برنامه یاد بعضی نفرات
 
مسعود الله یاری از معاونت هنری رفت
محمدباقر صنیعی‌منش مدیر مرکز ارتباطات و رسانه‌ شد
موسیقی ما- معاون هنری وزیر ارشاد، با تودیع مسعود الله یاری مدیر قبلی مرکز ارتباطات و رسانه این معاونت، محمدباقر صنیعی‌منش را به عنوان مدیر جدید این بخش منصوب کرد. سالاری با تشکر از مسعود الله‌یاری حضور او در سال گذشته را بسیار مفید ارزیابی و بیان کرد که با کمک‌های وی معاونت امورهنری با کمترین حواشی مواجه شد.

الله‌یاری نیز در صحبت‌های خود از معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بابت اعتمادی که به او شده بود تشکر و برای دوره جدید مدیریت ارتباطات معاونت هنری آرزوی موفقیت کرد.

صنیعی‌منش نیز در صحبت‌های خود با اعلام تبریک هفته روابط عمومی و ارتباطات به اصحاب رسانه، گفت: عرصه ارتباطات و رسانه هنر در سالیان اخیر دچار تغییر و تحولات زیادی شده است اما فضای رسانه و ارتباطات معاونت هنری باید با یک برنامه تحولی مواجه شود. چراکه برخی از حوزه‌های مختلف هنر کمتر مورد توجه قرار دارد. از سوی دیگر باید امور ارتباطات معاونت هنری کنش‌گر باشد و صرفاً به اطلاع‌رسانی نپردازد.
 
سالاری در انتهای این مراسم به مدیر جدید دستور داد تا بر اساس وظایف مندرج در احکام آنها، امور محوله را با جدیت پیگیری کنند.
 
در این مراسم مدیران و مشاوران معاونت امور هنری حضور داشتند.
تاریخ انتشار : سه شنبه 2 خرداد 1402 - 14:13

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود محمدباقر صنیعی‌منش مدیر مرکز ارتباطات و رسانه‌ شد | موسیقی ما