برنامه یاد بعضی نفرات
 
عم جراحی استاد برجسته‌ی موسیقی با موفقیت همراه بود
هوشنگ کامکار: به خورشید سلامی دوباره خواهم داد
موسیقی ما- استاد «هوشنگ کامکار» (آهنگ‌ساز و سرپرست گروه موسیقی کامکارها» چندی پیش مورد عمل جراحی قلب قرار گرفتند و هم‌اکنون با بهبودی به خانه بازگشته‌اند. این استاد برجسته‌ی موسیقی در پیامی در این باره نوشته است: «به خورشید  سلامی دوباره خواهم داد.» 

در ادامه‌ی پیام استاد کامکار امده است: 
 
در این روزهای سخت و ملتهب که شوق زیستن و ماندن هر روز کمرنگ‌تر می‌شود، در بستر بیماری افتادم و ناگهان قلبم را به زیر تیغ بردند
 
احساس می‌کنم، تلخی و سنگینی این سه سال‌ گذشته و اضطرابی که داشتم دلم را عمیق به تنگ آورد و بیمارم کرد
 
آنچه گذشت و می گذرد، آسان نبود و نیست اما چند چیز، شوق ماندن و زیستن را در من در سخت‌ترین دقایق پررنگ می‌کرد.
 
اولین آنها فروغ فرخزاد بود. من فکر می کنم که من ماندم و دوام آوردم زیرا که، از عمق قلبم می‌خواستم انتشار تازه‌ترین اثرم بر روی اشعار فروغ فرخ‌زاد را که به دلیل کرونا انتشارش به تعویق افتاد را ببینم. عشق به فروغ و عاشقانه‌های او در اوج لحظه های بیماری چون باران نور در ظلمت قلبم می‌خزید و گویا فروغ ، همان مهربانی بود که به خانه‌ام با چراغ و یک دریچه می‌آمد تا من به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم.
 
بعد از فروغ،  بودنم را مدیون پزشکان و پرستارانم هستم.

پزشکان و پرستارانی که مانند همه آنانی که در دو سال سخت گذشته برای سلامت کشور جانفشانی کردند، در نهایت دقت، حوصله، آرامش و عشق کاری کردند که من، که چون طفلی هراسان بودم، به چراغ و آب و آیینه پیوستم و نترسیدم
 
 
و در نهایت عشق ….
 
من ماندم و دوام آوردم چون عاشقم.
عاشق طبیعت
عاشق ایران
عاشق موسیقی
عاشق شعر
عاشق شهرزاد
عاشق رنگ 
عاشق خواهر و برادرانم که افسانه عشقشان، هزار شاهنامه است
عاشق زیستن و خلق کردن
 
امروز که سعادت دارم بار دیگر به خورشید سلام کنم، مهر و‌ محبت همه آنانی که در این روزها، دست دختر و همسرم را با عشق و دوستی فشردند و تنهایشان نگذاشتند، از عمق قلبم ارج می‌نهم. 

از تیم محترم پزشکی‌ام در بیمارستان دی، دکتر ماندگار، دکتر عبدی، دکتر ناعمی، دکتر کفایی و مخصوصا دوستان گرانقدرم سرکار خانم دکتر فریده روشنعلی و دکتر محمد صفدری و خانم رویا گوران و کلیه کادر درمانی آن مرکز قدردانی می‌کنم.
 
 
در پایان تشکر ویژه و ارادت قلبی خودم را به سرکار خانم دکتر نسیم سالم، دکتر حقیقت زاده، دکتر حسینی و تیم حرفه‌ای و محترم بان کلینیک، تقدیم می‌کنم که از من در تمام مسیر از تشخیص تا درمان، همچون عضوی از خانواده خود، با عشق، مراقبت و حمایت کردند.
 
 
با آرزوی سلامتی و سربلندی
برای همه ایران و جهان
تاریخ انتشار : جمعه 30 اردیبهشت 1401 - 13:31

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود هوشنگ کامکار: به خورشید سلامی دوباره خواهم داد | موسیقی ما