برنامه یاد بعضی نفرات
 
بنیاد کودک
با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
نخستین آموزشگاه سازسازی ایران افتتاح شد
موسیقی ما - آموزشگاه سازسازی «ماهون» به مدیریت امیر طاهری با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. این آموزشگاه در دو بخش آموزش ساخت سازهای ایرانی و جهانی دوره‌های تخصصی خود را برگزار می‌کند.

«امیر طاهری» در خصوص تاسیس آموزشگاه «ماهون» توضیح داد: «این آموزشگاه با رویکرد آموزش ساخت سازهای ایرانی و جهانی قصد دارد تا با نگاهی جدی‌تر علاوه بر ایجاد زمینه‌های آشنایی هنرجویان با این حرفه و تربیت افراد متخصص، شرایط اشتغال جوانان و علاقه‌مندان را نیز فراهم آورد؛ چرا که با توجه به شرایط اقتصادی موجود فعالیت در این حرفه هنری علاوه بر مرتفع ساختن نیازهای هنرمندان نوازنده در تهیه ساز، می‌تواند از خروج ارز از کشور تا حدود زیادی جلوگیری به عمل آورد.»‌

به گفته‌ی او از آنجایی که برخی نوازندگان و هنرجویان موسیقی در تهیه و انتخاب ساز مناسب دچار مشکلات فراوانی می‌شوند، این مرکز در نظر دارد سازهای دست ساز را در یک فضای رقابتی ارائه دهد و از طرفی نوازندگان و هنرجویان این فرصت را خواهند داشت تا سازی که از لحاظ لحن و طنین کاملاً منطبق بر نیازهای آنان و متناسب با ویژگی فیزیکی و بدنی نوازندگان طراحی شده است را بنوازند.

آموزشگاه «ماهون» علاوه بر ارائه فنون و رموز ساخت کلیه آلات موسیقی به صورت حرفه‌ای و آکادمیک با برگزاری دوره‌های تخصصی رگلاژ، تعمیر، سازشناسی و آکوستیک این توانایی را در نوازندگان و هنرجویان به وجود می‌آورد تا خود به رفع کلیه نیازهای خود در این خصوص اقدام کند.

آموزشگاه «ماهون» به منظور برگزاری دوره های پیشرفته آموزش ساخت ساز از حضور اساتید و بزرگان سازسازی و  موسیقی بهره می برد.
تاریخ انتشار : دوشنبه 9 مهر 1397 - 10:42

دیدگاه‌ها

چهارشنبه 23 آبان 1397 - 15:27

با سلام خدمت شما آدرس پایگاه اینترنتی آموزشگاه ماهون و استاد امیر طاهری http://mahoon.pro

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود نخستین آموزشگاه سازسازی ایران افتتاح شد | موسیقی ما