.
سنگ
تیزر آلبوم EP
خواننده: 
آهنگساز: 
تنظیم کننده: 
کارگردان: 
مهران پیک
plays 174555
موسیقی ما – وحید لشکری: تیزر آلبوم جدید «امیر عظیمی» برای انتشار در اختیار سایت «موسیقی ما» قرار گرفت. این مجموعه یک آلبوم EP به نام «سنگ» و شامل چهار قطعه جدید است. امیر عظیمی که پیش از این با انتشار قطعاتی نظیر «هوای تو»، «مرموز»، «فیلم، سیگار، خواب» و «آدمیت» توانسته بود مخاطبان زیادی را به سمت آثارش جذب کند این بار به سراغ تجربه جدیدی رفته است. این برای اولین‌بار است که او چهار قطعه جدید خود را در قالب یک آلبوم EP به مخاطبانش عرضه می‌کند و برای تمامی قطعات این مجموعه مجوزهای لازم را اخذ کرده است. EP Album مخفف Extended Play Album است و به چنین مجموعه‌هایی در فارسی آلبوم‌ چند آهنگه یا مینی آلبوم گفته می‌شود. معمولا چنین مجموعه‌هایی شامل چهار تا هفت قطعه موسیقی است و قطعاتی که در این قالب ارائه می‌شود از جهات مختلف با آثار یک آلبوم کامل تفاوت دارد. سابقه انتشار آلبوم‌های EP به سال‌های دور و زمانی بازمی‌گردد که موسیقی روی صفحات گرامافون عرضه می‌شد. امروزه در مارکت جهانی موسیقی انتشار چنین آلبوم‌هایی به امری مرسوم تبدیل شده اما در موسیقی ایران هنوز هنرمندان تمایل چندانی به ارائه آثار خود در قالب این فرمت ندارند.

امیر عظیمی مدتی پیش تولید آلبوم  EPسنگ را به اتمام رساند و این روزها تمام تمرکز خود را بر روی قطعات جدیدش معطوف کرده است. اصلی‌ترین دغدغه روزهای اخیر این خواننده جوان و خوش‌آتیه اولین آلبوم رسمی‌اش است. مجموعه‌ای که سال آینده  در بازار توزیع خواهد شد و آلبوم EP سنگ را شاید بتوان یک رونمایی اولیه از سبک و سیاق آلبوم رسمی امیر عظیمی قلمداد کرد. البته خواننده قطعه «شهید زنده» تا کنون در روند انتشار تک قطعات خود نشان داده که پیش‌بینی کارهای بعدی او از لحاظ محتوا کمی سخت است.

از سوی دیگر سایت «موسیقی ما» گفتگوی مفصلی را با امیر عظیمی درباره این آلبوم و فعالیت‌های و گذشته و آینده‌اش انجام داده که همزمان با آلبوم سنگ منتشر خواهد شد. طبق هماهنگی‌های به عمل آمده روز یکشنبه هفته آینده شانزدهم اسفندماه آلبوم EP  امیر عظیمی به صورت اختصاصی از طریق سایت «موسیقی ما» در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

در ادامه می‌توانید تیزر آلبومEP  سنگ را برای اولین بار به صورت اختصاصی از سایت «موسیقی ما» ببینید و دانلود کنید.


دیدگاه‌ها

دوشنبه 2 بهمن 1396 - 23:41

زندگیم

افزودن یک دیدگاه جدید

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
10 + 9 =

Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
دانلود ویدیو سنگ از امیر عظیمی | موسیقی ما