سوم مهر ماه در تالار اندیشۀ حوزه هنری
اردشیر کامکار با گروه خود روی صحنه می‌رود
موسیقی ما - «اردشیرکامکار» -آهنگساز و نوازندۀ برجسته کمانچه- همراه با گروهِ خود، سوم مهر ماه در تالار اندیشۀ حوزۀ هنری به اجرای برنامه خواهد پرداخت. خوانندگی بخش فارسی این کنسرت را «وحید تاج» برعهده دارد و «حشمت رجب‌زاده» به عنوان خوانندۀ بخش محلی فعالیت خواهد کرد. این برنامه چون دیگر کنسرت‌های این گروه در دو بخش فارسی و محلی اجرا می‌شود.
 
این کنسرت‌ها شامل دو بخش فارسی و محلی است که خوانندۀ بخش محلی آن حشمت رجب‌زاده است. «تاج» در این اجراها، تصانیفی چون «زهی عشق» را با شعری از مولانا، «دیار متروک» با شعری از سایه، تصنیف «بازآمدن» با شعری از مولانا‌ و تصنیف «دل دیوانه» را با شعری از جبار امیری اجرا خواهد کرد. در بخش محلی نیز قطعاتی لری،‌ بختیاری و کردی با تنظیم اردشیر کامکار برای مخاطبان اجرا خواهد شد که از جملۀ آن می‌توان به آسمون ابری‌، مقام عزیز بیگی‌، امشو بارون بباره و غیره اشاره کرد.
 
آهنگ و تنظیم قطعات کنسرت برعهدۀ اردشیر کامکار است. در این اجرا نوازندگانِ برجسته‌ای چون «فرج علیپور» کمانچه و «کامبیز گنجه‌ای» تمبک، به اجرای برنامه خواهند پرداخت و «نیریز کامکار» تار، «سیاوش کامکار» سنتور، «کامران احمدی» دف، «سعید نایب محمدی» عود، «قاسم رحیم زاده» تار و «ترگل خلیقی» رباب خواهند نواخت. ضمن آنکه «وحید تاج» خواننده بخش فارسی و «حشمت رجب زاده» خواننده بخش محلی است.
تاریخ انتشار : دوشنبه 22 شهریور 1395 - 14:23

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.