.
مدیر تولید: 
فرزان صوفی
تصویر: 
احمد خانی
تدوین: 
احمد خانی
plays 69700
موسیقی ما - فرزان صوفی: «همکف» در دومین قسمت خود دقایقی را با «فضانوردان» گذراند. گروهی که بهرنگ عسکرزاده آن‌را از بهار 91 با اعضای گروهش در جریان فرعی پیش برده و آن‌جا ‌را تبدیل به مأمنی برای اجرای محتویات ذهنش کرده تا در قالب تلنگر به کلماتی با مایه طنز، رویاها و ترس‌های مردمِ ایرانِ امروز را منعکس کند.
 
شیوه اجرای زنده، پرفورمنس و ترانه‌های متفاوت بهرنگ که گاه فرهنگ خرد و غیررسمی تهران را دستمایه خود قرار می‌دهد، از ویژگی‌های این گروه است.
 
در موسیقی آن‌ها از فولک و راک تا رِگه و بلوز می‌شنوید و از لحاظ محتوایی، ترانه‌ها در ژانر کاباره‌ی تاریک قرار می‌گیرد؛ سبک‌شان را اما می‌توان در معنای عام کلمه، «آلترناتیو» دانست؛ چراکه دغدغه‌ی آن‌ها خلق موسیقی جایگزینی است که قالب‌ها و مفاهیم بیشتر و پیچیده‌تری از زبان فارسی معاصر در آن بگنجد.
 
در نتیجه‌ی تجربه‌های مختلف برای مواجهه با شرایط متغیر عرضه کار هنری در ایران، فضانوردان چارچوبی مینیمال و منعطف به خود گرفته و فعالیتش را در قالب اجراهای آنپلاگد دنبال می‌کند. آن‌ها روز یکشنبه 26 خرداد، ساعت 19:30 اجرایی را در «عمارت روبرو» روی صحنه خواهند برد که بلیت آن از طریق سایت عمارت قابل دسترس است.

 
 
 
 
 
 
 


افزودن یک دیدگاه جدید

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود ویدیو فضانوردان در همکف از همکف | موسیقی ما