برنامه یاد بعضی نفرات
 
بنیاد کودک
با حصول بهبودی و گذران دوران نقاهت
«نصرالله ناصح‌پور» فعالیت‌هایش را از سر می‌گیرد
موسیقی ما - اعضای شورای عالی و هیئت مدیره خانه موسیقی، جمعه گذشته با حضور در منزل «نصرالله ناصح پور» استاد و مدرس آواز ایرانی و عضو هیئت مدیره کانون خوانندگان سنتی، با او و خانواده‌اش دیدار کردند.

«داود گنجه‌ای» و «داریوش پیرنیاکان» از اعضای شورای عالی، «تقی ضرابی» رئیس هیئت مدیره، «حمیدرضا نوربخش» مدیرعامل و «حمیدرضا عاطفی» رئیس هیئت مدیره کانون پژوهشگران خانه موسیقی، افرادی بودند که به منظور عیادت از نصرالله ناصح پور که طی ماه‌های گذشته به علت کسالت پیش آمده در منزل به استراحت می‌پرداخت، در منزل این هنرمند پیش‌کسوت حضور پیدا کردند.
 
در این دیدار در خصوص وضعیت جسمی و مراحل درمانی ناصح پور صحبت شد و با ابراز خشنودی از بهبودی حال استاد، از او خواسته شد تا هرچه سریع‌تر به ادامه تدریس پرداخته و آموزش هنرجویان و متقاضیان یادگیری آواز ایرانی را آغاز کند. ناصح‌پور نیز ضمن سپاسگزاری از حضور اعضای شورای عالی و هیئت مدیره خانه موسیقی و با ابراز رضایت از حصول بهبودی نسبی خود، گفت به زودی فعالیت‌های هنری‌اش را آغاز خواهد کرد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه 2 بهمن 1398 - 13:29

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود «نصرالله ناصح‌پور» فعالیت‌هایش را از سر می‌گیرد | موسیقی ما