برنامه یاد بعضی نفرات
 
مدیر امور موسیقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برای درگذشتِ آهنگ‌ساز برجسته پیام داد
امیرحسین سمیعی: خدمات استاد فرهت آن‌طور که باید دیده و شنیده نشد
موسیقی ما- مدیر امور موسیقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران چند روز بعد از درگذشت هرمز فرهت آهنگساز پیشکسوت با انتشار متنی وی را یکی از گنجینه های موسیقی ایران توصیف کرد.

در متن منتشر شده از سوی امیر حسین سمیعی آمده است:

«۲۵ مرداد امسال، موسیقی ایران سوگوار هنرمندی شد که خدمات بی‌شمارش به فرهنگ و موسیقی ایران و معرفی این هنر به جهانیان، آنچنان که باید و شاید دیده نشد. خدمات او در دوران تصدی پست ریاست مراکز علمی دانشگاهی از جمله دانشگاه تهران(۱۳۵۷-۱۳۴۹)، دانشگاه دوبلین، بریتانیا (۱۳۷۴-۱۳۶۱) و دانشگاه فارابی، نقطه عطفی بر پایه گزاری جدی موسیقی علمی بوده و تالیفات، تحقیقات و پژوهش های او در بسیاری از نشریات حرفه ای و تخصصی موسیقی جهان منتشر شده است. او علیرغم بیش از ۴ دهه حضور در امریکا و اروپا، ذره ای از عشق و علاقه اش را به فرهنگ و هنر ایران از دست نداد. خدمات ارزشمند و پر ثمرش در خاطر هنر دوستان و عاشقان فرهنگ، هنر و موسیقی ایران تا ابد باقی است.»
تاریخ انتشار : دوشنبه 1 شهریور 1400 - 12:13

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود امیرحسین سمیعی: خدمات استاد فرهت آن‌طور که باید دیده و شنیده نشد | موسیقی ما