برنامه یاد بعضی نفرات
 
حضورخواننده مشکی پوش در رادیو
رضا صادقی: من جای مهناز افشار نیستم!
موسیقی ما - رضا صادقی خواننده پاپ در گفتگو با پشت صحنه رادیو تهران گفت که تعریف «سلبریتی» به «هنرمند صاحب تفکر» نزدیک است و نه افراد که شوآف دارند.

به گزارش «موسیقی ما»، رضا صادقی شب گذشته در پشت صحنه رادیو تهران گفت: «هنر و هنرمند در کشور ما تعریف خودش را دارد و نمی‌شود آن را با تعریف جهانی یکدست کرد. سلبریتی در سرزمین ما کسی است که بیشترین اعتبار احساس و اعتبار کلام را بین مردم دارد. بزرگانی مانند استاد محمدرضا شجریان، استاد زنده‌یاد جمشید مشایخی و... آنها هنر، ارزش و اعتباری دارند که باعث دیدنشان می‌شود و شوآف نیستند.

صادقی ادامه داد: «واژه سلبریتی، فرد مشهور و معروف و هر واژه دیگری که بخواهیم استفاده کنیم، به هنرمند صاحب تفکر نزدیک است نه فرد دچار شوآف. این هنرمند صاحب تفکر توانسته کسانی را متوجه نگاه خود کرده و نظرش را به آنان ارائه کند و نه تحمیل. خیلی از سلبریتی‌هایی که ما داریم صاحب اندیشه نیستند.»

این خواننده وآهنگساز موسیقی پاپ همچنین گفت: «وقتی فردی در جایگاه رئیس جمهور یک مملکت قرار می‌گیرد، ما انتخابِ فکر می‌کنیم و نه انتخاب شخص. وقتی آقای روحانی از آزادی بیان و آسایش مردم صحبت کردند و از اینکه مردم در رفاه نسبی خواهند بود، ما دچار یک انتخاب فکر شدیم. فکری مبنی بر اینکه به آسایش و آرامش و معیشت مردم نگاه ویژه می‌شود. اما نمی‌شود که منکر مسائل شد که کشور ما هزینه‌های زیادی بابت خیلی چیزها می‌دهد. همه ما در یک سرزمین زندگی و با این مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنیم.»

رضا صادقی در پاسخ به پیام یکی از مخاطبان برنامه که اگر به جای «مهناز افشار» بودید آیا از ایران می‌رفتید، گفت: «من جای خانم افشار نیستم و نمی‌دانم ایشان در چه شرایطی این انتخاب را کرده‌اند. به نظرم قشنگ هم نیست که وقتی ما از کسی شرایطش را نمی‌شنویم، داوری کنیم. من شدیداً و قویاً بر این باورم که اگر جایی برای من جایگاه داشته باشد، سرزمین خودم است. شاید روزی بچه‌های من اگر نتوانستند اینجا درس بخوانند، برای تحصیل به جای دیگری بروند. این خیلی خوب است که فردی بتواند به جای بهتر برود، اما من قرار است کنار آدم هایی باشم که قرار است اینجا را بهتر کنند‌‌.»

این خواننده پاپ درباره کنسرت‌های موسیقی اظهار داشت: «زمان اجرا در سالن‌ها، قبل از کنسرت‌ها به تهیه‌کنندگان فروخته می‌شود. یعنی اگر تهیه‌کننده‌ای برای خواننده‌اش زمان کنسرت می‌گیرد، چند روز را به او می‌دهند. این Sold Out های پشت سر هم یک شوخی تبلیغاتی است.»
منبع: 
سایت «موسیقی ما»
تاریخ انتشار : دوشنبه 4 آذر 1398 - 10:21

برچسب ها:

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود رضا صادقی: من جای مهناز افشار نیستم! | موسیقی ما