28 مرداد
گروه «پیل‎دم» در فرهنگسرای نیاوران به اجرای برنامه می‌پردازد
موسیقی ما- پرفورمنس گروه موسیقی «پیلدم» به سرپرستی ژوبین عسکریه، شنبه 28 مردادماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه میرود
.
اجرای گروه موسیقی«پیلدم» با رويكرد تجربههای متفاوت و گفت‌وگوهای تازه در باب ديدن و شنيدن برگزار میشود. این گروه با نوآوری در سبک اجرای موسیقی سماع و بهرهگیری از ساز دیجیریدو به عنوان سازی که فرکانس صوتی آن بخشی از طبیعت را برای شنوندگان تداعی میکند و تلفیق آن و سازهای دیگر با آیینهای باستانی، پرفورمنس موسیقی برای صلح را به روی صحنه میبرد. در این برنامه همچنین حرکات سماع به عنوان آیین سنتی برای مخاطبان اجرا خواهد شد.

اعضای گروه موسیقی عبارتند از ژوبین عسکریه (سرپرست، نوازنده دیجیریدو، پرکاشن و آوا)، شادرخ گلچین معانی (دیجیریدو و آوا)،  میثم امینی (اره و پرکاشن)، ریما حسنزاده شریف (بیس گیتار)،  پوربه ترکزاده(هنگ درام و آوا)، سیاوش الهینیا(دف، رباب و دیوان)،مژگان حسینی(قانون)، علیرضا چرمچی(گیتارالکتریک).

در این شب حسن نجف با آوای اسپانیولی و وحید ایرانشاهی با نوای گیتارش، «پیلدم» را همراهی خواهند کرد.  

گروه موسیقی «پیلدم»، شنبه 28 مرداد ماه ساعت 21 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه میرود. علاقمندان میتوانند جهت تهیه بلیط به سایت ایران کنسرت و یا گیشه فرهنگسرا مراجعه کنند.
تاریخ انتشار : سه شنبه 24 مرداد 1396 - 08:48

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.