برنامه یاد بعضی نفرات
 
بنیاد کودک
پس از جای‌دادنِ هنرمند برجسته‌ی ایرانی در فهرست 20 هنرمند امروز جهان
مجله‌ی سانگ لاینز شماره‌ی بعدی خود را به کیهان کلهر اختصاص داد
موسیقی ما - نشریه بین ‌المللی سانگ‌لاینز «songlines» که به مناسبت بیستمین سالگرد تاسیس خود، نام 20 تن از مهم‌ترین هنرمندان امروز جهان را در یك فهرست انتخاب و معرفی‌ كرده است و نامِ «كیهان كلهر» نوازنده‌ سرشناس ایرانی را نیز در میانِ آنان آورده است، شماره‌ی بعدی خود را به این هنرمند اختصاص داده است.

این مجله پیش از این نیز در سال 2013 آلبوم مشترک«كیهان كلهر» نوازنده‌ سرشناس كمانچه و «اردال ارزنجان»، نوازنده‌ ساز «باغلاما» اهل تركیه را در میان 10 اثر برگزیده‌ سال قرار داده بود.

مجله بین المللی «سانگ لاینز» سال 1999 در انگلیس راه اندازی شد و سالی هشت بار به چاپ می‌رسد. این نشریه به طور تخصصی به موسیقی كشورهای مختلف جهان می‌پردازد. كنسرت‌ها، موسیقی‌های سنتی و فستیوال‌ها از جمله مسائلی هستند كه در این مجله مورد تمركز قرار می گیرند.
«سانگ لاینز»در هر نوبت چاپ یك CD از بهترین ترانه های منتشرشده را هم توزیع و پنج اثر برگزیده چهره های مشهور را نیز معرفی می كند.
تاریخ انتشار : جمعه 5 مهر 1398 - 18:05

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود مجله‌ی سانگ لاینز شماره‌ی بعدی خود را به کیهان کلهر اختصاص داد | موسیقی ما