بنیاد کودک
به ارزش تقریبی هزاران دلار
یک تابلو نقاشی از «دیوید بویی» به مزایده گذاشته خواهد شد
موسیقی ما- یک تابلو نقاشی از «دیوید بویی» (خواننده مشهور انگلیسی) در یک حراجی هزاران دلار به مزایده گذاشته خواهد شد. این نقاشی یکی از ۴۷ اثری است که توسط «بویی» در فاصله بین ۱۹۹۵ تا ۱۹۹۷ خلق شد. در سال ۲۰۱۸ یکی از نقاشی‌های بویی در حراجی کریستیز به قیمت ۲۷,۵۰۰  فروخته شد.

امضای «بویی» در پشت این نقاشی ۲۰ در ۲۵ سانتی‌ متری نقش بسته است و تاریخ و توضیحاتی درباره اثر نیز در پشت اثر وجود دارد. یک برچسب مربوط به کمپانی که پیش از تعطیل شدن ساخت قاب برای بویی و سایر موسیقیدان‌های مشهور را برعهده داشت نیز همچنان وجود دارد.
 
فردی که این نقاشی را به فروش خواهد گذاشت یک مجموعه‌دار هنری نیست و  تابستان سال گذشته این نقاشی را در کانادا به قیمت ۴ دلار خریداری کرده بود.

خریدار پس از مشاهده نام این خواننده، اثر را برای تایید اصالت به کارشناسان هنری معرفی کرد و در نهایت این نقاشی به عنوان یکی از آثار بویی شناسایی شد.
 
به گفته یکی از کارشناسان، بویی در مجموعه تابلوهای نقاشی‌اش، دوستان، اعضای خانواده و سایر موسیقی‌دانان را نقاشی می‌کرد؛ اما هویت افراد در نقاشی‌هایش را مشخص نمی‌کرد. انتظار می‌رود این نقاشی به قیمت ۹ هزار الی ۱۲ هزار دلار فروخته شود.
 
در سال ۲۰۱۸ یکی از نقاشی‌های بویی در حراجی کریستیز به قیمت ۲۷,۵۰۰  فروخته شد.
تاریخ انتشار : شنبه 29 خرداد 1400 - 14:21

برچسب ها:

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود یک تابلو نقاشی از «دیوید بویی» به مزایده گذاشته خواهد شد | موسیقی ما