بنیاد کودک
برای توجه بیشتر مخاطب به موسیقی تجربی
آهنگساز «مغزهای کوچک زنگ زده» آلبوم «شهر-بازی» را رایگان منتشر کرد
موسیقی ما - بامداد افشار آهنگساز و طراح صدا برای توجه بیشتر مخاطبان به موسیقی تجربی، آلبوم «شهر-بازی» را به صورت رایگان منتشر کرد.
 
آلبوم «شهر-بازی» که پیش از این هم به شکل پرفورمنس روی صحنه رفته و در واقع موسیقی پرفورمنس «شهر-بازی» اولین اجرای رسمی گروه «اتاق» بود، بیشتر فضای الکترونیک و تجربی دارد و می‌توان گفت بامداد افشار در دنیای صدا و خیال‌پردازی هیچ محدودیتی برای خود قائل نشده است.
 
در این اثر، اصغر پیران به عنوان خواننده حضور دارد و امید سعیدی، کاوه ستاری، کیارش بختیاری و پویا شمالی گروه نوازندگان را تشکیل می‌دهند.
 
«بامداد افشار» که پیشینه اصلی فعالیتش به طراحی صدا و آهنگسازی در فضای موسیقی الکترونیک برمی‌گردد، با همراهی گروهش، اجرایی در فضای موسیقی الکترونیک روی صحنه برد که نمی‌توان سبک مشخصی به آن داد و با سازبندی متفاوت آنسامبل روی صحنه، رگه‌هایی از موسیقی ایرانی، کلاسیک و راک نیز در اجرا پیدا می‌شد.
 
ایده‌های خلاقانه اعضای گروه برای اجرایی با محوریت شهر تهران و انسان مدرن، به واسطه گروهی بیست و چند نفره اتفاق افتاد که در ‌‌نهایت مجموعه‌ای منسجم را پس از سال‌ها فعالیت شکل داد، مجموعه‌ای که به موضوعاتی چون جنگ، مهاجرت، تنهایی و زندگی انسان مدرن و شهری می‌پرداخت.
 
از دیگر کارهای بامداد افشار می‌توان به موسیقی فیلم سینمایی «مغزهای کوچک زنگ زده» به کارگردانی هومن سیدی و صدای رضا کولغانی اشاره کرد.
منبع: 
موسیقی ما
تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 12:05

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود آهنگساز «مغزهای کوچک زنگ زده» آلبوم «شهر-بازی» را رایگان منتشر کرد | موسیقی ما