برنامه یاد بعضی نفرات
 
خواننده‌ی برجسته‌ی موسیقی ایران اعلام کرد حاضر است بی‌هیچ انتفاعی کنسرت برگزار کند
همایون شجریان: از اجرای کنسرت «ایران من» چهارصد یخچال و کولر به زلزله‌زدگان اهدا شد
 موسیقی ما- مدت زمانِ زیادی از اعلامِ خبر روابط عمومی کنسرت- نمایش «سی» نمی‌گذرد که در آن  اعلام شد به تصمیمِ «همایون شجریان» و «سهراب پورناظری» و به دلیلِ مساعد نبودن شرایط اجتماعی، این پروژه در زمانی بهتر و روزگاری مهربان‌تر و در روزگاری که مردمِ شریفِ این مرز و بوم، غم‌ها و نگرانی‌های معیشتی کمتری نسبت به حال و آینده خود داشته باشند و زمین و زمان محکم‌تری زیر پایشان باشد به مرحله‌ اجرا درمی‌آید. آن اطلاعیه اما مثلِ همیشه مخالفان و موافقانِ خاصِ خودش را داشت؛ برخی به دیده‌ی تردید به آن نگاه کردند و برخی نیز این اقدام را ستودند؛ حالا اما «همایون شجریان» - خواننده‌ی برجسته‌ی موسیقی ایران- بار دیگر بر آن دغدغه‌های خود تاکید کرده و اعلام کرده است چنانچه شرایطِ مجوز برایش فراهم شود؛ حاضر است دست به برگزاری کنسرتی خیابانی زند. او در این خصوص نوشته است: «عزیزان، در این ایام که چون سیاوش در گذر از آتش هستیم نمی‌دانم چه کنیم تا حالمان کمی به شود، چنانچه مشکل مجوز نباشد سراپا در خدمتم تا بدون هیچ انتفاعی کنسرت خیابانی گسترده برای شما عزیزان اجرا کنم، شاید دلمان در کنار یکدیگر آرام گیرد.»

این اما تمامِ دغدغه‌های خواننده‌ی جوانِ موسیقی سنتی ایران نیست؛ او سالِ گذشته کنسرتِ «ایران من» را براساس  ساخته‌های برادرانِ پورناظری و قطعاتی چون آهای خبردار، ابر می‌بارد، کولی، چرا رفتی، خوب شد، دل به دل، حصار، آرایش غلیظ و … به اجرا درآورد و هم‌زمان اعلام کرد که بخشی از عوایدِ این کنسرت‌ها را به زلزله‌زدگانِ کرمانشاه اختصاص خواهد داد؛ وعده‌ای که آن را عملی کرده و حالا خبر می‌دهد: «از اجرای کنسرت «ایران من» در سال گذشته که نیت کرده بودیم به قسمتی از درد و رنج زلزله‌زدگان کرمانشاه بپردازیم، چنین مقرر شد که با نظارت و همت دوست گرامی جناب متین، مجموعا چهارصد یخچال و کولر تهیه و به خانواده‌های مصیبت دیده اهدا شود. باشد که این ناقابل مقبول درگاه معشوق قرار گیرد. سلامت و برقرار باشید. »
منبع: 
سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : دوشنبه 8 مرداد 1397 - 14:28

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود همایون شجریان: از اجرای کنسرت «ایران من» چهارصد یخچال و کولر به زلزله‌زدگان اهدا شد | موسیقی ما