وبینار
 
آلبوم هر روز هر شب مسیح و آرش
 
بیست و چهار علی یاسینی
 
آلبوم خواست بمن باشه رضا صادقی
 
Farhad Forootani Ashegham Kardi فرهاد فروتنی
فردا در فرهنگسرای اندیشه
نشست خدمات متقابل موسیقی با فرهنگ و هویت اسلامی برگزار می‌شود
موسیقی ما- در سومین قسمت از نشست‌های رستاخیز واژه‌ها که توسط فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود، «خدمات متقابل موسیقی با فرهنگ و هویت اسلامی» مورد بررسی قرار می‌گیرد. «رستاخیز واژه‌ها» عنوان سلسله نشست‌هایی با عنوان خدمات متقابل اسلام و هنر است که با همکاری فرهنگسرای اندیشه و گروه ادبیات اندیشه پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی هر دو هفته یک بار به میزبانی فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود.
 
در این‌ویژه برنامه موضوعاتی نظیر «خدمات متقابل انقلاب اسلامی و ادبیات داستانی»، «خدمات متقابل انقلاب اسلامی و ادبیات داستانی دفاع مقدس» و … با حضور نویسندگان، شاعران، اساتید حوزه و دانشگاه، اهالی قلم و صاحب‌نظران مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.
 
فرهنگسرای اندیشه در راستای مسئولیت خود در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و تمرکز بر موضوع اندیشه‌ورزی، این ویژه برنامه را با حضور هنرمندان، شاعران و صاحب‌نظران بخش‌های مختلف هنری تدارک دیده و به بررسی خدمات متقابل اسلام و هنر می‌پردازد.
 
اولین قسمت از این برنامه با موضوع تأثیر متقابل شعر و انقلاب اسلامی و با حضور محمدرضا سنگری برگزار شد. در این‌جلسه شعر انقلاب، شعر دفاع مقدس و … مورد بررسی قرار گرفت. در دومین جلسه از رستاخیز واژه‌ها نیز که با عنوان خدمات متقابل ادبیات داستانی با دفاع مقدس برگزار شد، محمد حنیف و احمد شاکری به بررسی ابعاد مختلف ادبیات داستانی و ارتباط آن با دفاع مقدس پرداختند.
 
در سومین قسمت از رستاخیز واژه‌ها «خدمات متقابل موسیقی با فرهنگ و هویت اسلامی» مورد بررسی قرار می‌گیرد و مهدی امین فروغی و علیرضا بلیغ از صاحب‌نظران عرصه موسیقی به نقد و بررسی هنر موسیقی و ارتباط آن با هویت اسلامی می‌پردازند.
 
این برنامه با اجرای محمدحسن شاهنگی روز سه شنبه ۳۰ دی‌ماه به میزبانی فرهنگسرای اندیشه برگزار خواهد شد.
 
محتوای صوتی و تصویری این سلسله نشست‌ها به زودی از طریق فضای مجازی فرهنگسرای اندیشه منتشر شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه 29 دی 1399 - 12:14

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود نشست خدمات متقابل موسیقی با فرهنگ و هویت اسلامی برگزار می‌شود | موسیقی ما