برنامه یاد بعضی نفرات
 
بنیاد کودک
فرزند خسرو آواز ایران در میان دوستداران پدرش مقابل بیمارستان جم حاضر شد
همایون شجریان: نه می‌توانم بگویم به مراسم تشییع بیایید و نه می‌توانم بگویم نیایید
موسیقی ما دقایقی قبل «همایون شجریان» با حضور در میان خیل عظیم دوستداران استاد محمدرضا شجریان مقابل بیمارستان جم تهران با آنها سخن گفت. به گزارش «موسیقی ما» فرزند خسرو آواز ایران در صحبت‌های کوتاهی خطاب به دوستداران آن هنرمند که درباره جزئیات مراسم تغسیل و تدفین سوالات فراوان داشتند گفت:«مساله کرونا مساله حساسی است و من به خاطر شرایط کرونا نه می‌توانم از کسی بخواهم که برای مراسم تشییع بیاید و نه می‌توانم بگویم نیایید. فردا بر پیکر استاد نماز می‌خوانیم و سپس به مشهد منتقل می‌کنیم.» همایون شجریان همچنین اعلام کرد که ساعت برگزاری نماز بر پیکر استاد شجریان هنوز مشخص نیست.
 
همایون شجریان اسفند سال گذشته و همزمان با وخامت حال استاد شجریان هم در میان دوستداران پدرش حاضر شده بود. او آن زمان اعلام کرد که خبرهای رسمی درباره وضعیت استاد محمدرضا شجریان را همه باید از صفحه شخصی ایشان دنبال کنند. در روز پنجشنبه هفدهم مهر هم پس از اعلام خبر درگذشت خسرو آواز ایران، خیلی‌ها چشم به صفحه رسمی همایون شجریان داشتند و پس از انتشار پست اوعروج استاد بی بدیل آواز ایران برایشان مسجل شد.
منبع: 
سایت «موسیقی ما»
تاریخ انتشار : پنجشنبه 17 مهر 1399 - 20:23

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود همایون شجریان: نه می‌توانم بگویم به مراسم تشییع بیایید و نه می‌توانم بگویم نیایید | موسیقی ما