برنامه یاد بعضی نفرات
 
گلهاي خرم بابك شهركي
به همت بابك شهركي و به ياد استاد همايون خرم؛
«گل های خرم» منتشر شد
موسیقی ما - لی لا رضایی: بابک شهرکی؛ نوازنده ویلون از انتشار آلبومی از ساخته های همایون خرم خبر داد وگفت: در این آلبوم نوازندگی پیانو و ویلون تمامی قطعات را خود به عهده داشته‌ام.بابک شهرکی؛ آهنگساز و نوازنده ویلون در گفت و گو با خبرنگارسایت موسیقی ما از انتشار آلبومی از محموعه ساخته های همایون خرم با اجرای خودخبر داد و در این باره گفت: این آلبوم «گلهای خرم» نام داد و سه روز است که در بازار موسیقی منتشر شده است. دراین مجموعه آثار همایون خرم را مانند ساغرم شکست ای ساقی، تو ای پری کجایی، غوغای ستارگان و ... را اجرا کرده‌ام که هم نوازندگی پیانوی آن را خودم انجام داده‌ام و هم ویلون آن را نواخته‌ام.

شهرکی در ادامه خاطر نشان کرد: این دونوازی اثری است برای پیانو و ویلون که در آن آثاری ماندگار از استاد همایون خرم عزیز را به صورت دونوازی اجرا کرده‌ام و به نوعی ادای دینی است که به استاد داشته‌ام. چرا که استاد همایون خرم حق بزرگی نه تنها به من بلکه به تمام اهالی موسیقی ایران دارند و آثار ماندگارشان هرگز از یاد نخواهند رفت.

این نوازنده ویلون در ادامه تاکید کرد: ضبط این آلبوم به گونه ای است که در ابتدا پیانوی آن را ضبط کرده‌ایم و بعد ویلون آن را که نهایتا بر روی هم میکس شده‌اند. قرار بود معرفی این آلبوم به شکلی رسمی صورت بگیرد اما به دلایلی هنوز این اقدام انجام نشده است.

سامان احتشامی درباره این آلبوم می‌گوید: هر کسی من را می‌بینید انتشار این آلبوم را به من تبریک می‌گوید چون فکر می‌کند من نوازندگی پیانوی آن را انجام داده‌ام. در حالی که نوازندگی آن را خود بابک به عهده داشته است و به بهترین شکل ممکن از پس آن بر آمده است. بابک شهرکی نوازنده توانمندی است و می‌تواند به خوبی از پس اجرای بسیاری از قطعات برآید. دراین آلبوم اجرای بسیار خوبی از استاد همایون خرم توسط این هنرمند جوان اجرا شده است. امیدوارم با استقبال خوب بازار موسیقی نیز مواجه شود.
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : پنجشنبه 7 شهریور 1392 - 17:00

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود «گل های خرم» منتشر شد | موسیقی ما