برنامه یاد بعضی نفرات
 
بنیاد کودک
در قالب یک آلبوم موسیقی و با صدای فرشاد جمالی؛
فردین خلعتبری: مجموعه‌ای از اشعار مولانا را برای ساخت موسیقی انتخاب کرده‌ام
موسیقی ما - فردین خلعتبری روی مجموعهای از اشعار مولانا موسیقی میسازد. فردین خلعتبری در گفتوگو با سایت «موسیقی ما» از ساخت موسیقی بر روی مجموعه اشعار مولانا خبر داد و در این باره گفت: «مجموعهای از اشعار مولانا را برای ساخت موسیقی انتخاب کردهام که در قالب یک آلبوم منتشر خواهد شد.»

این آهنگساز در ادامه گفت: «خواننده این آلبوم «فرشاد جمالی» است که 8 قطعه ساخته من را با صدای خود اجرا میکند. این اولین همکاری من با جمالی است و تنظیم تمامی قطعات را خودم انجام دادهام.»

خلعتبری همچنین گفت: «این آلبوم هنوز عنوان مشخصی ندارد، اما تمامی مراحل ساخت آن سپری شده و قرار است طی یکی دو هفته آینده منتشر شود. انتشار آن نیز منوط به این است که در راه انتشار مشکلی پیش نیاید.»

وی در پایان از فعالیتهای متعدد دیگری خبر داد و در این باره گفت: «پروژههای بسیاری را در دست انجام دارم که هنوز کامل نشدهاند و به محض تکمیل، اخبار آنها را اعلام خواهم کرد.»
منبع: 
اختصاصی موسیقی ما
تاریخ انتشار : یکشنبه 31 فروردین 1393 - 10:58

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود فردین خلعتبری: مجموعه‌ای از اشعار مولانا را برای ساخت موسیقی انتخاب کرده‌ام | موسیقی ما