برنامه یاد بعضی نفرات
 
شروع دوره جدید پذیرش خوانندگان در این گروه کُر بزرگ
بل کانتو جادوی آواز را به صحنه اُپرا می‌برد
موسیقی ما - اطلاعيه آزمون ورودی و پذيرش خوانندگان، برای پيوستن به خوانندگان آواز زيبا در اركستر سمفونيک و کُر بزرگ بل كانتو منتشر شد. به گزارش روابط‌عمومی گروه، اركستر سمفونيک و کُر بزرگ بل كانتو به رهبری «نيما پناهی‌ها» با شروع فصل جديد كنسرت‌های خود، ضمن استقبال از اشتياق خوانندگان برای پيوستن به کُر بزرگ بل كانتو از خوانندگان واجد شرايط طی برگزاری آزمونی پذيرش به عمل می‌آورد.

همچنین با شروع فصل جديد كنسرت‌های بل كانتو در تالار وحدت و اجرای اُپراهای ايتاليايی، آزمون پذيرش خوانندگان در فصل جديد برگزار می‌شود. به موجب اين آزمون، خوانندگان واجد شرايط می‌توانند در آزمون سُلفژ و مصاحبه‌ای كه به منظور پذيرش خوانندگان انجام می‌گيرد شركت كرده و به تركيب اصلی خوانندگان آواز زيبا در کُر بزرگ بل كانتو راه يابند.

آزمون سلفژ به صورت انفرادی و با احتساب ٢٠ دقيقه زمان برای هر شركت‌كننده و با تعيين وقت قبلی انجام می‌پذيرد. مواد این آزمون، سلامت شنوایی، تئوری موسیقی، ریتم و پارلاتی است.  بر طبق اين فراخوان داوطلبان واجد شرايط جهت هماهنگی‌های لازم برای شركت در آزمون از هم اكنون تا پايان روز جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه فرصت دارند تا با شماره روابط‌عمومی بل كانتو ٠٩٣٠٢٩٠٤٠٦٣ تماس حاصل نموده و جهت تعيين زمان آزمون و مصاحبه حضوری اقدام نمايند.

در ادامه برگزاری این آزمون كلاس‌های سلفژ گروهی نیز تحت آموزش نيما پناهی‌ها برگزار می‌شود، این دوره‌های جديد كلاس‌های سلفژ و کر به صورت گروهی برگزار می‌شود. علاقه‌مندان به فراگيری سلفژ با گذراندن اين دوره‌ها می‌توانند دانش و مهارت لازم برای خوانندگی و عضويت در کر بزرگ بل كانتو را كسب نمايند.
منبع: 
سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : دوشنبه 18 اردیبهشت 1396 - 18:24

برچسب ها:

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود بل کانتو جادوی آواز را به صحنه اُپرا می‌برد | موسیقی ما