طی دو روز و با اجرای گروه‌های متعدد موسیقی
جشن پایان فصل دوم سه‌شنبه ها با موسیقی در شهر کتاب الف برگزار می‌شود
موسیقی ما - به استقبال از سال‌نو و هم‌زمان با پایان فصل دوم سه‌شنبه‌ها با موسیقی در «شهرکتاب الف»، گام آخر این برنامه در روزهای 20 و 21 اسفند با اجرای ۷ آنسامبل موسیقی برگزار می‌شود. این هفت گروه ، منتخب گروه‌هایی هستند که در این فصل پیش‌تر به اجرای موسیقی پرداختند.

در همین راستا دوشنبه 20 اسفند، دوئت آکاردئون و ویولن توسط بهنام عمران و پویا عشقی‌نژاد و دوئت دوز توسط نیکی یغمایی (ویولن) و گلسانا شناسایی (ویلون سل) اجرا خواهد شد. آنسامبل جیبسی جز تهران نیز با هنرنمایی اشکان مختاربند (گیتار)، سعید شمس (کلارینت)، کاوه غفاری (آکاردئون)، سپیده جلیل پور (گیتار)، سروش جلیل پور (گیتار) و امین جوان (گیتار بیس) به اجرای برنامه می‌پردازد.  

در همین روز طهران-تریو هم با حضور سعید نیکو کلام (سنتور)، رضا میرزا رزاز (تار)، آلاله ابوترابی (عود) و با همراهی فرهاد احمدی(ضرب) به اجرای موسیقی سنتی می‌پردازند.

سه شنبه 21 اسفند ماه نیز دوئت تار و سنتور  توسط آریا تولائی و محمد مسعودی اجرا خواهد شد. همچنین کوارتت محمد آزمند به اجرای جز تلفیقی می‌پردازند. در این اجرا وفا مصباحی (نی)، آیدین شفایی (پرکاشن)، مجید صالحی( گیتار باس) و محمد آزمند (گیتار ) حضور خواهند داشت. کوئینتت هام‌سا  دیگر گروهی است که به اجرای جز فیوژن می‌پردازد؛ در این گروه پویان اسدیان (گیتار)، علی گرامی (درامز)، مژگان حسینی (قانون) وکاوه غفاری (آکاردئون) می‌نوازند.
«سه‌شنبه‌ها با موسیقی» نام مجموعه برنامه‌‌هایی است که هر سه شنبه در شهر کتاب الف در فصل دوم خود میزبان هنرمندانی جوان بود. این برنامه با هدف ایجاد فضایی نزدیک و صمیمی برای هنرمندان و مخاطبان و همچنین شناساندن و معرفی سازهای موسیقی و نوازندگان مستعد آن برگزار می‌شود.

شرکت برای علاقه مندان آزاد است. شهر کتاب الف در خیابان زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، میدان الف، خیابان الف شمالی قرار دارد.
تاریخ انتشار : دوشنبه 20 اسفند 1397 - 12:46

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.