برنامه یاد بعضی نفرات
 
خواننده قطعه «دوست داشتم و دارم» به «موسیقی ما» گفت
امین نیکو: هیچ رسانه غیرمجازی حق انتشار آثار من را ندارد
موسیقی ما - «امین نیکو» چندی پیش و پس از مدت‌ها سکوت تک قطعه جدید خود به نام «دوست داشتم و دارم» را منتشر کرد. این اثر ریتمیک برایش بازخوردهایی را هم از سوی مخاطبان به دنبال داشت و نیکو با این قطعه به استقبال آلبوم جدیدش رفت. تولید آلبوم جدید او به پایان رسیده و این روزها در مراحل پایانی اخذ مجوز و مراحل اداری قرار دارد. او در گفتگو با خبرنگار سایت «موسیقی ما» درباره روند صدور مجوزهای آلبومش اعلام کرد:«با مساعدت و همراهی مسئولین محترم دفتر موسیقی مشکلی از این بابت وجود ندارد. فقط لازم است که من توضیحاتی را درباره برخی مسائل بیان کنم. طی چند سال گذشته من هیچگاه با رسانه‌های غیرمجاز و خارجی و خصوصا سایت «رادیو جوان» همکاری نداشتم. من همیشه تک قطعاتم را در اختیار چند سایت داخلی که مشکلی در فعالیت آنها وجود نداشت قرار می‌دادم و رادیو جوان بدون اجازه من قطعاتم را منتشر می‌کرد. از یک بازه زمانی به بعد هم که دیگر فقط با سایت «موسیقی ما» همکاری کردم. مکاتباتی هم با  رادیو جوان انجام دادم تا آنها قطعاتی که بدون اجازه و تایید من منتشر کرده بودند را از روی سایت خود حذف کنند. از این به بعد هم طبق روال گذشته فقط با رسانه‌های مجاز داخلی همکاری می‌کنم و رادیو جوان و هر سایت غیررسمی دیگری اجازه انتشار آثار من را ندارد.»

او درباره پخش ویدئوهایش از شبکه‌های ماهواره‌ای هم گفت:«من برای عرضه بهتر و بیشتر شنیده‌شدن آثارم در یک دوره نسبت به تهیه موزیک ویدئو اقدام می‌کردم. این ویدئوها را هم از طریق سایت‌های موسیقی داخل کشور منتشر می‌کردم اما متاسفانه شبکه‌های ماهواره‌ای بدون اجازه از من این ویدئوها را برمی‌داشتند. در ادامه هم پخش این ویدئوها از شبکه‌های ماهواره‌ای برای من مشکلاتی را ایجاد کرد زیرا بدون هرگونه هماهنگی این کار را انجام می‌دادند. با آن شبکه‌ها هم نامه‌نگاری‌هایی انجام دادم و درخواست کردم که دیگر ویدئویی از من را پخش نکنند. در زمینه انتشار ویدئو هم اولویت اول من رسانه‌های مجاز داخل کشور است و امیدوارم رادیو جوان و سایر رسانه‌های غیرمجاز دست از این رفتارهای خودسرانه خود بردارند. زیرا پخش بدون اجازه آثار خوانندگان از سوی آنها باعث ایجاد مشکلاتی می‌شود و هنرمندان داخلی هم تمایلی به همکاری با سایت‌ها و شبکه‌هایی ندارند که با بیگانگان در ارتباط هستند.»
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : شنبه 10 بهمن 1394 - 12:13

برچسب ها:

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود امین نیکو: هیچ رسانه غیرمجازی حق انتشار آثار من را ندارد | موسیقی ما