آلبوم تهران عاشق
 
Farhad Forootani Eshgh Love فرهاد فروتنی عشق
نوید نیکبخت
21 دی ماه و در سالن میلاد نمایشگاه اتفاق افتاد؛
«محمد علیزاده» در شب تولدش به عهدی که با «مرتضی پاشایی» بسته بود وفا کرد
موسیقی ما – خالق آلبوم «دلت با منه» پس از حدود سه ماه در تهران روی صحنه رفت. «محمد علیزاده» طی شش سانس برنامه خود در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی گلچینی از قطعات محبوب و تک قطعات چند وقت اخیرش را اجرا کرد. اتفاقات جالبی هم در طول این سه شب رخ داد که مهم ترینش در شب سوم بود. محمد علیزاده ابتدا از دوست خود به شکل ویژه ای یاد کرد و در ادامه دوستانش او را به شکل ویژه ای سورپرایز کردند! سورپرایزی که به مناسبت تولد این خواننده و به دور از کلیشه های جشن های تولدی بود که معمولا در کنسرت ها برگزار می شود. برای اطلاع از جزئیات ششمین سانس کنسرت محمد علیزاده گزارش اختصاصی سایت «موسیقی ما» را بخوانید:

دکور برنامه پیش از شروع اجرا توجه مخاطبان را به خود جلب می کرد. دو دیوار مرتفع با پنجره هایی بزرگ که در دو سمت صحنه قرار داشتند و یک کیوسک تلفن که در گوشه ای دیگر دیده می شد. کنسرت با یک کلیپ خوش ساخت از تمرین های گروه به همراه صحبت های محمد علیزاده منتشر شد. نمک آن هم قطعات ریتمیک او بود و انرژی بعضی ها با همان کلیپ اول تخلیه شد! در ادامه اعضای ارکستر وارد صحنه شدند و ابتدا یک قطعه بی کلام اکتیو را نواختند. در ادامه «حسام ناصری»، مجری و گوینده تلویزیون، دکلمه ای را خواند که در آن از محمد علیزاده با عنوان آقای خاص و صدای احساس ایران یاد شده بود.
 
  • *ماموریت سخت
شنیده شدن اولین نت‌های قطعه «جاده یک‌طرفه» باعث شد تا دیگر هیچ کسی در سالن روی صندلی خود آرام و قرار نداشته باشد. از اشک ها که بگذریم تشویق های بی‌امان حضار نشان از محبوبیت خواننده جوانی بود که هنوز هم رفتنش باور کردنی نیست. چراغ درون کیوسک تلفن روشن شد و همه گمان می‌کردند که محمد علیزاده از درون آن خارج شود اما او از سمت دیگر استیج و در تاریکی وارد صحنه شد. او بخش‌هایی از جاده یک‌طرفه را رو به LED استیج و در حالی که فتوکلیپی از زنده یاد «مرتضی پاشایی»  پخش می‌شد، خواند و چند مرتبه هم دستش را به سمت آسمان بلند کرد. علیزاده سپس گفت:«سانس ششم کنسرتم را با نام خداوند متعال و به یاد دوست عزیز و عشقم، مرتضی پاشایی آغاز می‌کنم. یک بار که کنار هم بودیم به شوخی قرار گذاشتیم که هرکدام از ما زودتر از دنیا رفت، دیگری باید اولین قطعه کنسرتش را به یاد او بخواند. نمی‌دانستم که روزی من باید این ماموریت سخت را انجام دهم. می‌دانم اکنون مرتضی در آغوش خداوند است و حتما ما را می‌بیند.»

«برگرد»، دومین قطعه ای بود که سولوی «جیمبی» محمد شعبانی و تنظیم کاملا متفاوت این کار مجددا همه را سر ذوق آورد. از ارکستری که دستخوش تغییرات گسترده و تنظیم های جدیدی که اغلب آنها توسط «امیرحسین اویسی» انجام شده بود می‌توان به عنوان مهمترین ویژگی‌های این کنسرت یاد کرد. همراهی بخش زهی یکی از این تغییرات ارکستر بود که در کنسرت‌های گذشته این خواننده وجود نداشت. نوازندگان زهی در هنگام اجرای «هواتو کردم» همراهی خوبی داشتند و فضای احساسی این اثر بیش از پیش شد.
 
  • *33 سال
اما سورپرایز اصلی پس از این اثر بود. ناگهان تمامی چراغ های سالن خاموش شد و ویدئوی خوش ساختی بر روی نمایشگرهای سالن نقش بست. ابتدا پدر و مادر محمد علیزاده تولد او را تبریک گفتند. در ادامه چهره هایی نظیر «فرزاد حسنی»، «میلاد ترابی»، «مهرداد و کیوان کاظمیان»، «ژیلا صادقی»، «نفیسه روشن»، «مهرداد صدیقیان» و «سیاوش خیرابی» و... هر کدام در پیام های ویدئویی جداگانه تولد این خواننده را تبریک گفتند. ناگفته نماند که ویدئوی سلفی فرزاد حسنی و درحالی که با سرعت می چرخید و شعر «خیلی خوشحالم از اینکه تو به دنیا اومدی» را می خواند مورد توجه قرار گرفت! عکس های دوران کودکی علیزاده هم پایان بخش این سورپرایز بود. او در طول مدت پخش این ویدئو فقط گریه می کرد. او سپس گفت که از شدت خوشحالی نمی توانم صحبت کنم و بهتر است یک قطعه را بخوانم. وی بعد از اجرای «تو جون منی تو» از همه هنرمندان حاضر در این ویدئو و دست اندرکاران این حرکت قدردانی کرد.

محمد علیزاده پس از تیتراژ سریال «زخم»، قطعه همحبوب «جز تو» و «فکرشم نکن»، شروع به صحبت با مردم کرد و گفت:«همیشه یکی بود که از من مراقبت می کرد و زمانی که در سختی ها می افتادم، گوشم را می گرفت اما کمک می کرد تا بلند شوم. یکی بود که باعث شد شما اینگونه برای من کف بزنید و یکی هست که بیشتر باعث می شود من را تشویق کنید. اسم او خدا است که من همیشه عاشقانه دوستش دارم. اگر موسیقی من را به خلوت خود راه می دهید و گوش می دهید به خاطر من نیست. با استعدادتر و بهتر از من در ایران زیاد است ولی می دانم که مهر این موسیقی توسط او که من را دوست دارد به دل شما افتاده است. به کنسرت من می آیید و گریه می کنید و می خندید و شاد می شوید.» این جمله ها زمینه ساز قطعه احساسی «میشه نگام کنی» بود؛ قطعه ای که ماه رمضان امسال از برنامه «جشن رمضان» و با ترانه فرزاد حسنی شنیده شد.

یکی دیگر از بخش های انرژیک کنسرت های محمد علیزاده، شو تایمی شامل معرفی و تکنوازی اعضای ارکستر است. عظیم روحانی (گیتار کلاسیک و الکتریک)، محمد شعبانی (پرکاشن و جیم بی)، علی شهبازی (گیتار الکتریک)، علی پورنگهبان (گیتار بیس)، بهمن میرزازاده (بوزوکی)، ایمان ذاکری (درامز)، اشکان موسوی (سولیست ویولن)، سعید عباسی (کیبورد)، اشکان صدیق آذر (سمپلر) نوازندگان اصلی ارکستر بودند. امیرحسین اویسی که بیشتر با نوازندگی درامز شهرت دارد با پیانو و کیبورد حضور خوبی روی استیج داشت. تفاوت های تنظیم قطعات در این برنامه نسبت به کنسرت های قبلی علیزاده مشهود بود. آرش جامع، بهراد سوخاکیان، منصور صفاییان، هومان جلالت، آرش اسدی نژاد و پژمان اختیاری و داریوش حجازی (ویولون آلتو) در بخش زهی حضور داشتند.

با قطعه شاد «بی حوصله» دوباره هیجان حاضرین بیشتر شد. سپس خواننده آلبوم «سورپرایز» قطعه «شهر باران» را که یکی از کارهای معروفش است، اجرا کرد. خود او هم از فضای سالن که مزین به نور تلفن های همراه و همخوانی مردم شده بود تحت تاثیر قرار گرفت. «اشتباه»، «غم دنیاس»، «دلت با منه» و «احساسی که به تو دارم» هم حسن ختام کنداکتور شب آخر کنسرت محمد علیزاده در پایتخت بودند.
 
  • *در حاشیه:
*«مهرداد نصرتی»، «معین راهبر»، «امیر جوشقانی»، «ژیلا صادقی»، «حمید نصراللهی»، «احمد حضرتی» و «حسام ناصری» به عنوان مهمانان ویژه در سالن حضور داشتند. علیزاده برای معرفی «میثم ابراهیمی» و «حامد کولیوند» به ترتیب بخش هایی از تیتراژ سریال «دردسرهای عظیم و قطعه «اوج احساس» را با همراهی پیانو خواند.

*در سانس های گذشته هم «محمدرضا فروتن»، «میلاد ترابی»، «مهرداد صدیقیان» و «سیاوش خیرابی» مهمان این کنسرت بودند.

*کنسرت محمد علیزاده به همت شرکت «ایران گام» به مدیریت «صدرالدین حسین خانی» برگزار شد و تمامی عوامل اجرایی این شرکت همکاری شایسته ای با خبرنگاران و عکاسان داشتند.
 

***
 
در ادامه عکس‌های دیدنی «سعید عبداللهی» از سه شب این کنسرت پیش روی شما قرار دارد. همچنین می‌توانید یک ویدئوی پرهیجان شامل اتفاقات داخل سالن، جشن تولد و صحبت‌های محمد علیزاده را برای اولین بار و با بهترین کیفیت از «تماشاخانه» سایت «موسیقی ما» ببینید و دانلود کنید. عوامل تولید این ویدئو به شرح زیر است:

کارگردان: سعید عبداللهی
تصویربرداران: امید حسنی (مسئول تصویربرداری سالن میلاد نمایشگاه) و سعید عبداللهی
تدوین: علیرضا همتی

> [ دانلود کلیپ -  کیفیت بالا (368mb) ]
> [ دانلود کلیپ -  کیفیت متوسط (122mb) ]
> [ دانلود کلیپ -  کیفیت پایین (75mb) ]
کنسرت (دی 1393)
دانلود
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : سه شنبه 23 دی 1393 - 03:51

برچسب ها:

دیدگاه‌ها

چهارشنبه 24 دی 1393 - 12:48

اصلا به صداش نمیومد آهنگ جاده یکطرفه.اجراش هم که اونجوری که باید می بود,نبود.

چهارشنبه 24 دی 1393 - 18:49
صدا ملودی ترانه تنظیم

صدای احساسی و مخمل گون تو شور و شعور موسیقایی مرا بر می انگیزد

ممنون از اینکه هستی محمد موسیقی ایران من

95.82.127.82
چهارشنبه 24 دی 1393 - 13:08

واقعا شب عالی بود مرسی از این همه احساس،کلیپی هم که واسه سورپرایز محمد جان آماده شده بود واقعا گریه دار بود،محمد علیزاده پایدار بمونی الهی...روح مرتضی عزیز هم شاد...
مرسی از موسیقی ما

چهارشنبه 24 دی 1393 - 13:08

حال کردم

چهارشنبه 24 دی 1393 - 13:25

آقای خاص فقط یه دونست که اونم محسن چاوشیه . والسلام.

چهارشنبه 24 دی 1393 - 15:46
Faezeh

دوست عزیز هر خواننده ای واسه هواداراش خاصه و این مسئله در مورد همه صدق میکنه،آقای چاووشی هم فوق العادن...

188.34.180.120
چهارشنبه 24 دی 1393 - 20:15
علیرضا

اره کسی که یه اجرا رو سن هم نداشته خاصه واقعا
کسی مثلش نبوده
:-)

2.190.143.86
چهارشنبه 24 دی 1393 - 20:20
h m

توهم زدی دوست خاصش مرتضی پاشایی بود پس هیس

2.181.211.138
یکشنبه 28 دی 1393 - 18:49
عطیه

دوست عزیز لقب خاص یه حس قلبی ودرونیه که برای هر فرد متفاوته.ممکنه یه خواننده برای واداراش خاص باشه ولی برای هواداران یه خواننده ی دیگه اینطور نباشه.حتی این لقب وخیلی القاب دیگه میتونه به هرکسی غیراز یه خواننده یا بازیگر یا حتی هنرمند تعلق بگیره.ممکنه آدم خاص زندگی یه نفر همسر فرزتد پدر یا مادرش یا هرکس دیگه ای باشه.بیاین خودمونو درگیراین عناوین والقاب نکنیم با این اسامی بین هنرمندان و هواداراشون فاصله نندازیم.در ضمن برای آقای چاووشی هم آرزوی موفقیت وشادکامی دارم.

2.178.236.124
چهارشنبه 24 دی 1393 - 13:25

با سلام و تشکر فراوان
داش لطفا این کنسرت رو فیلمشون و کامل بزارید.
سپاس گذارم

چهارشنبه 24 دی 1393 - 13:53

خسته نباشید به محمد و گروه بی نظیرش
عالی عالی عالی

اجرای فوق العاده ای داشتن در این سه شب خصوصا توی کلیپی که توسط تی وی پلاس منتشر شده اون اجرا رو حتما ببینید

چهارشنبه 24 دی 1393 - 14:46

آقای احساس مهربان تولدت مباااااااااااااااااااااااارک

چهارشنبه 24 دی 1393 - 14:49

تشکر از پوشش خبریتون.
مثل همیشه سراسر احساس است و آرزو میکنم در پناه خدایی باشد که هرگز از ذهنش خارج نمیشود

چهارشنبه 24 دی 1393 - 16:24

تولدت مبارک محمد عزیزم صدایی از جنس احساس

مررررررررررررررسی از اجرای جاده یکطرفه دوست یه تو میگن یه دلی هستش نه زبونی

ممنون از آقا سعید گل بابت عکسای زیبا و فیلم ,,, مخصوصا سایت موسیقی ما خدا قوت

راستی محمد تربت حیدریه هم بیا به یاد مرتضی بخون واسمون

*از طرف سایت رسمی هواداران محمد عیزاده*

چهارشنبه 24 دی 1393 - 17:13

شب بینظیری بود اقای علیزاده مثل همیشه، روی استیج همچون ستاره درخشید .
و باز هم با صدای مخملینش دل ها رو نوازش داد و با صدایی از جنش ارامشش بهمون ارامش هدیه کرد.
ویه تشکر ویژه از گروه ارکستر اقای علیزاده که همشون از بهترینا هستن و نمره یک بحساب میان.
سپاس فراوان از همه عزیزانم ( اقای حسینخانی ،اقای غلامی نژاد، اقای حسام ناصری ،اقای مهرداد کاظمیان وسرکار خانومه الهه بهادر و سمانه عبادیان ) که باعث رغم خوردن همچین شب بینظیری شدن .
وسپاس از موسیقی ما بابت پوشش خبری و اقای عبدالهی بابت عکس های بینظیرشون.

(پایدار بمونید الهی)

R
چهارشنبه 24 دی 1393 - 17:37

صدای محمدعلیزاده یعنی بارون،یعنی آرامش!
امکان نداره گوش بدم وحالم عوض نشه!
یکی ازبهترین حس های دنیا،بودن جلوی یه جمعیتی که همشون دوست دارن ویه صداحرف تو رو میگن!خداهم هر سال موقع حج یه همچین حسی رو دوست داره،که همه دارن صداش میکنن،این یه فلسفه عجیبی داره، قدرشو بدونين،زندیگیتون غرق درآرامش :-)

چهارشنبه 24 دی 1393 - 18:41

اصلا به صداش جاده ي يك طرفي نميومد ولي به هر حال فكر كنم كنسرت خوبي بوده!!! كار خوبي نكرده بود كه از قبل گفته بود ميخواد كارايي هم به ياد پاشايي بكنه.چون واقعا فروش بليطاش از هر دفعه بيشتر بود.چرا فرزاد فرزين و مازيار فلاحي و بنيامين نگفتن ميخوان يه قطعه از مرتضي بخونن؟؟؟

پنجشنبه 25 دی 1393 - 00:05
فاطمه

اولین اینکه اقای علیزاده قبل از اینکه این عزیزان کنسرتی برگزار کنن تو مراسم مرتضی پاشایی گفتن میخوان تو اولین کنسرت سوپرایزی برای اون مرحوم داشته باشن فیلم این حرفا ت مراسم سوم اون مرحوم موجوده شما میتونید ببینید .. به اطلاع شما میرسونم از عید امسال تا به الان اقای علیزاده هر کنسرتی که برگزار کردن به دو یا سه بار تمدیدی تبدیل شد مثل کنسرت خرداد و شهریور و حتی کنسرت عید امسال ایشون توی عید تو کیش و حتی کنسرت شهریور ایشون تو تبریز پس ربطی به مرحوم پاشایی نداره و نداشته و نخواهد داشت !!!!

5.78.64.188
پنجشنبه 25 دی 1393 - 12:14
فروغ

محمد جان من یه سوال ازت دارم....
با خوندن جاده ی یه طرفه چه نتیجه ای گرفتی صدات به جاده ی یه طرفه میخورد؟؟؟؟؟
اره محمد جان منم مث تو مات این قصه ام ....این قصه ای که تو به قولت وفا میکنی و ملت فک میکنن تو تست صدا راه انداختی!!!!
حالا مات بودنمون اینه که شماهایی که فک میکنین تست صدا بوده جا دیگه برا تست صدا نبوده فقط کنسرتش باید اینکارو میکرده؟؟؟؟
واقعا که براتون متاستفم.....خدا به محمد صبر بده.....
محمدجان اجرت با خدا.....

2.182.0.79
پنجشنبه 25 دی 1393 - 18:35
انا

اینکه جاده یکطرفه به صدای اقای علیزاده میومد یا نه رو من کاری ندارم. ولی اینکه گفتید فکرکنم کنسرت خوبی بود من جوابتون رو میدم میگم کنسرت خوب نبود عالی بود .
از نظر من این حرف اقای علیزاده هیچ تاثیری توی فروش بیلط نداشت چون اقای علیزاده از سال 93 هرچی کنسرت توی تهران گذاشته بخاطر استقبال مردم دوباره تمدید شده یا حتی توی برخی از شهرستان ها هم به همین شکل برای مثل کیش ،بندرعباس، تبریز که 6سانس پیاپی و......

46.4.158.88
پنجشنبه 25 دی 1393 - 19:04
یاس احساسی (عشق مجید خراطها و شادمهر )

من حرف شما قبول دارم
ابوالفضل (فقط و فقط احسان خواجه امیری)
واقعان که ایشون آخرشه

46.100.150.111
جمعه 26 دی 1393 - 00:59
فاطمه

حیرت میکنم از قضاوت های بی انصافانه...چطور میتونید اینجوری بگید؟؟اصلا در مخیله من نمیگنجه ک کسی همچین تصوراتی نسبت به خوندن جاده یک طرفه از طرف اقای علیزاده داشته باشه!!!مگه قراره بگه صدای من به فلان اهنگ میخوره یا نه!!!کسی ک میفهمه دوستی چیه...معرفت چیه..احساس کجایه این دنیاست دیگه این حرفارو نمیزنه....یه تجدید نظری باس برخیا رو نظراتشون داشته باشن!!!بابا تخته گاز کجا میرید ک اینجوری کار قلبیه یک نفر رو به باد انتقاد میگیرید...اصلا مگه کار دلی جای انتقاد داره؟؟من در کنسرت اقای علیزاده شاهد اجرای قطعه جاده یک طرفه بودم فوق العاده فضای خوبی بود حال همه خاااااصه خاااص بود...(((وای آنکه ندارد از شه عشق خبر!))))

5.236.15.117
جمعه 26 دی 1393 - 17:55
sarBaz

خدمت شما عرض شود که هیچ گاه در مورد کسی زود قضاوت نکنین همون طوری که میشه در مورد شما افکار پلید در ذهن گنجاند
دوست عزیز خواننده ها بازیگر ها.... طرفدار نما نمیخان
برادر من یکم فرهنگ داشته باش لطفا ابروی جامعه ی اسلامی در دستان من وتوست ;)

5.232.121.225
شنبه 27 دی 1393 - 16:18
zahra nazari

اول ممنون از سایت موسیقی ما بابت گزارش وعکس و ویدیو
و درباره ی اینکه صدای محمد علیزاده به آهنگ میومد یا نه به کسی هیچ ربطی نداره چون این یه عهدی بود بین محمد و مرتضی پاشایی
وکنسرت های خدای احساس بار اول نیست که فروشش بیشتر از هر دفعست تا حالا چند بار کنسرتاشون تمدید شده
و این خواننده هایی که نام بردید دوست داشتن نگن که برای آقای پاشایی میخوان چیکا ر کنن ولی خدای احساس دوست داشته بگه
والسلام

5.237.136.54
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - 20:15
عطیه

دوست عزیز اینکه هرخواننده ای نتونه به خوبی یه خواننده ی دیگه آهنگشو بخونه یه چیز کاملا طبیعی هستش چون جنس صدا و احساس هرخواننده مخصوص خودشه.اما اینکه گفتین این حرف محمدعلیزاده درمورد سورپرایز در اولین کنسرتشون برای مرحوم پاشایی باعث فروش بیشتر بلیطا و تبلیغ شده کاملا نظر بدون فکر و بی اساسی هستش.بخاطر اینکه استقبال از کنسرت های ایشون یه امر ثابت شده اس و تمدید کنسرت ها اتفاقیه که توی قالب کنسرت های ایشون پیش میاد

5.238.229.66
چهارشنبه 24 دی 1393 - 18:50

عالی بود ....
مرسی ایران گام
مرسی موسیقی ما

چهارشنبه 24 دی 1393 - 18:58

سلام به همه
قصد بی احترامی به هیچ خواننده و سلیقه ایی ندارم
ولی هیچ خواننده ایی مثل شادمهر عقیلی نمیشه

چهارشنبه 24 دی 1393 - 19:52

مرسی مرسی موسیقی ما عاااااالی بود...
اقای علیزاده بازم تولدتونو تبریک میگمو بهترینا رو براتون ارزو دارم...تنتون سلامت دلتون خوش زندگیتون اروم و دعاهاتون مستجاب باشه...خیلی خوشحالیم از اینکه شما به دنیا اومدی..خدایا شکرت...به افتخار خدااااااااااااااااااااا

چهارشنبه 24 دی 1393 - 19:54

زنده یاد مرتض پاشایی برای بعضی چه بازاری داره

پنجشنبه 25 دی 1393 - 00:48
Faezeh

این بعضی هایی که شما عرض میکنید از اول بازار کارشون داغ بوده
تو رو خدا بی انصافی نکنید مگه شما از درآمد کنسرتاش اطلاع کامل داری ؟؟؟؟

93.110.249.21
پنجشنبه 25 دی 1393 - 21:12
مارا علیخانی

دوست عزیز خواهشا احترام خودت رو نگه دارین
محمد علیزاده صمیمی ترین دوست مرتضی پاشایی بود و همیشه و در همه حال کنارش حضور داشت
پس خواهشا یه کم رو حرفاتون فکر کنین
اینجوری نه شما حرف بی جا زدین
نه ما اعصابمون خرد شده
مرسی مرسی

5.237.46.146
جمعه 26 دی 1393 - 00:21
علي علي

اين حوفت الكي بود واقعا

5.201.223.203
جمعه 26 دی 1393 - 00:43
فاطمه

وقتی تو این صفحه این حرفو میزنید مشخصا منظورتون اقای علیزادست....اشتباه گرفتید محمد علیزاده دیقا همون کسیه ک شما فکر نــــــمیکنید!!

5.236.15.117
جمعه 26 دی 1393 - 10:21
samaneh

محمد علیزاده که الان شما میبینید کلی سختی کشیده تا به این موقعیت رسیده مثل شما آدم حسودی نبوده که از موفقیت دیگران ناراحت بشه
با این حرفاتم ذره ای از هوادارای محمد کم نمیشه هیچ بیشترم میشه تا چشت درآد

2.177.86.118
شنبه 27 دی 1393 - 16:21
zahra nazari

اون بازاری که شما میگی محمد نیاز نداره
مرتضی روحت شاد

5.237.136.54
چهارشنبه 24 دی 1393 - 21:08

سلام. لطفا آهنگ کوچه ها از فرزاد فرزین که دقایقی پیش منتشر شد رو قرار بدید.

چهارشنبه 24 دی 1393 - 22:05

بازهم تولدتون رو تبریک میگم
تولدتووووووون خیلی خیلی مبارک باشه
و مرسی از موزیک ما به خاطر پوشش خبری عالیشون که همیشه بهترین گزارش ها رو برامون تهیه میکنن

چهارشنبه 24 دی 1393 - 23:42

سلام عجب کنسرتی بوده ماشالا اقای علیزاده همیشه کنسرتاشون عالی برگزار میشه این دفعه هم ماشالا ترکوندن خوشبحال اون دوستانیکه رفتن هر کسی رفته به این کنسرت خیلی خیلی بهش خوش گذشته

پنجشنبه 25 دی 1393 - 01:03

همه دوستانی که گفتن جاده ی یه طرفه به صدای محمد علیزاده نمی یومد خیلی عذر میخوام ولی مگه هدف محمد علیزاده تست کردن جاده ی یه طرفه با صدای خودش بود؟؟؟؟؟؟؟؟هدفش قولی بود که به رفیقش داده بود همینو بس...و چقدر راحت در مورد نیت دیگران قضاوت میکنیم،مگه از نیتش خبر دارین که این حرفارو میزنین.کنسرت های محمد همیشه پرشور بوده و تو سری قبل کنسرتاش ، کنسرت تهرانش دو بار تمدید شد.به نظرتون دلیلش چی بود؟؟؟؟؟اگر هم خبر ندارین بهتر بدونین مقام اول اجرا تو جشنواره فجر سال 91 مال محمد علیزادس،از اول خوب بوده که همه از کنسرتاش استقبال میکنن.
دوستان تو رو خدا ناراحت نشین و واقعیت رو بیان کنید.

پنجشنبه 25 دی 1393 - 04:10

باسلام..
تبریک به هوادارانش،فک نمیکردم از کنسرتش انقد استقبال بشه!
ای کاش همه گزارش کنسرت ها انقد جامع و کامل باشه.

پنجشنبه 25 دی 1393 - 11:44
Faezeh

ممنون از شما دوست عزیز. کنسرتشون فوقالعاده بود.
مطمئن باشید کنسرتای قبلیشونم همین طوری بوده و چندین بار تمدید شده.

176.221.19.50
پنجشنبه 25 دی 1393 - 11:59

تولدت مبارک خدای احساس
جای من و دوستانی که شرایط رفتن به این کنسرت بی نظیر رو نداشتن خالی!!!!
جاده ی یک طرفه هم عالی بود عالی
خدای احساس مرسی مرسی از این همه احساس

پنجشنبه 25 دی 1393 - 15:16

فدایی داری محمد علیزاده

پنجشنبه 25 دی 1393 - 15:22

واقعا صدا نداره این محمد علیزاده یه لحظه فک کردم حامد آهنگی میخونه تو کیش هست...

پنجشنبه 25 دی 1393 - 18:27
mehrnoosh garmabi

شما فکراتون رو برای خودتون نگه دارید
و هروقت مطمئن بودید که افکارتون ارزش عنوان کردن دارن بعد اونها رو بیان کنید

178.62.126.92
پنجشنبه 25 دی 1393 - 20:32
Faezeh

درست میگی صدا نداره یه حنجره ی طلایی داره!!! شما چند تا از کاراشونو گوش دادین که در موردشون نظر میدین؟؟اگه صدا نداره پس چرا اینقدر طرفدار داره؟؟؟؟؟؟ صداش،حنجرش،حسش،اجراش،قلبش بهتر و بالاتر از اون چیزیه که شما فکر میکنید...

93.110.248.126
جمعه 26 دی 1393 - 08:45
علي علي

صداي احساسي داره محمد عليزاده شماهم نميتوني ازش ايراد بگيري

5.201.223.203
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - 20:20
عطیه

دوست عزیز هر نظری ارزش بیان نداره.....اول فکر کن

5.238.229.66
جمعه 23 مرداد 1394 - 12:15
نرګس(طرفدارخدای احساس محمد علیزاده) آسان

برید بابا شوما از موسیقی چیشی میدونید برای شما صدا یعنی تتلو مجید خراطها اونا چین اخه صدا دارن هیچی نمی ارزن برید فکر کنید بعد حرف بزنید

183.88.133.157
پنجشنبه 25 دی 1393 - 18:27

عکس های اون اولی که اقای علیزاده اومده بودن رو با حالا مقایسه کنید.ما حسود نیستیم خوش باشن و موفق...
ولی اینقد جوان با استعداد هست که صدا داره اما حیف یچیز نداره که خیلی از بازیگرا دارن...
خدایی ما گوشامون صدا یادش رفته...
تو این زمونه جای همچی عوض شده...

پنجشنبه 25 دی 1393 - 21:17
مارا علیخانی

منظورتون اینه که این همه ادم فقط به خاطر چهره میرن؟
نه اقای محترم این صدا و احساس یه خوانده و ادب و شعورش هست که مردم و به کنسرت میکشونه
همون خواننده های که چهره شون خوب نیست به قول شما
اگر واقعا صدا و ترانه و کار های خوب داشته باشن مطمئنا ازشون استقبال میشه
و در ضمن فکر نمیکنم اینکه یه نفر طراح لباس داشته باشه و علاوه بر گوش مخاطبش و احساسش به چشمای مخاطبش هم اهمیت بده بد باشه
شما هم برو صدای همون خواننده های بااستعدادی که چهره ی خوبی ندارن رو گوش بده تا گوشات صدا یادش بیاد

5.237.46.146
جمعه 26 دی 1393 - 14:02
mehrnoosh garmabi

تاریخ درستش رو یادم نیست
چون مال سالها پیش من یه اجرا از ایشون دیدم که صدای تشویق ها قطع نمیشد محمد علیزاده فوق العاده بود
همه چیز پول و پارتی و قیافه نیست شما خودت اگه میتونی اصلا با پارتی بیا اما بقیه ش دست خودت که بتونی بمونی

178.62.126.92
پنجشنبه 25 دی 1393 - 20:43

تولدت مبارك محمدعليزاده عزيز
ممنون كه هستي وبياد مرتضي پاشايي دل طرفداراش روشاد ميكني
دوست داريم تاابد

جمعه 26 دی 1393 - 12:55
Faezeh

کاش همه مثل شما منصف بودن. مرسی از شما
روح مرتضی عزیز شاد.

93.110.249.254
جمعه 26 دی 1393 - 21:01
عاشقان مرتضي پاشايي

فائزه جان مرتضي تاوقتي زنده بود خوبي آدما رو فقط بپاي خوبيشون ميذاشت
درباره كسي قضاوت نميكرد حتي درجواب اونايي كه بهش انگ وتهمت زدن وگفتن پاشايي واسه فروش بليطاي كنسرتش خودشو اين مدلي دراورده وسالمه چيزي نميگفت فقط سكوت ميكرد
متاسفانه الان واسه هركي خوبي كني وحسن نيت داشته باشي بقيه بپاي سونيتت حسابش ميكنن!!
ماميدونيم محمدعليزاده وعلي لهراسبي وخيلياي ديگه چقدر بامرتضي صميمي بودن
ازش بخاطر تمام زحمتايي كه واسش كشيد خصوصا اين يسال وتوبيمارستان و... ممنونيم

46.224.205.213
شنبه 27 دی 1393 - 13:15
Faezeh

درست میگی دوست عزیز
حیف قلب پاک مرتضی و امثال مرتضی،مرسی که پشت محمد و دوستای مرتضی جان هستین،ممنونم.

188.34.178.151
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - 20:27
عطیه

خیلی ممنون از شما دوست عزیز که بزرگ منشانه وبا درک متقابل نظرتونو گفتین.
مسلما هیچ کدوم از هنرمندان خوب کشورمون راضی به این اختلاف وبحث بین هواداراشون نیستن.چقدر خوبه که همه ی ما با همین دیدگاه ودرک متقابل واحترام به نظرات دیگران نظرمونو بیان کنیم

5.238.229.66
پنجشنبه 25 دی 1393 - 21:43

واقعا که شما چی فکر میکنین؟؟؟؟؟؟ عاقا من و فایزه و بقیه دوستان که اینجاییم کلی با تهران فاصله داریم اگه میشد که یه کاری میکردیم حرص بعضیا بیشتر دربیاد گرچه همین جوریش حرص بعضیا از شهرت محمد در اومده که اینقدر کنسرت هاش تمدید میشه ولی ما اگه تهران بودیم بلیت میخریدیم میفروختیم تا چشم حسوداش کور شه و حرصشون بیشتر در بیاد و دایما کنسرت محمد تمدید شه ......
در جواب دوستمون که گفتن محمد چرا اعلام کرده ؟؟؟؟....دوست عزیز محمد جان خیلی زود اعلام کرده بود که منتظر سورپرایزی تو کنسرت اولم بعد محرم وصفر برای مرتضی باشین ..... سورپرایز توی کنسرت هم صد در صد هر ادمی میدونی اهنگه من کاری به کار دیگران ندارم ولی همین کسایی که شما نام بردین هزار ماشالا اونارم کنسرت داشتن خو اگه بنظرتون این کار محمد رو فروش بلیتش تاثیر گذار بوده اونارم میتونستن اقدام به این کار کنن ولی اونا بهتر از هر کسی میدونن که محمد علیزاده تعداد هواداراش تو ایران بالاترین تعداد رو داره وگرنه چه دلیلی قانع کننده تر از هوادار برای کنسرت تبریز هست که چهار سانس تبدیل به شش سانس شه؟؟؟؟ اونم تبریز و در زمان زنده بودن مرتضی ..... چرا بی منطق حرف میزنین ؟؟؟ چرا دوس دارین محمد حاشیه داشته باشه؟؟؟
اون یکی سایت یه ادم خلاق میگه چرا محمد دایما وقت خوندن جاده ی یه طرفه به اسمون اشاره میکنه؟؟؟؟ در جوابش :
میشه بگین مرتضی کجاست؟؟؟ تو جمعیت نیس که .....اینو اینجا همین جوری گفتم چون سایتشو نمیدونم فقط عکسشو از دخدرخالم گرفتم دیدم و خواستم بگم یه عده خیلی بی منطقن کاری نکنین جزو اونا باشین....

پنجشنبه 25 دی 1393 - 23:55

صدای محمد خیلیم عالیع خدای احساسه این مرد اهنگ جاده ی یه طرفه درسته به خود مرتضی میاد ولی محمد فقط مخاسته قولی که به مرتضی داده عمل کنه دیگه دعوا نداره

جمعه 26 دی 1393 - 00:50

کنسرت های محمد عزیز همیشه با شکوه بوده.چون خودشون بیینظیر و باشکوه هستن.محمد عزیز همواره پیروز و شاد و سربلندوسرآمد باشی انشاالله.تولدت مبارک ای مهربان.

جمعه 26 دی 1393 - 10:05

اینو که تلویزیون همش پخش می کنه کنسرت رفتن نداره کنسرت های انرژیک و شاد خوبه علیزاده همش فالش میخونه متاسفانه چون یک بار اجراش دیدم

جمعه 26 دی 1393 - 12:35
انا

پس شما سینما نرو چون قرار اون فیلم بیاد بیرون و کنسرت هیچ خواننده
هم نرو چون اهنگاشون از شبکه های مختلف پخش میشه.
سوال برارم پیش اومد شما معنی فالش رو میدونی ایااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟
نظرتون محترم شما کنسرت های اقای علیزاده نیاااااااااااااااا.
خداروشکر به اندازه کافی هوادار داره که 6 سانس رو سولداوت میکنه .

46.4.158.88
جمعه 26 دی 1393 - 12:37
Faezeh

موسیقی سلیقس اینو همه میدونن. پس لطفا تو ابراز سلیقتون از کلمات درست استفاده کنید.هر کسی در جایگاه خودش عالیه.اگه محمد علیزاده با استعداد نبود هیچ وقت به این جا نمیرسید...
و مثل اینکه دوباره باید بگم که محمد علیزاده تو جشنواره فجر 91 بهترین اجرا رو داشت و این نظرتون واسه اینه که به قول خودتون یه بار اجراشو دیدین !!!!!برین دوباره با دقت ببینید...
موسیقی ما لطفا تایید کن من قبلا یه نظر گذاشتم تایید نکردین با این که مودبانه بود.

93.110.249.254
جمعه 26 دی 1393 - 13:34
R

سلیقه ها متفاوته، کسیکه شاددوست نداره؟نبایدکنسرت بره؟؟
پس دقیقا اونایی که واسه موسیقی تنهامیرن کنسرت برای چی میرن؟؟
بعدم توایران که نميشه از صندلی جم خورد،غيرازاين کاری نميشه کرد،بایدهرجا طبق آداب خودش کنسرت برگزاربشه،بعدشم اندازه خودشون تِرَک های شاد دارن!

81.91.139.54
جمعه 26 دی 1393 - 22:56
محمد

به نظر شما کسی که از موسیقی سنتی به پاپ صرفا برای درآمد بیشتر اومده خواننده خوبی به شمار می ره؟!
بعد لزوما فروش بیشتر کنسرت دلیل بر برتری خواننده نیست من میگم آهنگای محمد علیزاده حس خوبی منتقل نمی کنه تمام کسانی که دوست دارند این موسیقی و یلیط تهیه می کنند خیلی خیل قابل احترامند ولی حس نمی کنید فضای موسیقی پاپ دیگر انرژیک نیست؟

2.177.167.156
شنبه 27 دی 1393 - 00:14
فروغ

خوب اقا محمد شما که از کنسرت انرژیک خوشت نمیاد و اذیت میشی کنسرت محمد نرو .... خیالت راحت شما نری دو تا فایده داره یه هوادار بیشتر میره و لذت میبره و شما هم اذیت نمیشین....در ضمن به اجرای محمد میگی انرژیک پس مال خواننده هایی مث علی اصحابی رو چی میگین؟؟؟؟؟ ایشون خواننده ی پاپ هستش یا رپ؟؟؟؟؟؟دوس نداشتم نام ببرم ولی فک کنم یکم عقب افتادین از دنیای موسیقی .... در ضمن شما خیلی راحت اهنگ های محمدو دانلود نکن بزار از تلویزیون گوش بده در اینجا یه فایده هست اونم اینه که پول شما حرام نمیشه ( از نظر ما هواداراش حرام کردن پول دانلودنکردن اهنگای محمده و خرجش جای دیگس) ...... وای که محمد چه میکشه از دست این حاشیه ها ولی محمد جان بدون تا تهش باهاتیم.....

2.182.0.79
شنبه 27 دی 1393 - 10:51
محمد

منظورمو اشتباه گرفتید منظورم کنسرت علیزاده انرژیک نیست بعدشم اگه مجانی هم بلیط بدن من حاضر نیستم وقتم بزارم باسه کنسرت محمد علیزاده

2.177.167.156
شنبه 27 دی 1393 - 10:54
محمد

من خودم موسیقی خواندم ضمنا نمی خواد باسه من با چهار تا آهنگ گوش دادن متخصص شوید

2.177.167.156
شنبه 27 دی 1393 - 13:22
Faezeh

آقا محمد زمانی که محمد علیزاده موسیقی پاپ رو انتخاب کرد شما پیشش بودی؟بهت گفت چرا این کارو میکنه؟آخه چرا اینقدر راحت قضاوت میکنین؟اگه پرفروش بودن کنسرت ها دلیل طرفدار داشتن و موفق بودن نیست پس چیه؟خب ببخشید یعنی مردم فرق خوب و بد رو تشخیص نمیدن؟حسی که آهنگهای محمد داره هیچ آهنگی واسه من نداره.لطفا منصف باشید.

188.34.178.151
شنبه 27 دی 1393 - 14:56
فروغ

اقا نرو مختاری هروقت بهت بلیت مجانی دادن بدش به من ..... اقا محمد هیچ وقت به این حرفتون نمیرسین که بلیت مجانی بدن ردش کنین چون تا وقتی این همه هوادار هست که با علاقه بلیت میخرن و تازه چهار سانس میشه شش سانس هیچ وقت مفتی نمیشه تازه تو شهر ما کنسرتای سنتی تا نیم ساعت پبش از تمام شدن کنسرت کنار خیابون حراج بلیت میفروشن بازم مجانی نیست پس خواب دیدین خیره.....و حالا متخصص میشه بگی شما تو کلاستون چند تا اهنگ گوش دادی تا متخصص شدی؟؟؟؟؟

2.182.0.79
چهارشنبه 1 بهمن 1393 - 23:12
عطیه

دوست عزیز من ادعای تخصصی ندارم و این حرفو به عنوان یه مخاطب درسته هوادار آقای علیزاده هستم ولی وبدون هرگونه تعصب خاصی میگم.موسیقی آقای علیزاده خیلی وسیع تر از چیزیایی هست که توی تلوزیون پخش میشه.بنابراین این حرفتون هر دو ادعاتون که خودتون موسیقی خوندین واهنگای ایشونو همیشه تلوزیون پخش میکنه رد میکنه.اتفاقا با یه نگاه کلی به لیست آهنگای ایشون خیلی راحت این موضوع روشن میشه که برای هرسلیقه ای اهنگ دارن.
قطعات ریتمیک مثل بی حوصله،تورو میخواستم،برگرد،توجون منی و...
قطعات اسلو مثل خیلی خوشحالم ، تو حس عاشق شدنی ، سراب و...
قطعات مذهبی مثل حس آرامش ، هواتو کردم ، با اینکه تنهایی
پس لطفا قبل از نظر دادن در باره ی یه خواننده به سابقه ی کاریش تو جه کنید

5.238.229.66
جمعه 26 دی 1393 - 11:34

واقعا عجیبه ما اینقدر خواننده نداشتیم. اینا از کجا اومدن؟ تحصیلات موسیقی دارن یا فقط چون پول داشتن اومدن خواننده شدن؟؟؟!!!

جمعه 26 دی 1393 - 18:30
فروغ

اقا علیرضا اقای علیزاده بالاتر از هفت سال کلاس موسیقی رفته من تحصیلاتش که ربطی به موسیقی نداره رو انکار نمیکنم و با افتخار هم میگم مهندس کشاورزیه اما چهار سال مهندسی کشاورزی خونده در عوضش هفت سال کلاس موسیقی رفته پول هم داشته به خودش مربوطه به ما اینش مربوطه که هوادارش هستیم و صداشو دوس داریم .... شما پول داشته باش و خودتو جای ایشون بزار میتونی هفت سال کلاس موسیقی بری و وقتی که داره کارت نتیجه میده بعد حدود هشت سال البومت لو بره ؟؟؟؟ اقا علیرضا لطفا در مورد اقای علیزاده بیشتر تحقیق کنین ...... کسی نبوده که تو ناز و نعمت بزرگ شه با پارتی مجوز بگیره و با پول بیاد بالا..... اینکه خواننده ها زیاد شدن منظورتون رو نفهمیدم درون مرزی هامون که مجوز دارن زیاد نیستن ولی در مورد برون مرزی ها و درون مرزی هایی که مجوز ندارن کاملا موافقم......
در کل به قول محمد بابایی: محمد علیزاده مرد ترین مرده......

2.182.0.79
جمعه 26 دی 1393 - 21:29
مارا علیخانی

جناب امید وارم ناراحت نشید ولی شما از دنیا یه جورایی عقب موندیدن
ایشون از سال 83 فعالیت میکنن

تحصیلات موسیقیایی ندارن اما اندازه 100 نفر مثله شما احساس دارن و از موسیقی سر در میارن
و پولدار بودنم عیب نیست

5.237.54.245
شنبه 27 دی 1393 - 00:18
همایون شرفی

صدای شما فالش هست آقای علیزاده ولی‌ بازم با قدرت ادامه بده به کارت چون مخاطبت هیچ‌کدوم نمی‌فهمن، شما راحت باش قربان...

151.238.19.89
شنبه 27 دی 1393 - 02:47
فروغ

اتفاقا اتفاقا اقا همایون باید به عرضتون برسونم که این شمایین که معنی فالش رو نمیدونین و نمیفهمین ..... برین یه سرچ بکنین نتیجشو بزارین....تا همه بفهمن صدای محمد فالش نیست‌.......محمد لشکر حسودات دارن یکی یکی میان جلو .... داشته باش.....

2.182.0.79
شنبه 27 دی 1393 - 11:35
همایون شرفی

فروغ خانم من مثل شما نیازی به سرچ ندارم... خودم تحصیلاتشو دارم. در ضمن فالش بودن صدا رو با سرچ تشخیص نمیدن با گوش باید تشخیص داد!

151.238.0.173
شنبه 27 دی 1393 - 13:07
Faezeh

آقای علیزاده از 19 سالگی تو موسیقی فعالیت دارن و خیلی هم سختی کشیدن و آلبوم سورپرایزشون هم لو رفت.تحصیلات موسیقی ندارن ولی موسیقی رو خیلی خوب میفهمن و میدونن و 7 سال کلاس های مختلف رفتن و به گفته خود محمد علیزاده هیچ لابی نداشته و تنها لابیش لابی با خدا بوده.
دوستان خواهشا یکم در موردشون تحقیق کنین.

188.34.178.151
شنبه 27 دی 1393 - 13:28
Faezeh

آقا همایون خیلی ممنون یعنی من دور از جون بقیه، نمیفهمم خوب چیه بد چیه؟؟؟؟؟؟توهین بزرگی بود دوست عزیز.محمد علیزاده ادامه بده خدا باهاته، دشمناتم نمیتونن کاری بکنن.

188.34.178.151
شنبه 27 دی 1393 - 14:50
فروغ

اقا همایون منم میدونم با گوش فالش رو تشخیص میدن ولی افرادی مث شما که با گوش تو اینکار موفق نمیشن یا باید یه ذره اصلاح عقیده داشته باشن یا سرچ کنن اخه محمدجان کجای صداش فالشه نه به من اینو بگین .... ای بابا عجب گیری کردیم با این همه حسود و بی منطق....

2.182.0.79
شنبه 27 دی 1393 - 16:53
zahra nazari

اینای که شما میگی اسمش محمد علیزادس و کنسرتش تا حالا چندبار تمدید شده و اینکه اگه بری بیوگرافی محمد علیزاد رو بخونی خودش نوشته که تحصیلاتش هیچ ربطی به موسیقی نداره ولی هم 8 سال آموزش دید وهم پولشو داشت و اومد بهترین خواننده ی دنیا شد تعجب نداره

5.237.136.54
پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 11:51
عطیه

اگه منظورتون به آقای علیزادس که گفتین تحصیلات موسیقی ندارن این حرفتون دوحالت داره یا 8 سال گزروندن دوره ها وکلاس های موسیقی وفعالیت توی زمینه ی موسیقی سنتی وپاپ از نظر شما تحصیلات موسیقی به حساب نمیاد یا اینکه از بیوگرافی و سابقه ی آقای علیزاده اطلاعی ندارین.درهردوصورت بهتون توصیه میکنم قبل از اظهار نظر یه کم مطالعه داشته باشین.پول داشتن یا نداشتن دیگران هم به خودشون ربط داره.آقای علیزاده اگه میخواستن با پول وپارتی به جایی که الان هستن برسن بعد از لو رفتن آلبوم سورپرایز با همین روش ها خودشونو می کشیدن بالا نه اینکه چند سال توی سکوت تلاش کنن تا جایگاه واقعیشونو بدست بیارن.

2.178.225.100
شنبه 27 دی 1393 - 23:13

داشتم نظرهات دوستان رو میخوندم ... برام جالب بود
این که بعضی از دوستان که طرفدار خواننده های دیگه هستن برای این که کار محمد علیزاده رو کوچیک نشون بدن شروع میکنن به انتقادهایی که اصلا به جا نیست
کیه که ندونه که محمد علیزاده یکی از پرطرفدارترین وبهترینهای موسیقی ایران هست که فروش بلیطش و تمدید و .......خودش گواه این رو میده ...

یکشنبه 28 دی 1393 - 00:26
فروغ

مرسی از حسن نظرتون .... اما مشکل اینجاست که بعضیا احساس میکنن با چوب گذاشتن لای چرخ محمد و گفتن یه سری حرفا در مورد محمد ما ازش دست بر میداریم و میریم سمت خواننده ی اونا ... که باید خدمت اشخاص شخیصشون عرض کنم خواننده ی محبوب اونا برای ما هوادارا محمد کاملا محترمه چون ما از خوانندمون یاد گرفتیم و هر رفتاری رو از سوی هوادارای یه خواننده پای رفتار همون خواننده میزاریم و همچنین با این حرفاتون نه تنها محمد کوچیک نمیشه و از نظر ما نمیافته اتفاقا بزرگتر هم میشه و بیشتر تو چشم ما میاد....بازم مرسی از حسن نظرتون اقا عظیم کاش همه مثل شما با منطق و درک فکر میکردن و فقط به مدرک موسیقی شون نمیبالیدن....متشکر....

2.182.0.79
یکشنبه 28 دی 1393 - 00:12

فقط میشه گفت متاسفم برای برخی از افراد و انتقاداشون،البته نمیشه اسمشو بذاری انتقاد همش حرفه مفده!!!!واسه جامعه موسیقیمون که هر کی هر جور خواست قضاوت کنه!!!یه خواننده بیاد همکار خودشو بخاطر حسادت تخریب کنه!!!(امیدوارم دوستان خواننده مورد نظر روگرفته باشن که کیه!!)واقعا همه مشکلات موسیقی کشور ما حل شده فقط مدل مو و چهره خواننده های ما مونده که اول چی جوری بودن الان چی جورین؟؟؟؟ اگه این جوری باشه میشه پرسید چرا فلان خواننده بعد از مشهور شدن دماغشو عمل کرده؟؟؟؟متاسفم ، متاسفم برای دوستانی که چون حالا جاده یک طرفه به صدای هنرمند کشورمون نخورده اونو به یک آدم .... تشبیه کرده!!!متاسفم برای اونایی که بحث میکنن آقای خاص کیه!هر کس خواننده یا هر شخص محبوبش براش خاصه!!!متاسفم برای کسی که ایده های خواننده هامونو به عنوان بیشتر شدن بازار کارشون تفسیر میکنه!!!!متاسفم برای کسی که هنر و پول رو نمیتونه از هم تشخیص بده!!!فقط بگم متاسفم برای جامعه موسیقیمون.....
ببخشید ولی پیشرفت موسیقی ما با این جور افراد خیالی محضه!!!!
یه پیشنهاد هم هست اونم اینکه آقا دوس نداری گوش نکن!دوس نداری فیلماشو نبین!دوس نداری نرو کنسرت ،دعوت نامه که نفرستادن!ولی توهین نکن!این یه اتمام حجت بود با کسایی که به محمد علیزاده عزیز یا سایر خواننده هامون توهین میکنن!
دفعه بعدی با زبون خودتون جواب میشنوفین!
مرسی مرسی از فائزه عزیز
مرسی مرسی از فروغ جان
مرسی مرسی از زهرا عزیز
مرسی مرسی از تمام کسایی که بدون توهین حرفشون رو زدن!
و در پایان زنده باد بچه های سایت هواداران

یکشنبه 28 دی 1393 - 01:24
فروغ

فاطمه جان واقعا تاسف داره تو الان برا کل موسیقی تاسف خوردی اینا که گفتی نتیجش میشه کسی که میره کنسرت جای اینکه به خواننده انرژی بده تا اون خواننده یه شب خوب رو براش رقم بزنه میشینه خواننده رو برنداز میکنه صداشو میسنجه و صد در صد انکار نمیکنم که چون بارها و بارها ما جاده ی یه طرفه رو با صدای مرحوم پاشایی شنیدیم صدای محمد برامون غریب بوده ولی نه تا اون حد که توهین بشه که صداش فالشه...بعد صدا که پیدا کرد چه حاشیه ای بسازه میاد از تیپ و قیافشم ایراد میگیره مگه استغفرالله خدایین ؟؟؟ چهره ی محمد و سایر خواننده ها رو خدا داده سوا نکردن که.... منم برا موسیقی کشورمون متاستفم...

2.182.0.79
یکشنبه 28 دی 1393 - 01:31

با سلام!ای خدا باز دوباره شروع نکنید بابا چ مشکلی با دوستیه چندین ساله اقای پاشاییو علیزاده دارین اخه انقدر حرف بیخود نزنید بس کنید دیگه هدفتون چیه ازین بحثای بیخود!!
گزارشا و عکسا عالی هستن مرسی مرسی و کلیپ سورپرایز تولد اقا محمدم حرف نداشت خیلی جو احساسی گرفت منو اقا محمد تولدتون مبارک با ارزوی موفقیت

یکشنبه 28 دی 1393 - 01:42

با سلامی مجدد
من گفتم دوستان بی منطق با کامنتهای ب ظاهر انتقادیشون با حرفای سری قبل احتمالا منطقشون برگشتع ولی مثل اینک اشتباه کردم هه جالبه ک فقطم ب محمد خان گیر دادین عجب!جدی مشکلتون چیه اخه چیو میخاهید اثبات کنید اگر هدفتون بازم میگم خراب کردن اقا محمده ک زهی خیال باطل نمیتونید
درضمن ایشون نون قلبشونو میخورن واس همین انقدر موفق هستن شماهام لطفا محض حسادتو ناراحت کردن هواداراشون از جمله من دست بردارین تیرتون ب سنگ میخوره از من گفتن بود ایشون بحد کافی الحمدلله هم هوادار دارن هم پیش مردمو خدای عز وجل محبوبن پس حرفای شماها بی مورده
ممنون از بروبچهای هوادارن عزیز اقا محمد از جمله فروغ عزیز

یکشنبه 28 دی 1393 - 13:57
فروغ

لیلی جان متاستفانه توی موسیقی کشور ما تعداد به اصطلاح منتقد خیلی زیاده اما از هر پنج تا انتقادشون یکیش سازندس نه اخه میخوام بدونم تمدید کنسرت، مقدار زیاد فروش بلیت، قیافه و تیپ محمدجان ، فالش بودن صداش کجاش انتقاده سازندس .... محمد جان تو ساعت بیست و پنج میگفت که من در مواقع انتقادات مخرب کر میشم بنظرم راست میگفت اگه میخواست بحرف این یه عده منتقد بی منطق حسود گوش کنه که سنگ رو سنگ بند نمیشد .... لیلی جان تشکر از خودت....هواداران زهرا جان...علی اقا....فایزه جانم....مارا خانوم....مهرنوش جان....اقا عظیم .... فاطمه جان....اهوی گلم.....و عاشقان مرتضی پاشایی عزیز.......همگی تشکر بابت حمایت .... هستیم تا تهش

2.182.16.110
یکشنبه 28 دی 1393 - 14:31
Fatemeh_16 (عضو رسمی سایت محمد علیزاده)

مرسی مرسی لیلی جان

2.178.25.101
یکشنبه 28 دی 1393 - 14:29

کاش یاد بگیریم به سلیقه های هم احترام بزاریم
دوستانی که اجرای آقای علیزاده رو به هر دلیلی دوست نداشتین یاد بگیرین که بقیه احترام بزارین و آقای علیزاده رو زیر سوال نبرین با این صحبت ها،چون خیلی ها با موسیقیه ایشون به آرامش رسیدن

یکشنبه 28 دی 1393 - 17:12
فروغ

مرسی نفیسه جان واقعا که خوب گفتی....بعضیا اصلا نمیدونن ارامش چیه....
ارامش چیه؟؟؟؟ ارامش همونیه که محمد از ته قلبش میخونه و ما باهاش روزمونو شب میکنیم...ارامش همونی هستش که نمیزاره حتی یه لحظه ما از اینجا تکون بخوریم تا دوباره یه عده حسود نیان...ارامش یعنی همین انتظاری که من برای یه رفتن به کنسرت میکشم حتی بگن میتونی بری ولی ته سالن سرپا وایسا یه پولی هم میدمو میرم اونم با کله...ارامش یعنی تا صدای محمدو نشنوی شب خوابت نبره....ارامش یعنی شب وقتی گوشیت خرابه و نمیتونی اهنگاشو گوش بدی یهو دلت هواشو بکنه و گریه کنی....ارامش ایناست که شما ها تجربش نکردین و ما هوادارای محمد با صداش و با احساسش تجربش کردیم ..... صدایی که از جنس ارامشه ...... ارامشش ما رو به بند کشیده ......

2.182.16.110
یکشنبه 28 دی 1393 - 21:35

باتشکر ازموسیقی ما بابت ویدیو
وخسته نباشید به محمدعلیزاده وگروه ارکسترشون

دوشنبه 29 دی 1393 - 16:10

با تشکر از آقای علیزاده و گروهشون برای رقم زدن یک شب زیبا و خاطره انگیز

وسایت موسیقی ما برای تهیه گزارش

فاطمه از سایت رسمی هواداران آقای علیزاده

دوشنبه 29 دی 1393 - 16:14

باسلام ما خونواده خاص از آقاي خاص پاپ ايران يادگرفتيم به همه احترام بگذاريم بياييد به سليقه هاي هم احترام بگذاريم . طوري باشيم كه مثل آقاي خاص بعد از رفتن هم خاص باشيم . از موسيقي ما ممنون كمي دلمان باز شد چون بعد از آقاي مرتضي پاشايي عزيز هنوز نتونستم كنسرتي را انتخاب كنم . كاش بتونم . عكسهاي بسيار بسيار زيبايي گرفته شده ولي واقعا" جاي مرتضي تو عكسها خاليه . نه ؟

پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 12:00
عطیه

خیلی ممنون از شما دوست عزیز....
قطعا همه ی کسانی که به سلیقه ی دیگران احترام میزارن وبرای نظرات و شخصیت و تفکر دیگران ارزش قائلن خاص و دوست داشتنی هستن.مثل مرحوم پاشایی و خانواده ی خاصشون....امیدوارم که روح آقای پاشایی شاد باشه.شاید ظاهرا بین ما نباشه اما یاد و صدای گرمش همیشه توی قلب ها جاودانس.

2.178.225.100
پنجشنبه 2 بهمن 1393 - 12:11

خیلی ممنون از سایت محترم موسیقی ما بابت گزارش و عکسا و فیلمی که تهیه کردین و پوشش دادن اخبار این شبهای باشکوه......
واز این صفحه مجددا تولد آقای علیزاده رو تبریک میگم و براشون موفقیت وشادی آرزو میکنم.

یکشنبه 7 تیر 1394 - 16:02

راستشو بخواین من خیلی خیلی مرتضی پاشایی رو دوست داشتم و دارم و بعد از فوتشون اقای محمد علیزاده با این کارشون من رو اروم کردن ازشون ممنونم وتولدشون رو بهشون تبریک میگم

یکشنبه 7 تیر 1394 - 16:06

راستشو بخواین من خیلی خیلی مرتضی پاشایی رو دوست داشتم و دارم و بعد از فوتشون اقای محمد علیزاده با این کارشون من رو اروم کردن ازشون ممنونم وتولدشون رو بهشون تبریک میگم

یکشنبه 7 تیر 1394 - 16:11

راستشو بخواین من خیلی خیلی مرتضی پاشایی رو دوست داشتم و دارم و بعد از فوتشون اقای محمد علیزاده با این کارشون من رو اروم کردن ازشون ممنونم وتولدشون رو بهشون تبریک میگم

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود «محمد علیزاده» در شب تولدش به عهدی که با «مرتضی پاشایی» بسته بود وفا کرد | موسیقی ما