برنامه یاد بعضی نفرات
 
تا نهم مهرماه
مهلت ارسال آثار به مسابقه‌ جایزه رضا کروریان تمدید شد
موسیقی ما- مهلت ارسال آثار به ششمین مسابقه‌ آهنگسازی موسیقی الکتروآکوستیک «جایزه رضا کروریان» تا نهم مهرماه تمدید شد. امسال برای اولین‌بار این مسابقه به صورت بین‌المللی برگزار خواهد شد. ابتدا فراخوان برای آهنگسازان مقیم ایران منتشر شد و سپس گروه موسیقی یارآوا تصمیم به برگزاری این مسابقه در سطح بین‌المللی گرفت. علاوه بر فراخوان آهنگسازان مقیم ایران، فراخوانی نیز برای آهنگسازان خارجی در نظر گرفته شد.
 
مهلت ارسال آثار این دو فراخوان متفاوت بود. طبق فراخوان اولیه، آهنگسازان مقیم ایران تا ۳۱ تیرماه و آهنگسازان خارجی تا ۹ مهر ماه (۱ اکتبر) فرصت داشتند تا قطعه خود را تصنیف کنند. اما با توجه به درخواست آهنگسازان مقیم ایران برای تمدید مهلت ارسال آثار، هیئت برگزاری مسابقه تصمیم گرفت مهلت ارسال آثار این آهنگسازان را تا پایان روز ۹ مهر تمدید کند.
 
همان‌طور که در فراخوان مسابقه هم قید شده، مسابقه‌ امسال برای ساز عود و کنترباس در نظر گرفته شده است. آهنگسازان می‌توانند برای یکی از این دو ساز و فیکسدمدیا، لایوالکترونیک یا صرفاً فیکسدمدیا (با الزام استفاده از صدای سازهای مذکور) قطعات خود را تصنیف و ارسال کنند. نوازندگی این قطعات را یاسمین شاه‌حسینی و ماتیاس باور (نوازنده‌ی آلمانی) به عهده دارند.
 
امسال به مناسبت پنجاهمین سالگرد تولد رضا کروریان برنامه‌های ویژه‌ای در دست تدارک است که اخبار آن به زودی منتشر می‌شود.
تاریخ انتشار : یکشنبه 20 تیر 1400 - 14:40

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود مهلت ارسال آثار به مسابقه‌ جایزه رضا کروریان تمدید شد | موسیقی ما