آلبوم تهران عاشق
 
Farhad Forootani Eshgh Love فرهاد فروتنی عشق
نوید نیکبخت
به همت یلدا عباسی
«بحرطویل» در حوزه موسیقی مناطق مختلف خراسان منتشر شد
موسیقی ما- «بحرطویل» عنوان یکی از تازه‌ترین پروژه‌های موسیقی در حوزه موسیقی مناطق مختلف خراسان است که با همت «یلدا عباسی» و جمعی از دوتار نوازان خراسان منتشر شد.

هدف این پروژه گسترش عشق و دوستی در میان جامعه عنوان است. دست اندرکاران این پروژه که از هنرمندان موسیقی مناطق مختلف خراسان هستند در متنی به انگیزه آغاز این پروژه نوشته‌اند: «امروز ما، شاگردان تمامی استادان بزرگوار و معلمان گرانقدرمان در نقطه نقطه‌ خراسان، از تمامی سبک‌ها و مکتب‌های رایج در این سرزمین پهناور که گنجینه‌ای از مقام‌ها و ملودی‌های بکر و باارزش است، در خانواده‌ی بزرگ «ما» گرد هم آمدیم تا به دور از تمامی تعصبات بی ریشه، غرور، حسادت‌ها و خودنمایی‌ها و ... عشق و دوستی را سر لوحه‌ی کار خود قرار دهیم و در مسیر جاودان هنر «باهم» پنجه بر سازِ عشق زنیم و قدم برداریم و نوید می‌دهیم «پروژه بزرگ بحر طویل» را که آیینه‌ تمام نمای انسانیت و برابری خواهد بود. با خانواده «ما» همراه باشید.»

«جلگه جاجرم» نام منطقه‌ای در خراسان و عنوان یکی از قطعه‌های حماسیِ مردمانِ کُردِ خراسان است.
تاریخ انتشار : شنبه 8 آذر 1399 - 17:17

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود «بحرطویل» در حوزه موسیقی مناطق مختلف خراسان منتشر شد | موسیقی ما