بنیاد کودک
کامکارها اواخر تیرماه در تهران کنسرت می دهند
کامکارها با قطعه هایی تازه
کامکارها اواخر تیرماه در تهران کنسرت می دهند
موسیقی ما- کنسرت گروه موسیقی کامکارها با ارائه قطعاتی جدید در دوبخش کردی و فارسی اواخر تیرماه برگزار می شود.

هوشنگ کامکار ضمن اعلام این خبر در خصوص این کنسرت گفت؛ بعد از کنسرت های دو سال اخیر، گروه کامکارها با قطعات و تصانیف جدید در زمینه موسیقی کردی و موسیقی سنتی به اجرای برنامه می پردازد.

وی در باره کیفیت اجرا و محتوای برنامه گفت : این کنسرت در مقایسه با برنامه های قبلی به لحاظ آواز، شعر و ملودی با تغییراتی ارائه می شودکه جزییات آن به زودی اعلام می شود.

مدیر هنری گروه کامکارها در ادامه به کم و کیف اجرای اخیر گروه موسیقی "کامکار" در ابوظبی اشاره کرد و افزود : جشنواره "موسیقی و حرکات موزون ومد" یکی از بزرگترین جشنواره های موسیقی است که "پیتر گابریل" آهنگساز انگلیسی بنیانگذار آن بوده که امسال برای اولین بار در خاورمیانه برگزار شد که معرفترین گروههای موسیقایی دنیا در آن حضور داشتند و برنامه های موسیقی مختص به کشور خود را اجرا می کردند در همین راستا گروه موسیقی کامکارهم ملودی ها و موسیقی فولکلور کردی را که با استقبال بسیاری مواجه شد در دو نوبت اجرا کرد.

وی افزود : یکی از نکات قابل توجه در این جشنواره حضور دانش آموزان اعم از مدارس موسیقی و غیر موسیقی در ورک شاپ هایی بود که به منظور آشنا شدن آنها با انواع موسیقی فولکلور برگزار می شد.
منبع: 
مهر
تاریخ انتشار : جمعه 11 اردیبهشت 1388 - 23:00

برچسب ها:

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود کامکارها اواخر تیرماه در تهران کنسرت می دهند | موسیقی ما