بنیاد کودک
با اجرای موسیقی دستگاهی، نواحی و کلاسیک غربی
پنجمین دوره از کنسرت‌های مجازی به پایان رسید
موسیقی ما- پنجمین دوره از کنسرت‌های برخط «ماه و نوا ۲» به پایان رسید. این فصل از برنامه‌ها در سه دوره توسط انجمن موسیقی ایران برنامه‌ریزی و به صورت ماهیانه اجرا خواهد شد. گونه‌های مختلف موسیقی از جمله موسیقی دستگاهی، نواحی و کلاسیک غربی در این دوره در جدول برنامه‌ها گنجانده شده‌اند تا از حداکثر ظرفیت هنرمندان موسیقی در سه دوره برگزاری استفاده شود.
 
مجموعه کنسرت‌های برخط در ماه‌های خرداد، تیر و مرداد ۱۴۰۰ برنامه‌ریزی شده است.
 
در روز چهارم و پایانی اجراها در دوره پنجم، در ابتدا گروهی سه نفره متشکل از نازنین غنی زاده نوازنده کمانچه، پانیذ مجاهدنیا نوازنده تار و نیلوفر محسنی نوازنده تنبک به روی صحنه رفتند.

اجرای دوم روز چهارم، به گروه سجاد تهذیبی نوازنده سه‌تار، هومان رومی نوازنده کمانچه و بامداد ملکی نوازنده تنبک اختصاص داشت. اجرای پایانی روز چهارم هم به گروهی سه نفره متشکل از مهدی امامی آواز و دایره، سعید نایب محمدی نوازنده عود و حمید قنبری نوازنده تنبک که این گروه قطعات نشید، ساز و آواز شوشتری، وصل، نقش، ساز و آواز سه گاه و بسیط دم را اجرا کردند.
تاریخ انتشار : شنبه 2 مرداد 1400 - 14:06

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود پنجمین دوره از کنسرت‌های مجازی به پایان رسید | موسیقی ما