اجرای موفق جوانان ارکستر سمفونیک تهران در کنار نوازندگان بزرگ اروپا

موسیقی ما - به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، سال گذشته جمعی از موسیقی‌دانان ایتالیایی با حضور رهبر سرشناس ارکستر، پائولو اولمی به ایران سفر کردند؛ این گروه در اجرایی مشترک به رهبری اولمی و همین‌طور شهرداد روحانی، رهبر ارکستر سمفونیک تهران روی صحنه رفت تا جلوه‌ای از هم‌زبانی‌های موسیقایی جهانی را در تالار وحدت به نمایش بگذارند.

بعد از این اجرای موفقیت‌آمیز ارکسترال، جمعی از نوازندگان ارکستر سمفونیک تهران به ایتالیا سفر کردند تا در کنار نوازندگان برجسته اروپا به اجرای موسیقی بپردازند.

عرفان وکیلی، عرفان شریف زاده، امین زمانخان، فرزاد صیدی و محمد امین عطایی از ارکستر سمفونیک تهران نوازندگان حاضر در این رویداد بودند.

این اجرا در واقع ادای احترامی بود به اجرایی که سال 1997 توسط موسسه امیلیانو روماگنا اجرا شد.

برنامه فوق برای اولین‌بار در اروپا با همکاری جمعی از نوازندگان برجسته اروپایی و همچنین گروه کر تئاتر شهر بولونیا به روی صحنه رفت.

ماریا فرانسیکو مازارا، خواننده سوپرانو، فرانسیسکو سپانوس خواننده تنور، فرانسیسکو کرسپلو خواننده بأس و کریستینا میلز خواننده فردسوپرانو در این اجرا حضور داشتند.

 این اجرا همچنین با چهلمین سال فعالیت پائولو اولمی در عرصه موسیقی همزمان شده بود که ازاین حیث هم حائز اهمیت به‌شمار می‌رفت

منبع: 
هنرآنلاین
تاریخ انتشار : چهارشنبه 30 فروردین 1396 - 00:17

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.