برنامه یاد بعضی نفرات
 
یکشنبه 30 فروردین 1394 - 21:25

من نگرانم با این لیستی که دارین میبندین آخر چند تا آهنگ جا بمونه.من خودم طرفدار سیروانم اما آخه خدایی باید جزء ۱۰۰ تا میشد این آهنک کلا این آهنگ معنی هیت رو زیر سوال برد کار بسیار قوی و خوبیه قطعا برای لیست من جزء ۱۰۰ تا هست اما خدایی از جوونها که بگزریم مثلا از پدر مارچدر ها مون بپرسین نشنیدن این کار رو و نمیدونن اصلا سیروان کیه چون سبکش جوریه که خاص و جدیده بیشتر جوونا جذبش میشن نمیتونه هیت شه. من خدایی نزدیک ۲۰ نفر از افراد خانواده مو که خوب آهنگ گوش میدن بین سن ۳۵ تا ۵۰ سال ازشون پرسیدم .جوابها همه به اتفاق همه چی آرومه.مشکی رنگ عشقه.سلام .آی خوشگل عاشق و ... بود آهنگ سیروان رو گذاشتم هیچکدوم نمیدونستن کیه و بیشترشون خندیدن گفتن این که قشنگ نیست اصلا این چیه به گرد اون آهنکها هم نمیرسه.نظر دیگه چه میشع کرد.
در ضمٱ خواهشن از خوانندهای آهنگی میزارین لطفا از هیت ترین شروع کنین که بعضی ها هی کامنت ندن مثلا اه آهنگ مشکی رنگ عشقه رضا که هیت تر از واستا دنیا بود چرا اونو نزاشتین.
با تشکر

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.افزودن یک دیدگاه جدید | موسیقی ما