آلبوم هشت انتخاب
 
برنامه یاد بعضی نفرات
 
با سرپرستی و آهنگسازی خشایار پارسا و خوانندگی مهدی امامی
آلبوم تازه «هم‌نوازان فاخته» به موسیقی دوره تیموری می‌پردازد
موسیقی ما - گروه «هم‌نوازان فاخته»، به سرپرستی و آهنگسازی خشایار پارسا و خوانندگی مهدی امامی، در حال تولید آلبومی با محوریت موسیقی دوره تیموری است. آلبوم تازه «هم‌نوازان فاخته» به موسیقی دوره تیموری می پردازد.
 
«هم نوازان فاخته» که تیر ماه گذشته، قطعه‌های این آلبوم را در فرهنگسرای «نیاوران» به اجرا درآوردند، هم اکنون در مرحله تولید آلبوم خود هستند. ویژگی های مهم این آلبوم عبارت است از استفاده از مُدهای دوره‌ی تیموری، شیوه‌ی آهنگسازی آن دوره، فرمال بودن قطعه‌ها، تلفیق شعر و موسیقی به صورت ملیسماتیک (خواندن یک هجا روی بیش تر از یک نُت)، استفاده از ترنم‌ها (ادوات تحریری) و به‌کارگیری نوعی سیستم چندصدایی در قطعه‌ها.
 
آلبوم تازه گروه «هم نوازان فاخته» به صورت گروهی (آنسامبل) ضبط شده است. هدایت کلاری (سه تار و بم تار)، آرمان حیدریان (کمانچه)، هامون بهرامی مقدم (سنتور)، حسین گازر (تنبک)، مهدی امامی (دایره و بندیر)، علیرضا رسولی (کمانچه آلتو)، نیما داغمه چی (تار) و خشایار پارسا (بم سنتور) در این مجموعه به نوازندگی پرداخته‌اند.
تاریخ انتشار : شنبه 1 آبان 1395 - 14:15

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود آلبوم تازه «هم‌نوازان فاخته» به موسیقی دوره تیموری می‌پردازد | موسیقی ما