برنامه یاد بعضی نفرات
 
پیام تسلیت رهبر برجسته برای درگذشت نوازنده‌ی ارکستر سمفونیک تهران
علی رهبری: «پورشیرازی» از نظر انسانی، الگویی برای سایر نوازندگان بود
موسیقی ما- «علی رهبری» رهبر پیشین ارکستر سمفونیک تهران و از رهبران ارکسترهای اروپایی، از وین پیام تسلیت خود را برای درگذشت نوازنده ارکستر سمفونیک ارسال کرد.

این رهبر بین‌المللی در این باره نوشته است: «هم وطنان عزیز، خبر فوت ناگهانی یکی از بهترین نوازندگان ارکستر سمفونیک تهران مرا در شوک و ناباوری  قرار داد. مرحوم پورنگ پورشیرازی، نه تنها یکی از مسئولیت‌پذیرترین اعضای ارکستر سمفونیک تهران بودند بلکه از نظر انسانی نمونه‌ای برای اکثر نوازندگان محسوب می‌شدند. سال ۹۴ که من رهبری ارکستر  سمفونیک  تهران را عهده‌دار بودم، علاوه بر نوازندگی خیلی خوب ایشان، اخلاق و تواضع‌شان برایم ستودنی بود. نام و یاد این هنرمند که حتی در آن زمان در زحمت خرید و جابجایی تمام صندلی‌های ارکستر متواضعانه زحمت کشید در کنار هنر والایش ماناست. ضمن تسلیت به همسر، خانواده و جامعه موسیقی کشور، برای دوستان و بازماندگان ایشان صبر آرزو می‌کنم.»

«پورنگ پورشیرازی» نوازنده توانمند کنترباس که سابقه نوازندگی در چندین ارکستر مطرح کشورمان ازجمله ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر ملی را در کارنامه خود دارد، دیروز دوشنبه ۱۷ آبان‌ماه پس از تحمل یک دوره بیماری ناشی از سرطان دار فانی را وداع گفت.                                                                                       
تاریخ انتشار : سه شنبه 18 آبان 1400 - 15:01

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود علی رهبری: «پورشیرازی» از نظر انسانی، الگویی برای سایر نوازندگان بود | موسیقی ما