوب بود . دیگه جواب دادن محسن خان به مصاحبه ربطی نداره . شما کارتون و حوب انجام دادید .
زنده باشی محسن حان . و جاودانه.

hamid
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

اول :d

سهیل
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

چقدر بد صحبت میکنه!یه جوریه!!!!!!!!

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

محسن چاوشی: بزرگترین هنرمند کل تاریخ بشریت.

زهره
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

great!!

reza
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

عاشششقتم محسن ...

hani
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

به امید کنسرت محسن چاوشی با محسن یگانه

سینا
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

به به چه مصاحبه ی خوبی بـــــــــــــود.
حرفهایش در مورد کنسرت حسابی پشت مارو گرم کرد ...

راستین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

نمیدونم باید چی بگم...
ولی اینو باید بگم زمانی که خیلی کوچیک بودم اون اوایل شروع کارت، آهنگاتو گوش میکردم بدون اینکه بدونم کی هستی...
خیلی دوستت دارم و یکی از خواسته های من از زندگی دیدن تو وهکلام شدن با توست....

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

خدایا یک روز از عمر ما بگیر و به عمر محسن چاوشی اضافه کن

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

فقط چاوووووووووشی

mahta
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

...
ترجیحا" باشه...
ولی خب اگر هم دوست ندارین، مشکلی نیست...

Mr.FranK
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

بهمن بابا زاده: "هنوز هم هستند کسانی که برای طرف مصاحبه شونده احترام قائل اند"
واقعا چه کسی این حرف رو میزنه!تحریف های شما در خبر قطع همکاری یگانه با قلب یخی واقعا باعث افتخار قلم به دستان این سرزمینه و واقعا شما جزو این دسته آدمهایی.
جای تاسف داره...

mahmood
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

بابا کی گفته چاوشی اوله اصلا توی چی اوله مگه مسابقس هر کی طرفداره خودشو داره من طرفداره فرزادفرزینم ولی چاوشی گوش میدم نه به اندازه فرزاد اما شما عین بچها حرف میزنین مخصوصا طرفدارای چاوشی حالا شما اول اصلا شما قهرمان جهان ...ما خواننده با شخصیت زیاد داریم ضمنا اقای چاوشیم اگه نمیخواست معروفشه که خواننده نمیشد بابا خودتونو گول نزنید

آیلین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

فقط خواستم بگم خوش به حال بشریت با این هنرمند متواضع و خوش اخلاقش !!!!!!

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

آقا یا خانوم 109.169.11.95 نمیدونم شما رو shima صدا کنم یا میلاد hossein حسن سامان یا narges آخه زشته بخدا دیگه وقتی آی پی اون پایین قید میشه بخدا زشته آخه که چی به این کار چی میگن عقده ای بازی؟ خب شما همین کارارو می کنین که ما هی بیشتر از استاااااااااااد طرفداری می کنیم دیگه امثال شما مارو مجبور می کنین که .....چی بگم به آدم بی منطقی مثل تو خوب بیا ی نظر بذا برو دیگه چ معنی داره؟

موسیقی ما اگه ناحق گفتم نذارین

psdk
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

اونی که میگه فایل صوتی مصاحبه نداره چاوشی برهchavoshimedia.blogfa.comهست ببین بی اطلاعات حرف نزن.در ضمن محسن چاوشی الان ماشین نداره که شما میگین به خاطرش عصبانی بوده.این مصاحبه هم با این بابازاده نکرده با قیاسی بوده.واقعا براتون متاسفم

علیرضا
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

باسلام آقای چاوشی یا استاد یا سلطان یا هر لقب و عنوان دیگه ای که دارن باید اینو بدونن که وقتی به هر دلیلی و اجباری که تن به مصاحبه میدن در حقیقت دارن با مخاطباشون صحبت می کنن نه با فردی که روبروشون نشسته و اگر هم جواب سئوالی رو نمی خوان بدن که این حق رو هم به طور یقین دارن می تونن با لحنی محترمانه این کارو انجام بدن

محمد13
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

یکی با یه ای پی 200 تا نظر گذاشته یه جا نوشته من طرفدار رضا صادقیم یه جای دیگه نوشته یگانه معلومه میخواد جنگ بندازه اما راجع به مصاحبه باید بگم همه بهمن بابازاده رو میشناسن کارش حاشیه است این مصاحبه هم علی قیاسی داده به بهمن بابازاده در ضمن تحریف هم توش هست چون محسن ماشین نداره بره کارواش مردی موسیقی ما تایید کن

اشکان
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

باز یه مطلبی از محسن چاوشی تویه سایت قرار داده شد و این چندتا حسود پیدا شدن ............. متاسفم

hj
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

این که من میبینم کنسرت نمیذاره وخودشو گول میزنه...بازم حرف های تکراری وفرار از اصلیات

mohammad
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

محسن جان ! دمت گرررررممممممممممم
عاشششششقتییییممممممممممممممم

یعنی 24 ساعته فقط آهنگای تو !

کنسرتم میدی ! من میدونم چش همه در میاد ! :)))
صدات محشره ! موزیک فوق العادس !
انگلیسی هم بخون جهانی شی !

pooriya
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

خیلی میترسم از البوم پرچم سفیدء!!!
امیدوارم بهترین باشه!!!

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

چه لحن و رفتار خوبی دارن آقای چاوشی ... مگه از خبرنگارا و مردم طلب دارید ؟ ! یا نکنه خیلی به خودت غره شدی جناب چاوشی ... شما کنسرتم بدی فرقی نمی کنه ... کسی شما رو به عنوان یه خواننده ای که بلده زنده بخونه نمی شناسه ... توی کشورای دیگه طرف 17 سالش نشده هنوز چنان کنسرتایی میزاره که آدم باورش نمیشه ... بعد سلطان (!) موسیقی ایران نمی تونه یه اجرای زنده داشته باشه . صدای خامتونم که جدیدا منتشر شده ... دیگه همه می دونن این حرفای شما یعنی چی آقای چاوشی ... چقدر واسه کنسرت مگه برنامه ریزی می خوای ؟! ما خواننده داریم ... حالا نام نمی برم ... توی یکی دو روز ارکستر جمع می کنه میره روی استیج بهترین برنامه رو اجرا می کنه ... بعد شما ......! خنده داره واقعاً ... این یک نظر شخصی هست البته که نظر خیلی ها هم هست ... شما فقط هوادارای آتیشی دارین که خیلی بیش از حد بزرگتون کردن ... خودتونم خوب می دونید که کسی که نتونه اجرای زنده داشته باشه ... یعنی هیچ !!! از صمیم قلب برات آرزوی موفقیت می کنم روی استیج ... اولین کنسرتت هم می یام ... چون می خوام ببینم واقعا می تونی همون آهنگای آلبومت رو بدون هیچگونه تغییری توی صدات اجرا کنی ؟!

ضمناً آقای موسیقی ما !!! از کی تا حالا خود خبرنگار و مصاحبه کننده نظر و عقاید شخصی خودش رو قاطی مصاحبه می کنه ... اگر از نظر ایشون استادن .. از لحاظ خیلی ها نیستن !! لطفاً اصول اولیه ی یک مصاحبه رو رعایت کنید !!!!! خدای من ! ایشون هم استادن ... استاد شجریان هم لقب استاد دارن ! خدایا شکرت واقعاًً !

می خوام ببینم دموکراسی در چه حد هست .... که این نظر تایید میشه یا نه ... من توی همین سایت سراغ دارم که به خواننده فحش های رکیک داده شده و تایید هم شده ... هنوز هم توی سایت هست ... بعد دوست دارم این نظر من تایید نشه ;)

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

از این حرفا که خیلی زده شده ..ما چند ساله منتظره کنسرت چاوشی هستیم تا ببینیم واقعا این صدا از خودشه یا نه .......البته من پیشنهاد میکنم به آقای چاوشی که کنسرت نده چون طرفدارای سر و سادشو از دست میده ....چون معیار صدای یه خواننده کنسرتاشه

سجاد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

حتی فکر کردن به اینکه تو کنسرت محسن چاوشی هستم موهامو سیخ میکنه و تو چشمم اشک جمع میشه

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

همه قطعات حال و روز این روزهای من اند
خ.ب بود فریدون در مورد البوم خاطرات گمشده همچین چیزی رو گفت وگر نه چی می گفت
اعصابم نداره که

parham
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

سالااااااری بخدا محسن

عاشقتم...یعنی دیوونتم...

به امید روز کنسرت...

احسان
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

بشینید تا این خواننده کنسرت بده

shahre gham
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

به شدت مصاحبه خوبی بود.....دم محسن چاووشی گرم....عاشقتم محححححححححححححححححححححسسسسسسسسسسسسسسسسن جاننننننننننننننننننننننننننننن

behrouz sh
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

Ey nafaaaaaaas
Mimiram barat man zendegi

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

حالا چرا بعضی ها بهشون فشار اومده که به چاوشی استاد میگن...اگر خواننده ی محبوب شما استاد باشه خوبه؟؟؟؟؟؟بدون هیچ تردیدی چاوشی استاد تو پاپ بعدم صادقی....اصلا مپل روز روشنه...

hamed
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

avalin chize mohem baraye ye khanande akhlaghe honarie ye jori sohbat karde engar behesh khabarnegar mohtaje
vaghean ke hamine ke sadeghio hame miparastan

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

دوست داریم محسن جون >>>عاشق اون صدای دیوانه کنندتم >>>لحظه شماری میکنم که حتی یه تک اهنگ بدی بیرون چه برسه به اینکه البوم بدی بیرون>>>>دست علی پشت و پناهت باشه سالار.>>>

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

ایا ستاره کم حاشیه موسیقی پاپ دوباره خبرساز میشود ؟!

سکوت + ترانه = چاوشی

سعید برابادی - نظرسنجی شبکه ایرانیان فرصتی بود تا ارتش هواداران خواننده تنها ، از اتاق های خود بیرون بیایند و تعداد بسیار زیادشان را به رخ پاپ خوان های دیگر بکشانند.خواننده های پاپ این روزگار، هر از گاهی کنسرتی برگزار میکنند و به خاطر ازدحام جمعیت ، تصورشان این است که از محبوبیت بالایی برخوردارند اما این اتفاق نشان داد که چاوشی ، اگر چه نه کنسرتی برگزار کرده و نه ان چنان به صورت رسمی البوم منتشر کرد ، ولی این قدر طرفدار دارد که بتواند نظرسنجی یک شبکه تلویزیونی تقریبا ازاد را به نام خودش سند بزند.

رشیدپور حالا در برنامه ای که از انتن شبکه ایرانیان پخش میشود مدام تکرار میکند : «« به زودی ... به زودی »» و در پس زمینه صدایش ، یکی از اخرین اهنگ های چاوشی شنیده میشود . ایا قرار است اقای خواننده با این شبکه به گفتگو بنشیند و همچون درون مایه برنامه صندلی داغ ، از خودش و زندگی اش در سایه بگوید ؟ ایا رشیدپور عملا دارد البوم تازه چاوشی را تبلیغ میکند یا قرار است فیلمی از زندگی او پخش شود ، شبیه فیلم تولد چاوشی [ که توسط طرفدارانش برگزار شد ] که در ماهواره کلی سر و صدا کرد ؟ هنوز به درستی موضوع روشن نیست و خود چاوشی به پیچیده شدن این ماجراها دامن میزند.شخصیت ذاتی او که بر پایه سکوت و گوشه گیری است و شخصیت هنری اش که به دور از حاشیه هاست شایعات فراوانی را در مورد او به راه انداخته است . حالا همه او را به عنوان خواننده در سایه می شناسند و همین مسئله ، عطش شناختنش را چه در میان هواداران و چه در بین مردم عادی که صدای خشدار و خسته او را این اور و ان ور میشنوند دامن زده . شاید یک درصد از 248360 که در این نظرسنجی ، چاوشی را به عنوان خواننده مورد علاقه خود انتخاب کرده اند ندانند که خواننده شان چه جور ادمی است ، چطور زندگی میکند و چطور روزگار میگذراند.

پیام تشکر اقای ساکت

اگر چه هنوز راه ارتباط مشخصی میان چاوشی و هوادارانش وجود ندارد اما بعد از این انتخاب ، یادداشتی از سوی او منتشر شد که در بخشی از ان امده : «« سلام به دوستان مهربانم خجالت زده‌ام کردید، ‌ بنده لایق این همه مهربانی نیستم. دوستتان دارم و به خودم می‌بالم که دوستم دارید.شما دستمزد زحمات شبانه روزی من هستید، به عشق شما مصمم‌تر از دیروز کار خواهم کرد، انگیزه من شما عزیزان هستید. از خداوند می‌خواهم که مرا از گزند غرور مصون بدارد تا شرمنده شما دوستان خوبم نشوم. »» و در بخش دیگری از این یادداشت چاوشی اینطور نوشته : «« کاش یک نظر سنجی بزرگ برگزار می‌شد تا من هم می‌توانستم با تمام ارادتم به شما‌ها رای بدهم.بدانید که اگر گوشه گیر و تنها، دور از هیاهو و حاشیه‌ها گوشه اتاق کارم نشسته‌ام برای این است که دوست دارم سهم کوچکی در تنهایی و خلوت شما داشته باشم.»» و در پایان این یادداشت هم ، دیگر هنرمندان این نظرسنجی را از قلم نینداخته و نوشته : « به تک تک دوستان هنرمندم نیز تبریک عرض می‌کنم، به اعتقاد بنده هر گل رنگ و بوی خودش را دارد؛ بی‌شک هر کدام از دوستان خواننده‌ام، در قلب ایرانیان جایگاه خاص خود را دارند. »

خواننده ای برای جنگ

با این همه ، « به زودی ... به زودی »» گفتن های رشیدپور اشاره ای هم به البوم های تازه ای دارد که چاوشی در تدارک ان است . ابان ماه پر از خبرهای تازه در مورد خواننده بی خبر ما بود و اماده سازی دو البوم تازه ، بخشی از این خبرها بود . « پرچم سفید » باز هم حاصل کار چاوشی با ترانه سرای مخصوصش حسین صفاست اما در کنار او ، اسلام ولی محمدی و حمید رزاقی هم هر کدام یک ترانه دارند و یکی از اهنگ های البوم هم ترانه ای فولکوریک است . با این همه از ان جایی که یک تنظیم کننده جدید به لیست همکاران چاوشی اضافه شده ، بعید نیست که این البوم متفاوت تر از دیگر کارهای چاوشی باشد . AmirOX که در هیچ منبعی ، نام واقعی اش یاد نشده ، قرار است در اولین کار حرفه ای اش کنار یکی از بزرگان پاپ ایران باشد تا همچنان چاوشی در « پرچم سفید » چیزی برای ذوق زده کردن مشتاقانش در استین داشته باشد . اما موضوع اهنگ های جدید چاوشی به همین البوم ختم نمیشود و شایعات بازار موسیقی حکایت از ان دارند که بعد از محرم و صفر ، « من خود ان سیزدم » نیز روانه بازار خواهد شد . یک البوم تازه با تنظیمی متفاوت که چاوشی مدت ها روی ان کار کرده و بعید نیست که بازار موزیک پاپ را بعد از ایام سوگواری ، تکانی اساسی بدهد . منابع خبری میگویند که « پرچم سفید » اشاره ای به جنگ دارد و زادگاه اقای خواننده که خرمشهر است این موضوع را تایید میکند.

منبع : هفته نامه یکشنبه - شماره 43 - یکشنبه 6 اذر 90

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

محسن چاوشی:

اگر بیای (کنسرت بدی) همونطوری که بودی
کم میارن حسودا از حسودی!

اصلا محسن جان کنسرت نده!
چون حسودا دستشون واسه توهین بهت خالی میشه و دق میکنن!

محمد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

همیشه میگن برای اینکه قدرت یک خواننده رو بتونی درک کنی اجراهای زنده اونو باید گوش کنی

منم مثل بقیه طرفدارای چاووشی بی صبررررررررانه منتظر کنسرت چاووشی هستم

shahre gham
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

متاسفم برای بعضی ها که از هیچی خبر ندارن بی خود شایعه سازی می کنند.... دوست عزیز من اگر واقعا اینقدر ازچاووشی (عزیز دل من ) بدت می اد...پس چرا می ای در قسمتی که پیام یامطلبی ازایشون گذاشته شده نظر می دی ....اگر ازایشون بدت می اد خودت رااذیت نکن متنشو بخونی.... مطمئن باش کنسرت هم برگزارخواهد شد.... بسیاری ازخواننده ها ازجمله محسن یگانه...رضاصادقی...حمید عسگری ...محمد اصفهانی...فرزاد فرزین و...... خواننده مورد علاقشون محسن چاووشی است .... بعد بیایید بگویید هواداران چاووشی همیشه حاشیه سازی می کنند....( لطفا نظرات رابخونید ببینید بعضی ها چه ......نوشته اند)

احمد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

استادو خوب اومدین واقعا"!!!
استادشدن چقدر دم دستی شده توکشورما ماشاالله همه استادن!!

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

کنسرت میذاری به کوری چشم حسودا میدونم میخوای کنسرت فراتر از سطح ایران بذاری

اشکان
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

خانم (ماشاالله چه لحن و رفتار خوبی ) دوست عزیز مگه شما از محسن چاوشی طلب داری؟؟؟؟؟ مگه محسن چاوشی جای شمارو تویه موسیقی تنگ کرده ؟؟؟ حرفای شما فقط می تونه یه معنا داشته باشه اونم خودت میدونی... منظور شما از کسی رو نفهمیدم شاید منظورت شما دوتا طرفداران آقای ... میگی خودت داری میگی کشورای دیگه اینجا ایرانه عزیزم ...گیریم اصلا چاوشی نمیخواد کنسرت بذاره اصلا بلد نیست زنده بخونه شما لطف کن و گوشهای محترمتون رو به صدای چاوشی نسپار خیلی کار ساده ای هست این همه خواننده خوب تویه کشور هست شما لطف کن به اونا گوش کن ... حرفهای شما هم کم خنده دار نیست اول میگی این نظر شخصیمه بعد میای میگی نظر خیلی ها هست بالاخره نفهمیدیم این نظر شخصیتون هست یا نه و شاید شما سخنگوی خیلی ها هستید!!!!! در ضمن دوستی خیلی خوب گفته بودن من متوجه نمیشم چرا به شما اینقدر فشار اومده که به چاوشی میگن استاد چطور خواننده شما میشه سلطان و خواننده ما نمی تونه بشه استاد امیدوارم از این رفتارهای بچه گانه دست بردارید فقط همین ... سایت موسیقی ما لطف کن تایید فرما در کمال احترام سخن گفته ام

sara
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

چرا اینقد تند جواب داده؟؟؟؟؟؟؟دعوا داره؟؟؟؟؟

mohammad13
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

تا قبل از این بهونتون کنسرت بود حالا که میخواد بزاره اشکتون درومده ما فقط به نظرات مغرضانه میخندیم شما که ترسیدی اسمتو بنویسی که نکنه منو بشناسن با این اسم نظر دادی( ماشاالله ! چه لحن و رفتار خوبی) چاوشی اگه به فکر پول بود مثل خواننده های شما بود که هر شب کنسرت دارن در ضمن کسی مجبورتون نکرده بیاین این مصاحبه رو بخونین اخه حسودی تا چه حد معلومه که ما اینجوری متعصب تر میشیم چون میدونیم که با وجود چاوشی بقیه هیچن شما از همین میسوزی تو گفتی اگه کنسرت بزاری بازم به عنوان خواننده قبول نداری مگه تو باید قبول کنی ما هم تو ایران غیر چاوشی کسی رو قبول نداریم اخه چاوشی بیش از 200 ملودی ساخته بدون کاور اما خواننده های شما کاور میکنن با اسم خودشون تازه خود چاوشی گفته این القابو بهش ندن و گفته استاد یکی اونم شجریان همه از ارادت چاوشی به استاد شجریان اگاه هستن ... موسیقی ما تایید کن مال همه رو تایید کردی اینم تایید کن

عباس
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

محسن جان خسته نباشی
ازت می خوام هیچوقت کنسرت نگذاری و همین جور که هستی بمونی
اینجوری یه اسطوره می مونی
بذار با خواننده های دیگه فرق کنی
همین جوریشم از همه شون حرفه ای تری

behrouz sh
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

چند تا نکته
اول اینکه محسن چاووشی تنها خوانندی ای که رک جواب میده و سوال و نمیپیچونه
دوم اینکه محسن خیلی خوب جواب داده این خبرنگار بد نوشته!!!
سوم اینکه محسن بالاخره کنسرت میذاره
چهارم اینکه همه هواداراش مل من میمیرن براش
پبجم این که محسن و با هیچ کس تو دنیا مقایسه نکنید
اقای خاص و سلطان موسیقی پاپ ایران محسن چاووشی است و والسلام

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

باعث تاسف هستش که میگین این صدا افکت داره
واقا برای کسایی که به این راحتی حرف به دیگران توهین میکنم متاسفم
محسن یک دونه هستش
درود بر محبوب ترین خواننده پاپ ایران

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

آقای ایمان قیاسی عزیز. دوست نزدیک محسن چاوشی. بگو که ما دوست داریم از نزدیک محسن رو ببینیم. نا مردیه جدا کردن معشوق از عشاق.

امیرحسین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

فقط یک کلمه محسن!عاشقتم.....

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

آقای چاووشی عزیزشماکه به گفته هواداراتون استاد و سلطان وآقای خاص وسالار ومحبوب وخلاصه عزیزدلشون هستید،باورکنید در شان حداقل این القاب شمانیست که اینطور صحبت میکنید خوب اگه واقعاحال وحوصله ی جواب دادن به مصاحبه واعصاب شنیدن سوالا روندارید به هرقیمتی که شده نبایداین مصاحبه روانجام میدادید هرکس به غیرازهوادارای شمااین مصاحبه رومیخونه میگه:دعوا داره برو بهمن هم بزن!!!!هرچندواقعامعلوم نیست منبع اصل این مصاحبه چیه وکجاست وآیاکپی شده به یه اسم دیگه و...که این مساعل فقط باعث خدشه دارشدن اعتبار این سایت پرمخاطب میشه...
بگذریم ولی آقای بابازاده یاهرکس دیگه ای که این مصاحبه روانجام دادید،میذاشتید حداقل فردای اون روز بلکه آقای محسن چاووشی کمی حوصله داشتند...

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

جالبه
واقعا به این نتیجه رسیدم که میگن کافر همه را به کیش خود پندارد!
آقایون و خانومایی که دوست دارن یه چیزایی رو بدونن برن تو قسمت نظرات آلبوم دلصدا من یه کامنت گذاشتم اونجا حتما بخون که ببینن طرفدارای چاوشی چندتان !!!!!!!

موفق باشید
یاعلی!

sima
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

khob mosahebe nemikardi!!!! mage zoore. ba yaroo dava dare.

امیر
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

خیییییییییییییلی کارت درسته !
همین و بس ...

مهرداد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

چاوشی از طریق موسیقی زیر زمینی مشهور شد. و خیلی خوب میدونه اگر کنسرت بزاره محبوبیتش شدیدا کاهش پیدا میکنه. چاوشی فقط دنبال اینه که با بقیه فرق کنه و نظر هارو به خود جلب کنه حتی به قیمت کنسرت ندادن. متاسفم برای چنین افراد به اصطلاح هنرمند

محمد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

من چاوشی رو دوس دارم ولی نمی دونم چرا این مصاحبه رو خوندم یه طوری شدم

به نظرم چاوشی داره مغرور می شه یا خودشو در جایگاه قدرت دیده که این طوری مصاحبه کرده

m.g
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

اهنگ جدید زانیار ومیلاد درخشانی/کنار مهتاب/ با تنظیم واقعا عالی ازسیروان....

sohrab
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

سلام
یه سوالی
توی همشهری جوان این هفته نیمه اول این مصاحبه درج شده و گفته شده که این مصاحبه توسط همشهری جوان انجام شده. الان ما کدوم رو باور کنیم؟
اخه مگه میشه یه مصاحبه توسط دو جای مختلف با سوالات یکی و جواب‌های یکی‌تر انجام بشه؟
لطفا برای خراب نشدن وجهه سایت این مسئله رو روشن کنید.
ضمنا چاووشی هیچ افکتی رو صداش نداره. کافیه یه ذره منصف باشید.

hamid
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

براى کسانى که میگن صداى چاوشى کامپیوتریه واقعا متاسفم. . .

معمولا صداهایى که قشنگن میگن کامپیوتریه

آخه کجاى صداى چاوشى قشنگه!

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

من واقعا شوکه شدم از این لحن آقای چاووشی! مگه با گزارشگر دعوا داره! واقعا متاسفم که هنرمندامون انقدر زود خودشو گم می کنن ، آقای چاووشی اولی نبوده و آخری هم نیست ، خیلی از خواننده های امروزی ما تا به یه جایگاهی رسیدن هم مغرور شدن، هم بی حوصله! به هر حال من یک شنونده ی عادی کارهای ایشون هستم و آهنگ هاشونو گوش می دم. روی هیچ کسی هم تعصی بی جا ندارم هر آهنگ خوبی که باشه گوش می دم و لذت می برم و سازنده اش و تحسین می کنم....... منتظر کنسرتشونم هستم ، هیچ توجیهی برای کنسرت نذاشتن ایشون وجود نداره.....

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

محسن چاوشی بیست سال بعد: محبوب ترین خواننده در سرتاسر جهان.

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

محسن چاوشی هدیه خداوند به مردم دنیاست و باید جهانی بشه.

محسن جان یه حرکتی بکن! انگلیسی و فرانسوی هم بخون. شاید اگه راک هم باشه که بهترم میتونی با مخاطب اونوری اتباط برقرار کنی.

محسن چاوشییییییییییییییییییییییییییییییییی

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

چه کنسرت بذاره چه نذاره من با اهنگاش حال میکنم.تا حالا هم هیچ کنسرتی نرفتم.شخصا هم معتقدم که کنسرت بیخود گذاشتن ملاک توانایی خواننده نیست.حالا هر کی یه نظری داره دیگه.اگه چاوشی مثل بعضی از خواننده ها هر 1 ماه یه بار کنسرت بذاره به مولا من دیگه ازش حمایت نمیکنم.محسن جان بشین کنج اتاقت و رو کارات تمرکز کن.من میفهمم تو چی میگی.وقتی بار اول اهنگ پروانه ها رو شنیدم نیم ساعت گریه کردم.امیدوارم بازم با صدا و البومت مرهمی بر دل شکسته ی من باشی.

فرهاد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

یک سوال دارم با اینکه محسن یگانه هم زیبا میخوانه و قیافه زیبایی داره ولی چرا توی تمام نظر سنجی ها محسن چاووشی اول است چرا همیشه کاست ها ی محسن چاووشی پر فروش است چرا تمام خواننده های دیگر با اینکه صدایشان زیبا است و کنسرت میدهند ولی چاووشی همیشه اول است چرا سه سال پیاپی اول است با اینکه قیافه اش تعریفی نداره از نظر من فقط این موضوع میتواند اول بودن اورا توجیه کنه اگر خدا بخواهد کسی را خوارکنه هیچکس نمیتونه اورا نجات بدهد واگر بخواهد کسی را بالا ببره هیچکس نمیتونه اون را پایین بیاره و یک چیز دیگر که خیلی مهم است اینه که وقتی کسی خودش را پایین بیاره و فروتن باشه خدا اورا میبره بالا وبه اش بزرگی میده وهرکی خودش را بزرگ بدونه ومغرور باشه خدا اورا پایین میاره محسن چاووشی هیچوقت نخواسته معروف بشه ولی خدا اورا بیشتر معروف میکنه هرچی بیشتر از کنسرت فرار میکنه ( یا قدرت این را نداره کنسرت بگذاره یا خجالتی است که مستقیم با هوادارهایش در تماس باشه که بتونه برایشان بخونه ) ولی چرا خدا با این همه عیب های محسن چاووشی اورا بیشتر معروف میکنه از هوادارهای چاووشی میخوام در مورد این موضوع تحقیق کنند

ابوالفضل
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

بی شک اگه محسن کنسرت بزاره...جای سوزن انداختن هم نیست...مطمئنن چندین نفر زیر و دست پا کشته میشن

محمد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

محسن دوست دارم.
خودتو...
صداتو...
تنظیمتو...
ملودیتو...
... دوست دارم.

m2
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

دوسش دارم خیلی زیاد

وا !
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

آقای چاوشی اخلاقت کجاست ؟
کنسرت که نمیزاری .... با مردمم که درست بر خورد نمی کنی هیچوقت ... فکر کردی کی هستیید شما ...
اینو یادتون باشه که چاوشی همونقدر که طرفدار داره همونقدر حتی بیشتر کسانی هم هستند که ازش خوششون نمی یاد !!!

majid.madani
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

مگه خود چاووشی خواست که بهش بگین استاد. در ضمن مگه اجباره که مصاحبه ی اونو بخونی. در مصاحبه های قبلی که ما چنین برخوردی از استاد ندیده بودیم صد درصد این مصاحبه تحریف شده هستش چون که چاووشی اصلا اتوموبیل نداره. به امید کنسرت

Hamraz
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

هی هی هی اخ اخ اخ جناب چاووشی چقدزودخودتوگم کردی الان اینطوری فکرکن خیلی بابقیه فرق میکنی وخاصی...
دوست عزیزکه میگی چندتامصاحبه به اقامحسن گفتن صدات ساختگیه خوب شایدواقعایه چیزی میدونن که میگن
هیچ دلیل وتوجیه خاصی واسه کنسرت نذاشتن ایشون نمیتونه وجودداشته باشه ویکی ازدوستان باکامنتش تنهادلیلشوگفت باشه طرفدارابشینیدبه امیدکنسرت وباهمین خیال خوش باشیدهنرمندی که انقدرواسه عاشقاش ارزش قاعل نیست که حداقل حاضربه یه دیدارکوچیک بااوناباشه چه جالب به بهانه ی کلاس وافه ی گوشه گیری دیگه واقعاچه انتظاری ازشون میره چاووشی هیچ وقت اول نیست ونخواهدبود....ملاک اصلی یه هنرمنداخلاق ومردمی بودنش هست باارزوی موفقیت وادب بیشتربرای اقای مثلاخاص...!

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

تاوقتی تودست ادماسنگه به خداپریدن سخته
اگرم دونه میریزن یه جای کارمیلنگه...

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

شما نمیخواد معلم اخلاق بشید واسه ما حالا!

محسن جان عزیزم وقتی سر حال بودی مصاحبه کن. قربون معرفتت.

saeed
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

به امید دیدین روی ماهت محسنم

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

محسن دیوانه وار دوستت دارم

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

خوشم میادبعضی از افراد مغرض زمین برن هوا برن بازم نمی تونن حتی برای یه کوچولو هم چهره ی چاوشیو خراب کنن

می دونید چرا ؟

مرا جعه کنید به لینک زیر متوجه میشید !!!!

http://www.mohsenchavoshi.net/upload/natayeje%20nahaii.wmv

حالا ببینید چاوشی عزیز چه عکس العملی رو بدنبال این لینکی که دیدید انجام داده

http://www.mohsenchavoshi.net/upload/sohbat-haye-jadid-mohsen-chavoshi.jpg

خودم که واقعا لذت بردم دوست داشتم شما هم لذت ببرید

راستی هرچند نیاز به تبلیغات نی و لی برای را دادن به محسن چاوشی در مجله ایده آل pop04 رو به 20001124 بفرسید

موفق باشید !

از گنبد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

محسن اگه کنسرت بذاره ورزشگاه آزادی باید بذاره
محسن همیشه تک هست و خواهی ماند
به کوری چشم حسودان که نمیتونن پیشرفت محسنو ببینن

mersadalipoor
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

عشقه منمحسن چاوشی

شیرزاد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

ســــــــــــــــلطان فقط چاووشی همینو بـــــــــــــــس ....

بهترین و محبوب ترین و خوش صداترین خواننده فقط چاووشی

جه باکنـسرت و چه بی کنسـرت

تمــــــــــــــام

واقعا برای اون کسانی هم که در مورد محسن حرف های بد واز او انتقاد میکنند متاسفم چون چشم دیدن موفقیت های این بزرگ مرد رو ندارن .

شیرزاد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

فــــــــــــقط چاووشــــــــــــــی سلــــــــطان صدا فقط چاووشی

چه با کنسرت و چه بی کنسرت

کور بشه ایشاللا چشم حسودا از حسودی

امید
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

من اهمیتی نمیدم که صدای چاوشی صدای واقعیه خودشه یا نه ولی اینو میدونم که به من آرامش میدن پس اگر هم صدای چاوشی صدای واقعیه خودش هم نباشه که هست من دوسش دارم و گوش میدم
محسن جان راهت را دوست دارم ادامه بده
محسن چاوشی اگر کنسرت بزاره استادیوم آزادی هم جواب گو نیست...

میلاد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

نقطه منفی: محسن چاوشی خواننده خوش صدا و قوی نیست. نقطه مثبت: کاراش متفاوته وشناخت خوب از موسیقی تجاری داره

فاطمه
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 17:51

حیف شد که من عاشق فرزادفرزینم

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

 • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
 • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.