برنامه یاد بعضی نفرات
 
بنیاد کودک
به كارگردانى آرش سنجابى
صحرایی و لاری پور در تئاتر «مدرسه پینوکیو» بازى می‌کنند
موسیقی ما - تئاتر «مدرسه پینوکیو» به کارگردانى «آرش سنجابى» از هفدهم آذر در عمارت نوفل لوشاتو روى صحنه مى‌رود. «نیلوفر لارى‌پور» و «بابک صحرایى» دو ترانه‌سراى سرشناس، از جمله بازیگران این نمایش هستند.
 
لارى پور طى دو سال اخیر در نمایش‌هاى «مرگ فیدل» و «به وقت پازولینى» به عنوان بازیگر حضور داشته و «مدرسه پینوکیو» سومین تجربه بازیگرى او در این مدت است. او پیش از این در دهه هفتاد نیز یک بار تجربه حضور در نمایشى را داشته است.
 
«بابک صحرایى» نیز براى اولین بار بازیگرى را تجربه مى‌کند و «مدرسه پینوکیو» اولین حضور او در صحنه تئاتر است. او سابقه نوشتن ترانه براى فیلم‌هاى سینمایى، سریال‌هاى تلویزیونى و چندین تئاتر همچنین سردبیر چندین نشریه و سایت خبری در عرصه هنر را در کارنامه دارد و با این پیشینه قرار است براى اولین بار روى صحنه برود. بابک صحرایى ترانه‌اى هم براى نمایش «مدرسه پینوکیو» سروده است.
 
فرزاد حسنى، نورا هاشمى، رویا دعوتى، مروارید کاشیان، سوزان صفانیا، علیرضا میرزا، رازیما میرزایى و فریبرز گلبن دیگر بازیگران این نمایش هستند.
منبع: 
سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : پنجشنبه 14 آذر 1398 - 10:04

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود صحرایی و لاری پور در تئاتر «مدرسه پینوکیو» بازى می‌کنند | موسیقی ما