برنامه یاد بعضی نفرات
 
در دیدار این موزیسین و حسام ناصری با خانواده شهید مدافع حرم «حمیدرضا زمانی» عنوان شد
پوریا حیدری: متشکرم این شانس را به ما دادید که شما را از نزدیک ببینیم
موسیقی ما در ادامه دیدارهای هنرمندان با خانواده های شهدای مدافع حرم در ماه مبارک رمضان این بار «پوریا حیدری» و «حسام ناصری» به منزل خانواده شهید «حمیدرضا زمانی» رفتند. پیش از عزیمت به منزل این شهید به پیشنهاد پوریا حیدری آنها برای خرید زولبیا و بامیه و همچنین کیک برای پسر کوچک این شهید بزرگوار که پدرش را هم ندیده، به یک شیرینی فروشی رفتند. در طول خرید آنها هم چند نفر با این مجری و موزیسین عکس های یادگاری گرفتند.

در ابتدای ورود پوریا حیدری و حسام ناصری به منزل شهید زمانی، با استقبال دختر کوچک خانواده مواجه شدند و در ادامه بر سر سفره افطار نشستند. پس از افطار هم این دو هنرمند لحظاتی را در کنار پسر شهید زمانی که اتفاقاً نامش هم حمیدرضا است و دختر او هلنا سپری کردند. پدر شهید زمانی که در هنگام شهادت تنها 28 سال سن داشته در ادامه گفت که پسرم ابتدا قرار بود فقط برای آشپزی عازم سوریه شود اما بعداً برای نبرد عازم جبهه ها شد. مادر او هم گفت که ما نه تنها پول نگرفتیم، بلکه پول هم دادیم. چون پسرم ماشینش را فروخت و در این راه هزینه کرد و احتیاج به هیچ پولی نداشت.

در ادامه می توانید ویدئوی دیدار صمیمانه پوریا حیدری و حسام ناصری با خانواده شهید زمانی را ببینید: 
تاریخ انتشار : چهارشنبه 24 خرداد 1396 - 10:14

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود پوریا حیدری: متشکرم این شانس را به ما دادید که شما را از نزدیک ببینیم | موسیقی ما