برنامه یاد بعضی نفرات
 
در جریان نشست خبری خواننده آلبوم «فوق العاده» عنوان شد
بهنام صفوی: هفدهم مهرماه جشن حضور دوباره کنار مردم را برگزار می‌کنم
موسیقی ما – نشست خبری کنسرت‌ها و آلبوم جدید «بهنام صفوی» در برج میلاد تهران برگزار شد. شرکت «اکسیر نوین» به مدیریت «محمدرضا خانزاده» برگزارکننده این نشست بود و آنها از اصحاب رسانه میزبانی کردند. قرار است که اولین کنسرت بهنام صفوی در سال 94 روز هفدهم مهرماه برگزار شود و البته این برنامه از یک جهت دیگر هم اولین است. این اولین کنسرت پاپ برج میلاد تهران است که پس از دو سال برگزار می‌شود زیرا طی دو سال اخیر به غیر از اجراهای جشنواره موسیقی فجر، این سالن میزبان هیچ اجرای پاپ دیگری نبود.

بهنام صفوی در این نشست اعلام کرد: «خوشحال هستم که بالاخره این فرصت دست داد تا بعد از سپری کردن دوران بیماری ، مجددا در خدمت هواداران باشم و در این نشست به تشریح تازه‌ترین فعالیت‌های خودم بپردازم. حدود دو سال پیش بود که متوجه شدم از ناحیه مغز دچار مشکلاتی هستم و تقریبا از همان دوران بود که درمان خود را آغاز کردم. اما حدود چهار ماه پیش مشکل من جدی‌تر شد و بنا به توصیه پزشکان، موظف به عمل جراحی شدم تا اینکه تیرماه امسال در بیمارستان بستری شده و این عمل جراحی روی مغز من صورت گرفت. البته بعد از عمل جراحی پزشکان برایم استراحت مطلق تجویز کردند و صراحتا اعلام شد که من به هیچ عنوان فعلا نمی‌توانم کنسرت یا آلبومی را به بازار موسیقی ارائه کنم مگر اینکه این اقدام با اجازه تیم پزشکی باشد.»

این خواننده و آهنگساز در ادامه افزود: «بیش از دو سال است که درگیر این بیماری هستم و در این مدت تمام تلاش خودم را به کار گرفتم تا هیچ کسی جز خانواده‌ام از ماجرای بیماری من اطلاع پیدا نکند. اما اینکه طی ماه‌های اخیر درباره این بیماری اطلاع‌رسانی کردم، فقط به خاطر پیش‌بینی از حواشی‌ بود که امکان داشت فضای موسیقی را ملتهب کند. البته در این مدت خیلی‌ها که حتی طرفدار موسیقی هم نبودند، به بیمارستان آمدند و جا دارد از آنها تشکر کنم زیرا این مساله با دعای ملاقات‌کنندگان، روی من تاثیر زیادی داشت.»

محمدرضا خانزاده، مدیرعامل شرکت اکسیر نوین، در بخش دیگری از این نشست خبری اظهار داشت: «انتظار نداشتیم که کنسرت بهنام قبل از ایام محرم و صفر اجرا شود اما با همکاری صمیمانه برج میلاد و همچنین مجوزی که پزشکان به ما دادند، مفتخریم که می‌توانیم برگزارکننده کنسرت این خواننده باشیم. اینکه برگزاری کنسرت‌های پاپ در برج میلاد، برگزار شود یا نه، در حیطه وظایف من نیست و بهتر است که این موضوع را با مسئولان برج میلاد در میان بگذارید. اما من به سهم خودم از همکاری این مجموعه برای صدور مجوز برپایی کنسرت در برج میلاد تقدیر ویژه می‌کنم.»
 
  • *بهنام صفوی: این برنامه کنسرت مردم است
بهنام صفوی پس از پایان این نشست خبری در گفتگوی اختصاصی با سایت «موسیقی ما» اعلام کرد: «عمل جراحی روی مغز بسیار سنگین بود و تیم پزشکان اعلام کردند که ما فکر نمی‌کنیم شما در مدت کمتر از شش ماه بتوانید اجرایی داشته باشید. دوره درمان تکمیلی من شامل شیمی درمانی و پرتو درمانی با توجه به عوارضی که دارد سنگین بود. سعی کردم روحیه خودم را حفظ کنم و هنوز هم دارم و این روحیه بالا را مدیون هوادارانم هستم. آنها در دوره پیش از بستری شدن و پس از عمل جراحی سنگ تمام گذاشتند. با تلاش و محبت مسئولان محترم شرکت اکسیر نوین و برج میلاد تهران برای بازگشت این روحیه به من تصمیم گرفتیم که سنگ محکی بزنم و هفدهم مهرماه در برج میلاد اجرا داشته باشم. به نظر من این برنامه کنسرت مردم است و می‌خواهیم جشن حضور دوباره کنار مردم را برگزار کنیم. در این کنسرت یک قطعه از آلبوم جدید را اجرا می‌کنم و بخش‌های دیگر کنداکتور ما هم به اجرای آثار خاطره انگیز اختصاص دارد.»

او در ادامه افزود: «به دلیل طی مراحل درمانی، هنوز هیچ چیز قطعی نیست. باید در کنسرت هفدهم مهرماه خودم را محک بزنم تا ببینم که از لحاظ جسمانی در شرایطی قرار دارم. از الان تمام تلاش خودم را می‌کنم و می‌دانم که اجرای خوبی خواهیم داشت ولی به محض اینکه رفلکس بدنی خودم را ببینم برای مراحل بعدی برنامه ریزی قطعی خواهیم داشت. در مورد شهرستانها هم باید بگویم که برگزاری تور کنسرت به پس از انتشار آلبوم جدیدم موکول می‌شود. باز هم می‌گویم که با توجه به شرایط جسمی من برنامه ریزی خواهیم داشت.»

صفوی نهایتا درباره عوامل حاضر در آلبوم جدیدش گفت: «حضور دوستان زیادی نظیر «بهروز صفاریان»، «معین راهبر»، «کوشان حداد»، «حامد برادران» و «غلامرضا صادقی» و سایر دوستانی که شاید از قلم انداخته باشم قطعی شده و افتخار دادند و در کنار یکدیگر همکاری خواهیم داشت.»
 
  • *محمدرضا خانزاده: پس از آلبوم جدید حتما به صورت رسمی‌تر و مفصل‌تر کنسرت‌های تهران این خواننده را برگزار می‌کنیم
محمدرضا خانزاده پس از اتمام جلسه به خبرنگار سایت «موسیقی ما» گفت: «این قرارداد بین شرکت ما و بهنام صفوی چند ماه قبل برای کنسرت‌های تهران و آلبوم جدید به ثبت رسید. متاسفانه این بیماری از گذشته گریبانگیر بهنام شد و طی چند ماه اخیر به شدت درگیر بود. ما در این مدت نتوانستیم آلبوم را به بازار عرضه کنیم زیرا قرار بود که پیش از ماه‌های محرم و صفر منتشر شود. به امید خدا با هماهنگی بهنام جان انشاالله آلبوم جدید او پس از ایام سوگواری از سوی شرکت «اکسیر نوین» روانه بازار می‌شود. پس از آلبوم جدید حتما به صورت رسمی‌تر و مفصل‌تر کنسرت‌های تهران این خواننده را برگزار می‌کنیم.»

او در ادامه افزود: «در اینجا از مسئولین محترم برج میلاد تهران تشکر می‌کنم که با ما همکاری کردند تا برای افزایش روحیه بهنام، او بتواند قبل از محرم و صفر روی استیج حاضر شود و هوادارانش را ببیند. قطعا این اتفاق برای روحیه او درمان بیماری‌اش تاثیر دارد. زمان خالی دیگری نبود و برج میلاد با ما همکاری کرد تا استثنائا این یک شب و یک سانس را برنامه داشته باشیم. در مورد سیاست‌های برج میلاد نسبت به کنسرت‌های پاپ اطلاع ندارم و این برنامه به صورت استثنا و فقط به خاطر شرایط ویژه بهنام و فقدان زمان خالی بود. اینکه در ادامه چه اتفاقی رخ می‌دهد به سیاست‌های مسئولین برج مربوط می‌شود و اطلاع دقیقی ندارم.»

مدیرعامل شرکت اکسیر نوین نهایتا درباره آلبوم جدید بهنام صفوی هم اعلام کرد: «تقریبا مجوز اکثر قطعات آلبوم بهنام اخذ شده و کارهای تکمیلی آثار توسط او و همکارانش انجام می‌شود. روند اتمام تولید و انتشار به شرایط جسمانی بهنام هم بستگی دارد زیرا هر روز شیمی درمانی و پرتو درمانی او انجام می‌شود. فکر می‌کنم به امید خدا بتوانیم پس از ماه‌های محرم و صفر این آلبوم را در بازار پخش کنیم. بهنام روحیه بسیار خوبی دارد و خودش اصرار دارد که متفاوت‌تر از گذشته فعالیت کند. امیدوارم با این کنسرت و دیدار او با هوادارنش بتوانیم اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.»
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : پنجشنبه 26 شهریور 1394 - 20:49

دیدگاه‌ها

پنجشنبه 26 شهریور 1394 - 13:06

خوشحـــــــــالم که حـــــــالش خوب شـــــــــــــده

پنجشنبه 26 شهریور 1394 - 13:39

ان شالله هر چ زودتر سلامتیشو بازیابه به فضل الهی و بتونه کنسرت های خیریه رو بزگزار کنه و البوم جدید با حضور بهروز صفاریان کوشان غلامرضا صادقی افشین یدالهی مریم اسدی و.... امیدوارم روزه کنسرت شهاب رمضان هم رو استبج بره و همخونی داشنه باشن

و امیدوارم مهدی یراحی بابک جهانبخش چاووشی یگانه خواجه امیری تو کنسرتش حضور داشته باشن

پنجشنبه 26 شهریور 1394 - 14:12

برای سلامتی خواننده مورد علاقه ما دعا کنید . خوشحالم که رو استیج برج میلاد میره. ان شاالله سلامتی کاملشو به دست بیاره

پنجشنبه 26 شهریور 1394 - 19:05

خوش حال شدیم

پنجشنبه 26 شهریور 1394 - 21:04

اصلا مگه كلاس بهنام عزيز غير از برج ميلاد ميشه!!!!

جمعه 27 شهریور 1394 - 15:46

امیدوارم هر چی‌ زود تر ستارهٔ پاپ ایرانو بیشتر از اینا رو استیج ببینیم و بدون ما طرفدرای سرسختت همیشه پشتتیم

جمعه 27 شهریور 1394 - 15:47

بهنام صفوی بهترین خوانندهٔ ایران

جمعه 27 شهریور 1394 - 15:48

هورا جشن دوباره اومدن سلطان آرامش

جمعه 27 شهریور 1394 - 15:51

بهنام صفوی نشون داد که چقد واسه طرفدراش ارزش قائله و حتی تو این شرایطم اومده که ما رو ببینه و تنهامون نذاره مطمئنا ما هم تنهاش نمیذاریم و همیشه همراه سرسختشیم فقط لطفا زودتر آلبوم هم بدید که دلمون پوسیده

شنبه 28 شهریور 1394 - 19:25

سلامتیش صلوات

یکشنبه 29 شهریور 1394 - 10:42

يك سال منتظر كنرت بهنامم آخيييييي

یکشنبه 29 شهریور 1394 - 21:59

بهنام تو بهترین خوانندای

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود بهنام صفوی: هفدهم مهرماه جشن حضور دوباره کنار مردم را برگزار می‌کنم | موسیقی ما