برنامه یاد بعضی نفرات
 
بنیاد کودک
با ارسال نامه‌ای به وزیر ارشاد صورت گرفت
درخواست 100 نوازنده ارکسترهای ملی و سمفونیک برای ابقای صفی‌پور
موسیقی ما - بیش از صد نوازنده ارکستر سمفونیک و ارکستر ملی در واکنش به خبر استعفای مدیرعامل بنیاد رودکی به وزیر ارشاد نامه نوشتند.

به گزارش «موسیقی‌ما»، پس از انتشار خبر استعفای «علی‌اکبر صفی‌پور» مدیرعامل بنیاد رودکی از سِمَت خود و نامه و گفتگوهایی که از سوی شهرداد روحانی و فریدون شهبازیان در حمایت از «صفی‌پور» و درخواست ابقای این مدیر به وزیر ارشاد و رئیسجمهور منتشر شد، صبح امروز بیش از 100 نوازنده ارکسترهای ملی و سمفونیک نیز خواستار ادامه فعالیت صفیپور در این سمت شدند.

در بخشی از این نامه که خطاب به وزیر ارشاد نوشته شده و به امضای نوازنده‌های این ارکسترها رسیده، آمده است:

«یک سالی هست که بدون داشتن دغدغه قرارداد تمام‌وقت، حقوق و بیمه تمام‌وقت، صرفاً به ارائه برنامه‌های جذاب و دیدنی می‌اندیشیم؛ در حالی که قریب به 15 سال گذشته هیچ‌گاه قراردادی تمام‌وقت، بیمه 30 روزه و فیش حقوق نداشته‌ایم. ما نوازندگان ارکستر ملی و سمفونیک اطمینان خاطر ایجاد شده را حاصل مدیریت مفید آقای صفی‌پور در بنیاد رودکی می‌دانیم و در ماه‌های نخست حضورشان نگرانی‌های چندین ساله ما برطرف شده است. تقاضای ما نوازندگان ادامه شرایط کنونی است و لطفاً با پاسخی مثبت به خواسته ما، نوازنده‌ها را در ادامه راه یاری نمائید.»

این نامه به امضای نوازنده‌هایی چون آرمین قیطاسی، لیلا بازغی، مونیکا لران، سیامک کریم‌پور، کامیار ماندگاریان و... رسیده است.

متن و تصویر نامه اعضای ارکستر سمفویک و ملی به وزیر ارشاد و اسامی امضا کنندگان آن را در ادامه بینید:
منبع: 
اختصاصی سایت «موسیقی ما»
تاریخ انتشار : چهارشنبه 24 خرداد 1396 - 10:38

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود درخواست 100 نوازنده ارکسترهای ملی و سمفونیک برای ابقای صفی‌پور | موسیقی ما