​با حضور پروفسور کلوس نویمن
کارگاه اتنوموزیکولوژی و مطالعات موسیقی های مردم پسند برگزار می‌شود
موسیقی ما - انجمن موسیقی ایران کارگاه تخصصی اتنوموزیکولوژی و مطالعات موسیقی‌های مردم‌پسند را با حضور پروفسور کلوس نویمن از آلمان برگزار می‌کند. این دومین گارگاه با موضوع اتنوموزیکولوژی (موسیقی‌شناسی قومی) است که به همت انجمن موسیقی ایران و با هدف مطالعه موسیقی نواحی و روش‌های جدید کار میدانی و تلاش برای پویایی و برخورداری موسیقی هویتی از دیدگاه‌های نواندیش و تحول‌گرا و آشنایی با شیوه‌های نوین پژوهشی در حوزه موسیقی نواحی برگزار می‌شود.

این کارگاه  تخصصی 21 دی ماه سال جاری از ساعت 10 تا 17 در فرهنگسرای سرو با حضور پروفسور کلوس نویمن، رییس دپارتمان اتنوموزیکولوژی دانشگاه شهر هاله آلمان و با ارائه گواهینامه شرکت در کارگاه پژوهشی به همت انجمن موسیقی ایران برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای پیش ثبت نام اولیه و اطلاع از شرایط مربوطه می‌توانند تا تاریخ 10 دی ماه سال جاری با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این انجمن به نشانی اینترنتی www.nay.ir و دریافت فرم پیش ثبت نام و ارسال آن آمادگی خود را اعلام کنند.

باتوجه به محدودیت ظرفیت ثبت نام کارگاه اتنوموزیکولوژی و مطالعات موسیقی‌های مردم‌پسند ، اولویت با کسانی است که زودتر درخواست خود را به این انجمن ارسال کرده باشند؛ همچنین دانشجویان  رشته اتنوموزیکولوژی (موسیقی‌شناسی قومی) با ارائه کارت دانشجویی از 50 درصد تخفیف ویژه حمایتی این انجمن برخوردار هستند.
تاریخ انتشار : یکشنبه 19 آذر 1396 - 11:55

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.