برنامه یاد بعضی نفرات
 
رهبر ارکستر سمفونیک تهران بعد از اجرا دچار عارضه‌ی قلبی شد
شهرداد روحانی پس از معاینه‌ای کوتاه از بیمارستان مرخص شد
موسیقی ما - «شهرداد روحانی» -رهبر ارکستر سمفونیک تهران- که پس از اجرای سوم شهریورماه به دلیل عارضه‌ی قلبی راهی بیمارستان شده بود، بعد از معاینه‌ای کوتاه مرخص و هم‌اکنون مشغول انجامِ کارهای مربوط به ارکستر سمفونیک است.

«روحانی» در آخرین اجرای خود روایت‌گرِ آثار آهنگسازان کشورهای عضو میکتا و اثری از خودش بود.

میکتا با امضای پیمان نامه همکاری بین کشورهای مکزیک، اندونزی، کره ،ترکیه و استرالیا در سال 2013  تشکیل شده و اکنون ریاست این سازمان بر عهده مکزیک است.

این رهبر ارکستر پیش از این در گفت‌وگو با سایت «موسیقی ما» به این نکته اشاره کرده بود که: «ارکستر سمفونیک تهران در این مدت فعالیت‌های گسترده و فشرده‌ای داشت که طبیعی است که روی همه‌ی ما فشار فراوانی است؛ اما این خستگی‌ بسیار دل‌پذیر است. شما وقتی کار بزرگی انجام می‌دهید و در مقابل آن نتیجه‌ی خوب می‌گیرید، انرژی مضاعفی برای کار به دست می‌آورید. خوشحالم که این اتفاق درباره‌ی ارکستر سمفونیک تهران رخ داده است؛ به خصوص با شرایطی که ارکستر قبل از مسؤولیت من با آن روبه‌رو بود. خوشبختانه تمام تمرکزمان را روی کار گذاشته‌ایم و همان‌طور که می‌توان قضاوت کرد هم‌اکنون فعالیت‌های ارکستر بسیار پرتوان و پررونق است.»
 
 
تاریخ انتشار : سه شنبه 5 شهریور 1398 - 12:00

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود شهرداد روحانی پس از معاینه‌ای کوتاه از بیمارستان مرخص شد | موسیقی ما