برنامه یاد بعضی نفرات
 
بنیاد کودک
با اجرای قطعاتی از عارف قزوینی، محمدرضا لطفی و غلامحسین بیگجه خانی
گروه «گرودمان» در فرهنگسرای نیاوران به اجرای برنامه می‌پردازد
موسیقی ما- با اجرای قطعاتی از عارف قزوینی، محمدرضا لطفی و غلامحسین بیگجه خانی، گروه موسیقی «گرودمان» ویژه بانوان، به خوانندگی و سرپرستی نسیبه امینی، ۲۱ شهریور ماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه میرود. این  گروه در این اجرا در نظر دارد قطعاتی شامل دستگاه چهارگاه در بخش نخست و آواز افشاری را در بخش دوم برای مخاطبان اجرا کند.  

این گروه با هدف گسترش موسیقی کلاسیک ایرانی و نیز بازنمایی توانمندی بانوان در عرصه موسیقی در سال ۱۳۹۵شکل گرفت؛ گروه موسیقی «گرودمان» کوشیده تا با گزینش تصنیفهای کمتر شنیده شده چهره راستین موسیقی اصیل ایرانی را ارائه کند.

در این اجرا نسیبه  امینی(خواننده)، آناهیتا جزءرمضانی(تار)، سیده مهنوش دریاباری( تنبک)، بهناز عبدی(دف، دایره و بندیر)، مریم چالش (کمانچه) خواهند نواخت. گروه موسیقی «گرودمان» (ویژه بانوان)،  سهشنبه ۲۱ شهریور ساعت ۲۱ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه میرود. علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیط به سایت ایران کنسرت و یا گیشه فرهنگسرا مراجعه کنند.
تاریخ انتشار : دوشنبه 20 شهریور 1396 - 00:46

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود گروه «گرودمان» در فرهنگسرای نیاوران به اجرای برنامه می‌پردازد | موسیقی ما