بنیاد کودک
بلیت‌های سه شب کنسرت «شهر خاموش» در چند دقیقه به فروش رسید
استقبال از کنسرت کیهان کلهر
موسیقی ما - بلیت‌فروشی کنسرت کیهان کلهر برای سه شب انجام شد و تمام بلیت‌ها در حدود چهار دقیقه به فروش رسید.

کیهان کلهر قصد دارد کنسرت «شهر خاموش» را از هفتم دی 1398 در تالار وحدت روی صحنه ببرد. بلیت‌فروشی این کنسرت روز گذشته یکشنبه 10 آذر 1398 و از ساعت 15 در سایت تیوال انجام شد.

استقبال علاقه‌مندان به کمانچه‌نوازی کیهان کلهر به قدری بود که تمام بلیت‌های این کنسرت برای سه شب، در حدود چهار دقیقه به فروش رفت. هوادارانِ «مرد سال موسیقی جهان» از ساعت 15 روز گذشته به سایت تیوال مراجعه کردند و کسانی که زودتر به سایت ورود کردند، موفق به ثبت خرید و نهایی کردن پرداخت خود شدند.

ظرفیت‌های سایت تیوال زمینه را برای علاقه‌مندان فراهم کرد تا به راحتی خرید خود را انجام دهند؛ روند فروش بلیت‌ها و بالا بودنِ میزان مراجعه هم مشکلی در روند کارِ سایت ایجاد نکرد.

کنسرت «شهر خاموش» برای سه شب دیگر هم تمدید شده و بلیت‌فروشی این سه شب، امروز دوشنبه 11 آذر 1398 و از ساعت 15 در سایت تیوال www.tiwall.com انجام می‌شود.

در کنسرت «شهر خاموش» کوارتت مینیاتور، کلهر را همراهی می‌کند. کیهان کلهر در فروردین و خرداد امسال هم کنسرت «شهر خاموش» را در تهران برگزار کرد. ساری، اصفهان، رشت، شیراز، همدان، کرمانشاه و سنندج شهرستان‌هایی بودند که در سال جاری میزبان کنسرت «شهر خاموش» شدند.
منبع: 
سایت «موسیقی ما»
تاریخ انتشار : سه شنبه 12 آذر 1398 - 10:14

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود استقبال از کنسرت کیهان کلهر | موسیقی ما