برنامه یاد بعضی نفرات
 
هم‌زمان با روز معلم و به منظور پاس داشت مقام هنری نوازنده‌ی برجسته
نشان ابوالحسن صبا به تقی ضرابی اهدا شد
موسیقی ما- نخستین دوره‌ی اعطای نشان استاد ابوالحسن‌خان صبا و عیسی‌خان بهادری به هنرآموزان منتخب هنرستان‌های هنرهای زیبا، هم‌زمان با روز معلم یکشنبه ۱۲ ادیبهشت اعطا می‌شود.
 
نخستین دوره نشان عیسی‌خان بهادری در رشته هنرهای تجسمی به امیرهوشنگ جزی‌زاده؛ هنرمند نگارگر و هنرآموز و نشان استاد ابولحسن خان صبا در رشته موسیقی به استاد تقی ضرابی، هنرمند و هنرآموز اعطا می‌شود.
 
با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت موارد بهداشتی، این برنامه با حضور معدود مسوولان معاونت هنری، یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه در هنرستان موسیقی دختران برگزار می‌شود و میزبانی و همراهی هنرمندان و علاقه مندان در این شرایط ممکن نیست.
 
نشان استاد «ابوالحسن‌خان صبا» و استاد «عیسی‌خان بهادری» به منظور پاسداشت معلمان هنر و هنرآموزان منتخب هنرستان‌های هنرهای زیبا و موسیقی، از سوی دفتر برنامه‌ریزی و آموزش‌های هنری معاونت امور هنری به نام این دو هنرمند شاخص هنرهای تجسمی و موسیقی که چند دهه در عرصه آموزش هنر خدمت کرده اند، طراحی و برنامه ریزی شده و نخستین دوره این نشان فردا اعطا می‌شود.
تاریخ انتشار : یکشنبه 12 اردیبهشت 1400 - 11:57

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود نشان ابوالحسن صبا به تقی ضرابی اهدا شد | موسیقی ما