برنامه یاد بعضی نفرات
 
گروه دال مجله موسیقی کادانس
چهار شب چهار اجرا در حمایت از هموطنان سیل‌زده سیستان و بلوچستان
موسیقی مستقل و دغدغه‌ی اجتماعی
چهار اجرا از موزیسین‌های جریان فرعی و مستقل برای کمک به هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود. گروه دال، رضا کولغانی و مانی مزکی، محمدعلی ذاکری، داریوش آذر و نوید زمردی، گروه کماکان از روز یک بهمن تا چهارم بهمن ماه در شهر کتاب فرشته به اجرای موسیقی می‌پردازند.
این اجراهای خیریه که قرار است صد در صد درآمدش برای کمک به هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان اختصاص یابد دیروز با اجرای گروه دال آغاز شد. در این اجرا گروه دال قطعاتی از آلبوم اول و دومشان را اجرا کردند. همچنین پس از اتمام برنامه مخاطبان جدا از قیمت پایه‌ی بلیت مبالغی را به شکل دلخواه برای کمک به این اجرای خیریه اختصاص دادند.
امشب قرار است محمدعلی ذاکری از گروه جالبوت چند قطعه را به شکل انفرادی اجرا کند و پس از آن رضا کولغانی خواننده گروه داماهی همراه با مانی مزکی از گروه بمرانی به اجرای برنامه می‌پردازند. قرار است تعدادی از ساخته‌های رضا کولغانی با همراهی سازدهنی مانی مزکی در این برنامه اجرا شود.
فردا داریوش آذر به عنوان خواننده و نوازنده کنترباس و نوید زمردی به عنوان نوازنده گیتار به اجرای برنامه بپردازند. ساخته‌های داریوش آذر که در آلبوم آبی خاکستری منتشر شد و چند قطعه دیگر به شکل آکوستیک اجرا می‌شود.
در اجرای آخر این رویداد ترکیب تازه‌ی گروه کماکان به اجرای قطعاتی از آلبوم اول و دومشان می‌پردازند.
این برنامه به همت مجله موسیقی کادانس، پلتفرم لیفت، شهرکتاب فرشته، استودیو صبا و تمام هنرمندان حاضر برگزار می‌شود. لازم به ذکر است تمامی بلیت‌های این چهار اجرا فروخته شده است.
منبع: 
موسیقی ما
تاریخ انتشار : چهارشنبه 2 بهمن 1398 - 16:56

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود موسیقی مستقل و دغدغه‌ی اجتماعی | موسیقی ما