برنامه یاد بعضی نفرات
 
با موضوع واکاوی فرایند تولید و انتشار موسیقی و آسیب‌شناسی حوزه‌های مدیریت فرهنگی
خدیو رفعتی با «شهرام صارمی» گفت‌وگو می‌کند
موسیقی ما - دوشنبه‌ی هفته‌ی جاری (۲۵ فروردین) خدیو رفعتی گفت‌وگویی با «شهرام صارمی» -کارشناس موسیقی و نوازنده کمانچه- خواهد داشت و با او پیرامون واکاوی فرایند تولید و انتشار موسیقی و آسیب‌شناسی حوزه‌های مدیریت فرهنگی صحبت می‌کند. این گفت‌وگو به صورت آنلاین خواهد بود.

شهرام صارمی نوازنده کمانچه متولد 28 بهمن 1342 در تهران است. مقدمات موسیقی را نزد برادرش جهانشاه صارمی فراگرفت و با راهنمایی وی از سال 1362 آموزش کمانچه را نزد آقای هادی منتظری آغاز کرد. از سال 1368 با راهنمایی آقایان هادی منتظری و علی اکبر شکارچی به کلاس درس استاد اصغر بهاری راه یافت و به تکمیل آموخته های خود پرداخت. صارمی فعالیت حرفه ای خود را از سال 1367 آغاز و در همین زمینه برنامه های متعددی را در داخل و خارج از کشور برگزار نمود. وی فارغ التخصیل دانشکده ی موسیقی هرات است و تاکنون قطعاتی را برای گروه سازهای ایرانی تصنیف کرده و در حال حاضر مدرس هنرستان های موسیقی است.

«خدیو رفعتی» از شاگردان استاد ظریف و از نوازندگان ساز تار است که علاوه بر «هوشنگ ظریف» مدت زیادی را نزد «حسین علیزاده» آموزش دیده است.
تاریخ انتشار : یکشنبه 24 فروردین 1399 - 01:35

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود خدیو رفعتی با «شهرام صارمی» گفت‌وگو می‌کند | موسیقی ما