برنامه یاد بعضی نفرات
 
توسط یک موسسه‌ی سینمایی برای یک فیلم و یک مینی‌سریال
فراخوان صداگذار وآهنگ ساز در ژانر وحشت منتشر شد
موسیقی ما- موسسهی سینملیی فوژان فیلم ازفعالان خلاق عرصه‌ی صداگذاری وآهنگ‌سازی در ژانر وحشت، دعوت به همکاری کرد، این فراخوان برای ساخت آهنگ و مراحل صداگذاری و ترکیب صدا یک مینی سریال و یک فیلم سینمایی در ژانر ترس است.
 
سعید گلزار (مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای این موسسه) در این باره می‌گوید: «ازتمامی خلاقین صداگذاری ،موسیقی متن و ترکیب صدا چه در عرصه حرفه‌ای و چه آماتور دعوت می‌شود با ارسال یا معرفی نمونه کار در این ژانر(ژانر وحشت) به شماره تلگرام 09213465241 زمینه این همکاری درمراحل فنی این مینی سریال  و فیلم سینمایی را تسهیل کنند.»

لازم به دکر است رزومه کاری و سابفه کاندید شدن در جشنواره های داخلی و بین المللی به خصوص در این  ژانر(ژانر وحشت) در اولویت این فراخوان همکاری  قراردارد.                                                                              .
 
فعالین محترم  تا 20 آدر ماه  می توانند با ارسال نمونه کار به شماره ارتیاطی ذکر شده  موسسه فوژان فیلم زمینهی همکاری را فراهم سازند.
تاریخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1402 - 13:04

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود فراخوان صداگذار وآهنگ ساز در ژانر وحشت منتشر شد | موسیقی ما