بنیاد کودک
به مناسبت هفته فرهنگی ایران در آذربایجان
ارکستر ملی با رهبری «فریدون شهبازیان» و خوانندگی «سالار عقیلی» در باکو می‌نوازد
موسیقی ما - ارکستر ملی ایران به رهبری فریدون شهبازیان به مناسبت هفته فرهنگی ایران، پنجم تا نهم تیرماه به آذربایجان سفر می‌کند.

ارکستر ملی ایران به رهبری فریدون شهبازیان و خوانندگی سالار عقیلی ، پس از اجرا در جام جهانی در روسیه ، به مناسبت هفته فرهنگی ایران در آذربایجان به این کشور سفر می‌کند و در باکو و گنجه ششم وهشتم تیرماه ساعت 19 به اجرای برنامه می‌پردازد.

در این اجرا قطعات «جام تهی» از فریدون شهبازیان، «ساغرم شکست ای ساقی» از همایون خرم، «بهار عاشق»، «در من این شور مستی خدایی است» و شعر محلی بختیاری «دست به دستمالم نزن جونم» از روح‌الله خالقی، «از خون جوانان وطن»، «هنگام می» و «فصل گل و گشت چمن شد» از عارف قزوینی، «خوشه چین» ازنصرالله زرین پنجه، «ایران فدای اشک و خنده تو» ازبابک زرین ، «جام مدهوشی»، «می و میخانه مست و می‌کشان مست» ازعلی تجویدی و «سرود گل» ازحسین دهلوی نواخته می‌شود. همچنین ارکستر ملی ایران در این کنسرت «قطعه آذربایجانی» ایریلیق ازعلی سلیمی را اجرا می‌کند.

ارکستر ملی ایران ششم و هشتم  خرداد ماه ساعت 19 در کشور آذربایجان، شهرهای باکو و گنجه  به روی صحنه می‌رود.
تاریخ انتشار : سه شنبه 29 خرداد 1397 - 13:29

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود ارکستر ملی با رهبری «فریدون شهبازیان» و خوانندگی «سالار عقیلی» در باکو می‌نوازد | موسیقی ما