برنامه یاد بعضی نفرات
 
اردیبهشت ۹۴
آلبوم «تلاطم» اثری از سهیل حُسنوی منتشر می‌شود
موسیقی ما - تلاطــم، اولین تجــربهٔ مستــقـل ِ سهـــیل حُســـنوی در موسیـــقی ایــرانی اســـت که به صــورت بی‌کلام آهنگســـازی شــده اســت.

این آلبــوم شـــامل ِ نُه قطعه «انعـــکاس»، «هجوم افکار»، «تلاطم»، «خلســه»، «مســت وخـــرامــان»، «ژرفـــای خیــال»، ‌ «گـــــذر عُـــــمر»، «خاطـــره هــا» و «تقـــدیـــر» می‌باشد که هـر قطعــه، شخصیت مستـقـــــل خـود را دارد؛ در عیــن حال می‌تـوان این اثر را به عنوان یک مجموعهٔ مرتبط و همگن نام برد و دلیل آن، کـوک واحـد کل قطعات می‌باشد که از ابتدا تا انت‌ها، بدون هیـچ تغییر گام ِ بدون بازگشتی در مُد «شـوشتـری» ساخته شده است.

در این مجموعه، سنتــــــــــور نقش محوری داشته و در هر قطعه یک یا چند ساز دیگر به آن اضافه شده‌اند تا بر حسب ویـژگی ملودی‌ها، این قطعات زیبا‌تر به گوش برسند.

ضـــبط، ‌میــکس و مستـــرینگ ِ این کــار بر عهــدهٔ «سیـــاوش کــامکــار» بــوده اســت که از پایــیز ۹۲ آغــاز و تا بــهــار ۹۳ به اتمـــام رسیــده اســـت.

در ایــن آلـبـــوم، «ســیــاوش کامکــــار» (سنتــــور) / «مصبــــاح قمصـــری» (گیــتــار بیـــس و کـــوزه) / «هـــمــایــون نصـــیــری» (ســاز هــای کــوبه‌ای) / ‌ «ســـهیــل مخــبــری» (کمــانچــــه) / «ســامــــان احتشــــــامی» (پیــــانـــو) / «زانیـــار حســـامی» (دیـــوان) و «رضـــا دربنــــــدی» (دفــــ)، به عنــوان نوازنــده حضــور دارنـــد. ضمن این کــه آهنگـــســازی و نــوازندگی سنتـــــــور (در تمــام قطعــات) بر عهــدهٔ سهــیل حُســـنوی بـــوده اســـت.
 
قطــعــهٔ «تلاطـــم» از آلبــوم ِ تلاطــم را از اینجا دانلــود کنیــد:
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : سه شنبه 25 فروردین 1394 - 11:24

دیدگاه‌ها

سه شنبه 25 فروردین 1394 - 13:09

موسیقی ما قبل دو ماه مونده به آلبوم دیگران خبر میزاری حتی از نیومدنش هم خبر میزاری،
اونوقت چرا از بقیه نه،،
لطفا لطفا لطفا از آلبوم مخاطب خاص علی عبدالمالکی خبر بزارید،
ممنون میشم از آلبوم محمد علیزاده هم خبری داشته باشیم،
امیدوارم عدالتی که ازش حرف میزنید رعایت بشه.
خواهشن تایید

سه شنبه 25 فروردین 1394 - 23:07

چه طراحی جلد زیبایی داره

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود آلبوم «تلاطم» اثری از سهیل حُسنوی منتشر می‌شود | موسیقی ما