برنامه یاد بعضی نفرات
 
کنسرت تریوی جَز فولبرشت متشکل از تیمو فولبرشت، تئو بلکمان و بن موندا پخش شد
نامزد جایزه‌ی گرمی در جشنواره‌ی موسیقی فجر نواخت
موسیقی ما- چهارشنبه ۲۹ بهمن، دومین  اجرای دومین روز سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر به بخش بین‌الملل به تریوی جَز فولبرشت متشکل از تیمو فولبرشت، تئو بلکمان و بن موندا از آلمان اختصاص داشت.
 
در بخش ابتدایی این کنسرت قطعه «فجر» که توسط گروه آلمانی برای جشنواره موسیقی فجر ساخته شده است، اجرا شد. در ادامه قطعه‌های «گرداب»، «دوستان» و «فضا» اجرا شدند و آهنگ‌های «بادکنک‌ها»، «رانندگی در ساوت‌وود» و «مرثیه» سایر آهنگ‌هایی بودند که این گروه متشکل از تیمو فولبرشت، تئو بلکمان و بن موندا در قالب یک تریوی جز نواختند.
 
اجرای تریوی جز فولبرشت به خاطر محدودیت‌های کرونایی برای سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر در آلمان ضبط شد.
 
 تیمو فولبرشت ساکسیوفونیست و آهنگساز آلمانی، نوازنده‌ای است که موسیقی جز را با عناصر موسیقی جدید، پست راک، الکترونیک و ترانه‌سرایی ساز ترکیب می‌کند. تئو بلکمان نیز که سابقه نامزدی در جایزه گرمی را دارد، بداهه‌نوازی زبردست است.
 
در این کنسرت، بن موندا نیز تیمو فولبرشت و تئو بلکمان را همراهی می‌کرد. بن موندا یکی از برجسته‌ترین گیتاریست‌ها در بداهه‌نوازی است.
 
سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر از ۲۸ بهمن الی ۴ اسفند در حال برگزاری است.
تاریخ انتشار : پنجشنبه 30 بهمن 1399 - 18:56

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود نامزد جایزه‌ی گرمی در جشنواره‌ی موسیقی فجر نواخت | موسیقی ما