برنامه یاد بعضی نفرات
 
در جلسه‌ی هیئت مدیره خانه‌ی موسیقی
سوابقِ گزینه‌های مورد نظر مدیرعاملی بررسی شد
موسیقی ما- جلسه‌ی هیئت مدیره خانه موسیقی با رسیدگی به مسائل مختلف از جمله بررسی سوابق متقاضیان مدیر عاملی این نهاد، 21 آذرماه با حضور داریوش پیرنیاکان (رئیس هیئت مدیره و سخن‌گو)، حمیدرضا اردلان (نایب رئیس)، حمیدرضا عاطفی (دبیر)، هنگامه اخوان، زیدالله طلوعی، محسن رجب پور (به‌صورت آنلاین) و آذر هاشمی (بازرس) روز یکشنبه 21 آذرماه در محل خانه موسیقی تشکیل شد.

در این جلسه موضوع انتخاب مدیر عامل خانه موسیقی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و سوابق برخی متقاضیان از جمله سوابق و برنامه‌های «بابک رضایی» بررسی شد که هیئت مدیره با توجه به حساسیت و اهمیت پست مدیرعاملی این نهاد صنفی تخصصی، باتفاق بر این عقیده بودند که زمان بیشتری را برای بررسی سوابق، برنامه‌ها و همچنین در نظر گرفتن گزینه‌های جدید مورد نیاز است؛ بنابراین انتخاب مدیر عامل را به جلسات آینده موکول شد.
 
در ادامه محمد الهیاری، سرپرست دفتر موسیقی در جلسه حضور یافت. حمیدرضا نوربخش (مدیرعامل) نقش ایشان را در زمان تصدی مدیرکلی دفتر موسیقی وزارت ارشاد ثبات بخش و مورد رضایت قاطبه اهالی موسیقی دانست.
 
سپس هیئت مدیره خانه موسیقی بخاطر فعالیت های صورت گرفته از محمد الهیاری تقدیر کرد.

همچنین هیئت مدیره با توجه به استقرار معاونت هنری جدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ابراز امیدواری کرد که آقای الهیاری به عنوان مدیر کل دفتر موسیقی به کار خود ادامه دهد.
 
سپس اعضای هیئت مدیره کانون سازسازان در جلسه تعامل و همفکری با هیئت مدیره در این جلسه حضور یافتند و نقطه نظرات خود را در جهت پیشبرد اهداف و برنامه های خانه موسیقی بیان کردند که مقرر شد در آینده اقداماتی در جهت معرفی سازسازان و ساماندهی به بخش سازسازیجلساتی برگزار شود.
 
جلسات تعامل و همفکری هیئت مدیره کانون های ده گانه با هیئت مدیره خانه موسیقی در آینده ادامه خواهد داشت.
تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آذر 1400 - 13:42

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود سوابقِ گزینه‌های مورد نظر مدیرعاملی بررسی شد | موسیقی ما