کنسرت گروه موسيقي حنانه
کنسرت گروه موسيقي حنانه
تاریخ: 
از 29 اسفند 1388 به مدت 10 روز
مکان: 
شهر‌های مختلف چین
ساعت: 
قیمت بلیت: 
توضیحات: 
گروه موسيقي حنانه به سرپرستي كامران همت پور پس از سال‌ها اجراي موفق اروپايي نوروز را در چين با اجراي موسيقي سپري مي‌كند. اين گروه كه كسب مقام‌هاي نخست جشنواره ميلان، مولوي خواني ايران در آذر 74 و لوح تقدير گروه برگزيده ايران (شهرداري در دهه 70) و... را در كارنامه خود دارد نوروز امسال به سرپرستي و آهنگسازي كامران همت‌پور هنرمند برجسته موسيقي كشور به مدت 1 هفته در چين به روي صحنه مي‌رود.
در اين اجرا علي خدايي: آواز، حسن خدايي نيا:كمانچه، آهو ايراني: تنبور و عود، آسيه احمدي: تنبور و دف، فريد قاسمي: دف تنبك، دهل، همت پور را به عنوان نوازنده تنبور، سه تار و ديوان همراهي مي‌كنند.
بنابراين گزارش، گروه حنانه در اين كنسرتها كه از 29 اسفند آغاز مي‌شود در دو بخش به اجراي برنامه مي‌پردازد به طوري كه در بخش اول تصنيف كوي الست، گروه نوازي، ساز و آواز، تصنيف راز پنهان ،تكنوازي عود، تصنيف نور سحرگاهي ، جلوشاهي، ساز و آواز، قطعه تكنوازي سماء و تصنيف جان خويش را دستگاه شور و در بخش دوم ساز و آواز، تصنيف بت چين ، تكنوازي تنبور، سنگلين، درمه جان، سه گدار،‌هم نوازي دف و دهل و تصنيف اي داد و بيداد را آواز اصفهان مي‌نوازند.
كنسرت گروه حنانه از 29 اسفند و به مدت 1 هفته الي 10 روز ادامه مي‌يابد.

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.