برنامه یاد بعضی نفرات
 
با حضور رئیس حوزه‌ی هنری آلبوم «خاطره‌باز» رونمایی شد
غلامرضا صنعتگر: خوشحالم که برای آهنگ‌سازی سه قطعه به پسرم اعتماد کردم
موسیقی ما- آلبوم «خاطره باز» با حضور محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی، چراغعلی، میلاد عرفان‌پور، محمدمهدی سیار و جمعی از آهنگسازان و ترانه سراها چهارشنبه ۲۹ دی‌ در تالار سوره حوزه هنری رونمایی شد.
 
محمد مهدی دادمان رئیس حوزه هنری در آیین رونمایی از این آلبوم گفت: «صدای گرم غلامرضا صنعتگر فراموش نشدنی است. آثار صنعتگر دوست داشتنی و سرشار از خاطرات خوب هستند. صنعتگر در راهی گام برداشته است که باید آن را ادامه دهد و رویدادهای جدیدی را مثل همین آلبوم رقم بزند. امیدواریم ما هم در راهی که صنعتگر قدم گذاشته است، گام برداریم.»
 
«میلاد عرفانپور» رئیس مرکز موسیقی حوزه هنری نیز در این مراسم با قدردانی از عشق و علاقه‌ای که غلامرضا صنعتگر برای آثار تولیدی این سال‌ها گذاشته است گفت: «آلبوم «خاطره باز» اثری متفاوت از صنعتگر است که از امروز می‌توانید با شنیدن آن لذت ببرید. مدام ما در حال شنیدن آثاری نو از این هنرمند بودیم که با نوعی وقار، عاطفه و حماسه در صدایش همواره همراه بوده است که موجب تمایز آن می‌شود. من بر این باورم مرام و معرفت صنعتگر موجب رشد و سلوک اوست چرا که آن را در خدمت شهرت قرار نداده و نخواهد داد. هر موفقیتی در این آلبوم شکل گرفته است حاصل تلاش‌های هنرمندانی است که همواره ظرفیت‌های رویدادهای مهمی در دنیای موسیقی ایجاد کرده‌اند.»

«محمدرضا چراغعلی» از آهنگسازان این آلبوم نیز در این مراسم گفت: «منتظر شنیدن این آلبوم هستیم. این اثر حاصل باورپذیری حقیقی غلامرضا صنعتگر است. باور قلبی او از تاثیر امام رضا (ع) و اهل بیت در زندگی اش موجب دلنشینی این آلبوم و دیگر آثار او شده است.»
 
آرامباش از آهنگسازان این آلبوم نیز در سخنانی کوتاه گفت: «آشنایی با غلامرضا صنعتگر برای من سراسر خیر و برکت بود. تولید این اثر و عشق و ارادت کل گروه سازنده به امام رضا(ع) آنچنان بود که هنگام کار با اشک و گریه همراه بود.»
 
وی در ادامه با قدردانی از پدر خود «محمد آرامباش» که از هنرمندان موسیقی کشور است افزود: از همه دوستانی که در تولید این آلبوم ما من را یاری کردند و افتخار همکاری با آنها را داشتم صمیمانه قدردانی می‌کنم.
 
محمدمهدی سیار هم از شاعران این آلبوم ضمن شادباش به مناسبت تولد این آلبوم گفت: «اولین باری که صدای صنعتگر را شنیدم دلم با گرمی آن گره خورد و دست روزگار چرخید تا امکان همکاری با او را بیابم. صنعتگر در کنار لطافت صدا و نجابت، شجاعت ابراز اعتقادات خود را پیدا کرده است.»
 
غلامرضا صنعتگر هم در پایان این مراسم رونمایی و پیش از اجرای چند قطعه از این آلبوم گفت: «باید از همه دوستان و استادانی که ما را در تولید این اثر همراهی و یاری کردند قدردانی کنم. این اثر حاصل دو سال تلاش مستمر است و بر پایه شعر ملودی‌هایش تنظیم شده است. شعرای این آلبوم زحمت بسیاری کشیدند و اشعار خوبی را برای کار سرودند. هر چه بیشتر پیش می‌رفتیم بیشتر حس اشعار را درک می‌کردم، چرا که اشعار با حال و هوای من هماهنگ بود به این ترتیب با خواهشی که از میلاد عرفانپور داشتم قرار شد انتخاب اشعار به عهده خودم گذاشته شود.»

این خواننده موسیقی در ادامه گفت: «اعتماد مهمی در تولید این آلبوم کردم که بجا و موفق بود، این اعتماد مربوط به ساخت آهنگ سه قطعه از این آلبوم بود که پسرم عرشیا آن را بر عهده گرفت. شروع خوب و موفقی برای او بود که موجب خرسندی ماست.»
 
وی در پایان با تقدیر از هنرمندان و اساتیدی که در مراسم حضور داشتند به اجرای سه قطعه از این آلبوم کرد.

غلامرضا صنعتگر از هنرمندان خوشنام خطه جنوب است که با رنگ متفاوت صدایش وقار و عاطفه و حماسه را توآمان در خود دارد و در دوهه فعالیت هنری مخاطبان زیادی را جذب کرده است. صنعتگر از طلایه‌داران موسیقی معنوی و آیینی در گونه پاپ و مردم پسند بوده است. این اثر که تولید آن یک سال و نیم به طول انجامیده است، روز چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵ در تالار سوره حوزه هنری، رونمایی خواهد شد.
 
تاریخ انتشار : شنبه 2 بهمن 1400 - 13:12

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود غلامرضا صنعتگر: خوشحالم که برای آهنگ‌سازی سه قطعه به پسرم اعتماد کردم | موسیقی ما